Kdy MUDr. na ultrazvuku pozná, že čekáme mimi?

marguerite
3. říj 2006

Holky v kterém týdnu má cenu jít k MUDr, aby tu "fazolku" viděla na ultrazvuku a potvrdila tak šílené moře těhotenských těstů? 😉 Díky

zuzankajur
30. srp 2015

Ahoj holky, jsem tu nova a chtela bych poradit. Brala jsem 6 let antikoncepci a uz 4 mesic ji neberu. Snazime se s pritelem o miminko, ale je mi jasne, ze po tak dlouhe dobe brani ha to bude asi chvili trvat. Kdyz jsem prestala brat ha mela jsem vzdy tak 4 dny zpozdeni, ale citila jsem, ze ji dostanu. Ted uz mam 9 dni zpozdeni a nemam zadne priznaky menstruace. Jen me sem tam zaboli v podbrisku. Mama test je presto stale negativni. Dekuji za nazory a rady 🙂

iveta93
30. srp 2015

Já osobně jsem HA brala asi 3-4 roky poté trvalo další 3 roky něž jsem otěhotněla. Zkus jiný test ty mamatesty jsou naprd a často dělají falešné duchy. Jinak na UTZ by mělo jít kolem 5 týdne vidět i srdíčko. Držím pěsti. A jen tak naokraj mě na otěhotnění asi pomohl kontryhelový čaj. 😉

zuzankajur
30. srp 2015

Takze kdyz jsem posledni menstruaci mela 21.7.mohla by doktorka na ultrazvuku v utery uz neco videt? 🙂

irca86
30. srp 2015

@nicoole jak jsi dopadla?

gepe
30. srp 2015

@zuzankajur zavolej na gyn.a objednej se na ko. 🙂 pokud jsi tehotna uz Dr uvidi urcite neco 😉 pokud nejsi tehotna tak aspon poresi vynechani ms.
@iveta93 kolem 5tt vetsinou jeste srdecni akce neni videt. Max gest a zlout. vacek.

zuzankajur
30. srp 2015

Děkuju za odpovědi 🙂 uvidím co se dozvím 😉

kenysek
24. zář 2015

Ahoj sem ve 4 týdnů tehotenstvi hcg se zvysuje ale ultrazvuk nic neukazuje Prosím odpověď

shine2015
24. zář 2015

@kenysek až bude hCG nad 1000....

moulinkaa
25. zář 2015

@kenysek Souhlasím s @shine2015 , je třeba ještě počkat.🙂 A cítíš se dobře?

nicoole
12. říj 2015

@irca86 omlouvám se, že jsem nenapsala dřív, ale už jsem na fórum nechodila,teď jsem sepřihlásila úplnou náhodou, protože zase pátrám. Každopádně 6+1 tt potrat. A obávám se, že jsem momentálně v ´plně stejné situaci. Jsem znovu těhotná- 5+6 tt, ale začla jsem opět špinit... :( doktorku budu měnit.

irca86
12. říj 2015

@nicoole to mě strašně mrzí ☹

babuuu24
14. pro 2015

Vsechny Vas zdravim. Mam neco co me trapi a chtela bych vedet Vas nazor. Vcera 13.12. jsem si delala 3 tehotenske testy a vysli mi pozitivni. Dnes jsem byla u doktora mi potvrdil, ze tehotna jsem ale u vaginalniho ultrazvuku nebylo jeste nic videt, tak me pozval na schuzku v patek. Ale zminil se o tom, ze se az potom pozna jestli nepujde o mimodelozni tehotenstvi a ja se bojim, ze budu ten pripad a nebo ze tam v patek jeste nic neuvidi. Dlouho jsme se s pritelem o miminko pokouseli a ja se bojim, ze to nevyjde :( za jak dlouho se to na ultrazvuku uvidi?

andy80
14. pro 2015

@babuuu24 a kdy si měla poslední MS?

keny123
14. pro 2015

@babuuu24 nejdriv 3tydny po ovulaci

babuuu24
15. pro 2015

@andy80 14.11. Sem ho mela naposledy

andy80
16. pro 2015

@babuuu24 Tak bych ještě 2 týdny počkala, na UTZ už pak mělo být i srdíčko. Je zbytečné chodit k dr. dříve.

libidrozdova
21. pro 2015

@babuuu24 držím moc pěstičky a posílám něco pro štěstí 🙂

kacik5
21. led 2016

Ahoj holky,jsem tady nova a chci se zeptat,vcera to bylo 5 tydnu od me posledni menstruace.Boli me prsa jako blazen..test jsem nezkousela,zitra jdu na gyndu.Drzte mi palecky..

keny123
21. led 2016

@kacik5 proč si nezkoušela test??

kacik5
21. led 2016

keny123 nevim,neverim tomu..zitra uvidim u doktorky..jen me zajima,jestli fakt muzu byt tehu a zda to uvidi.

gepe
21. led 2016

@kacik5 pokud mas jiz 5 tydnu zpozdeni, tak se zitra ukaze. Pokud jsi tehotna, pripocti si 4tydny cca cyklus k tomu, resp dny od prvniho dne posledni menstruace, pak Ti vyjde kolik tydnu jsi tehotna. Pokud budes opravdu tehotna, tak tipuju cca dle ms 11 tydnu. V profilu mas, ze se snazite, predpokladam, ze to plati. 🙂 pokud ne, ukonceni tehotenstvi by bylo za minutu 12.

kacik5
21. led 2016

Ano,snazime uz skoro dva roky :( pocitame to ted jak mi pises,a vychazi nam ze pokud jsem,tak jsem v patem tydnu.Pozna to na ultrazvuku?

jamia
21. led 2016

@kacik5 To už by aspoň dutinka vidět být měla, a kdyby ne, aspoň ti vezme krev a budeš vědět. Držím palce 🙂
@gepe Píše, že má 5 týdnů od poslední ms, ne 5 týdnů zpoždění 🙂

gepe
21. led 2016

@jamia ja jsem taky dobrej material koukam 😀 diky 🙂

@kacik5 promin, asi jsem unavena a i nevim, kde mam bryle 😅 Pokud od prvniho dne posledni ms, tak tech 5tt by odpovidalo 🙂 Jinak, uz by dr neco mohl videt, minimalne dutinku, ci gestacni vacek. Takhle ne-vypadala nase mala v 4+4.
Pokud by byl videt jen treba gestacni vacek, tak nezoufej, je jeste na vse prilist brzy a co neni, muze byt treba za 2 dny 🙂

kacik5
21. led 2016

Dekuji holky,drzte mi palecky zitra 🙂

pasackovaovecka
26. led 2016

Ahojky holky 🙂 chci se zeptat, dnes je den, kdy jsem mela dostat MS. Tehotenske testy mam uz 3dny pozitivni. Byla jsem dneska u Dr.a rikal ze jeste nic na UZV nevidi. Podle tehot.kalkulačky jsem 4+0. Zitra jdu na odbery, tak nevim. Je mozny,aby jeste takhle brzy nic doktor nevidel? Prikladam i foto mych "dalnic" :D

pasackovaovecka
26. led 2016

No... dalnic :D tohle je jeden prvni z testu, ted uz jsou carky temer uplne stejne barevne. Dekuju za nazory 🙂

jamia
26. led 2016

Jo, na utz je ještě brzo, tam bude něco vidět až za týden dva. Test je jasně pozitivní.
@pasackovaovecka

mika251
26. led 2016

@pasackovaovecka ja som bola na prvom utz v nemocnici, pretože som krvácala, tak som valila na pohotovosť. 4+3 tt a nebolo vidieť ešte nič. Potom som bola na kontrole v 5+0 tt a to už objavili gestačný váčok. Pri ďalšej kontrole 6+0 už ťukalo srdiečko.
Ale v nemocnici majú lepšie prístroje ako súkromní doktori, k mojej doktorke som potom šla až v 8tt, to už potvrdila srdečnú akciu i ona.
Nie kam sa ponáhľať, testy máš krásne pozitívne, tak tomu daj čas 🙂

pasackovaovecka
26. led 2016

@jamia dekuju moc 🙂 uvidime podle krve. Trosku jsem se totiz lekla,kdyz mi doktor rekl ze tam jeste nic nevidi...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru