Kdy MUDr. na ultrazvuku pozná, že čekáme mimi?

marguerite
3. říj 2006

Holky v kterém týdnu má cenu jít k MUDr, aby tu "fazolku" viděla na ultrazvuku a potvrdila tak šílené moře těhotenských těstů? 😉 Díky

denousek
7. čer 2011

@petrajavor jj děkuji moc!snad už too pak bude ok..jestli se teda jeste vubec zadaří☹

petrajavor
7. čer 2011

@denousek určitě ano...sem pošlu drahého on ti to popíše 😀 má o tom víc infa než google 🙂 určitě to bude dobré...a miminko se vám brzo povede...

denousek
7. čer 2011

@petrajavor tak to máš super chlapa .-) ale mě už se ta smula drží a asi mě jen tak nepustí ☹( ach jo--..

petrajavor
7. čer 2011

@denousek neboj štěstí se unaví a sedne na tebe...my měli loni hodně perný a smolný rok,pak přišel doktor s tím,že na miminko máme jen 4 měsíce asi....a když už jsme mysleli,že oki,tak přišlo tohle podezření,já už to vzdala,ale můj bojoval...takže nezoufej

denousek
7. čer 2011

@petrajavor díky ..ses zlata

petrajavor
7. čer 2011

@denousek to čekáni a ten strach jsou hrozné,ale to brzo přejde a bude vás o jednoho víc 😉

denousek
7. čer 2011

@petrajavor přijdeš mi jako nějaka vědma jako kdybys to měla vědět a snažila se mi poslat štěstí...já už jsem ztratila to doufání..už proste nevim... ☹(

nemo1985
7. čer 2011

denousek .......... ahojky, pamatuješ si na mě? dříve jsme si tu psala spolu.
koukala jsem na fotečky, letí to pěkně, Vojtíšek už je kus chlapa.

No můj Lukášek už také 2,5, roku.

bych měla zítra dostat měsíčky, ale možná nedorazí.
První snaženíčko proběhlo ted na konci května.

Cítím se nějak jinak (nafouklá, nalitá prsa, bčicho mě svědí, těžko od žaludku).
Co si myslíte vy ? Že by se to hned na poprvé povedlo ?

Počkám do pátku, jinak si skočím tstík doupit

🙂

petrajavor
7. čer 2011

@denousek víš řekla bych,že o doufání se dobře mluví,ale člověka po určité době tak bolí srdce že je to až nad lidský úkol....ale o to je pak ta radost ještě větší....určitě to zvládneš 🙂

denousek
10. srp 2011

@petrajavor ahojy čtu si pozpatku nejaky temata tak ti musim napsat ze uz mam / / 😵 v patek jdu k dr 🙂
@nemo1985 ahojky jj pamatuju si te jak si dopadla uz cekas mimi?

michaela_2
10. srp 2011

Ahoj, u mě to bylo vidět v 6. týdnu poprvé ( byla jsem už o týden dříve na ultrazvuku, ale to ještě nic vidět nebylo, poslali mě ale na krev, kde těhotenství určili a objednali na další ultrazvuk).

jarcastudenkova
25. říj 2011

awojik chtela jsem se zeptat nedostala jsem to mesic a vysel mi tehotensky test ale doktor mi rekl ze tehotna asi nejsem mam velky bolesti podbrisku a boli mne hodne prsa uz jsem tehotna byla ale potratila jsem z duvodu ze jsem mnela zanet tak newim proc jsem stale nedostala mesicky prosim o pomoc dekuju 😢

jarcastudenkova
25. říj 2011

awojik chtela jsem se zeptat mesic jsem nedostala menstruaci a tak jsem zasla k doktorovi a on mi udelal test a vysli tam dve carky doktor rikal ze asi tehotna nejsem,a ze si mam prijit ve ctvrtek a rikal ze stejne asi nebudu ale zajima mne proc teda nemuzu dostat menstruaci??? uz jsem tehotna byla a vajicko se neuchytilo kvuli zanetu tak newim co mam delat prsa mne boli mam velke vytoky a dost velky bolesti v podbrisku prosim o pomoc ☹ ☹ ☹

wendelinek
26. říj 2011

Ahojky holky. Poslední MS jsem měla 4.9. až 8.9., další měsíc, což bylo teď 4.10 jsem to nedostala a těhotenský test jsem si dělala po 3 týdnech, 24.10 toto pondělí a vyšel mi pozitivní. Zavolala jsem na gyndu a objednala mě až za 14 dní, myslíte, že je to tak správně? že prý, aby to šlo vidět. A ještě mi sestra řekla, že kdybych nějak špinila nebo krvácela a nebo mě bolelo břicho, že mám hned dojít. Tak mám teď šílené nervy, že to těch 14 dní nevydržím 🙂

aahavlickova
3. zář 2012

Dobrý den, můžu prosím požádat o radu. Myslím si, že jsem těhotná... Je to 9 dní po oplodnení, je to možné?? Hned třetí den mě začla šíleně bolet hlava, v útech mám kovovou chuť, mám bílý hustý vytok a večer mě býva špatně až na zvracení. Prsa mě trošiku bobolívaji, spiš na ohmat, ale jen trošičku a mám bolení vaječníku... Zítra jdu k doktorovi, skrz ten výtok, nechci nic zanedbat, abych neměla třeba zánet, může doktor už něco poznat? Na test je ještě brzo a ms mám dostat až 13.9..
Děkuji moc za radu 🙂

smidka2812
7. kvě 2013

ahojky holky mám tu takový menší problém!včera jsem si dělala test a vyšli mi 2 čárky jedna byla o něco slabší!myslíte si že jsem těhotná?já myslím že ano ale nevim kdy mám jít na první ultrazvuk!poradte prosím!!!těhotenská kalkulačka mi spočítala že jsem v 5.týdnu.kdy se tak chodí až v 2.měsíci?díky za odpovědi evik

maciik
7. kvě 2013

@smidka2812 zavolej na gyndu, tam se tě zeptají, kdy jsi měla poslední menstruaci a podle toho tě objednají 😉

smidka2812
7. kvě 2013

ahoj maciiku tak fajny díky!!!

andrealisicanova
19. črc 2013

ahoj tak to me je strasne ja sem to mela dostat asi 5. je 19 a porad nic pred tydnem sem dostala injekci rekli mi ze mam poruchu a nedostatek hormonu a ze proto jsem to nedostala po injekci porad nic.tvrdili ze tam je cisticka a ta by mela skrvi zmizet.a porad nic tal nevim muzu byt tehotna nebo by to moho dojit az na operaci ja nevim nikdy sem mi to nestao nikdy se nemela problemy az kdyz sem zacala mit nechraneny sex.stalo se to tadyuz nekomu

coccinella
27. zář 2013

Ahojky,
našla jsem na internetu tento článek a z více zdrojů jsem zaznamenala, že ultrazvuky nejsou zrovna prospěšné miminku.. tak jen o tom chci informovat, obrázek si udělejte samy..
pá 🙂
http://medium.mysteria.cz/text_scr/2008_8_ultrazvu k.pdf

coccinella
27. zář 2013

Omlouvám se za špatně zkopírovaný odkaz, vkládám funkční:
http://medium.mysteria.cz/text_scr/2008_8_ultra...

kackarebicerova
25. pro 2013

Ahoj...20,11 jsem mela posledni mesicky a 17.12 jsem to mela dostat a nic. 22,12 jsem si delala test a vysel. Dnes 25,12 jsem krvacela a ala za doktorem a na ultrazvuku nic nevidel v krvi byl tehotensky hormon ale nizky. Pry mam pockat pokud to dostanu tam mimi nebude ale pokud se to zastavi tak mimi bude. Poradte. Ma nektera z vas tuto zkusenost? Dik za odpoved Kata

andreazoulova
30. črc 2014

ahojky poradí my tu nikdo doktor my řek že nebudu moc mýt děti šla jsem na kontrolu po 4 měsících a dostala jsem takové špinění doktor mě skouknul ofiko to mám mýt příští týden a oznámyl my že vydí černou tečku a že je pravdě podobné že jsem těhotná je my zle bolí mě prsa z boku večer a ráno , pod břišek dost mám nevolnosti přestala sem ze dne na den kouřit a mám slité a nafouklé břicho jsem prej víc protivná a mám strašně pevná prsa pozná to doktor dřív než test dělala sem si ho po 2 dnech a nic ?? jestli to pozná tak jsem ráda ale neřikal by to na počkání ne že je pravdě podoné že jsem těhotná :?? 😒 😲 😕 😅

helca96
30. čer 2015

Ahoj holky,chtěla jsem se poradit 🙂moje poslední menstruace byla 18.5.2015 ,je skoro každý měsíc pravidelná,a měla jsem ji dostat 15.6. ,bradavky i břicho me bolelo jako vždy, jenže jsem to nedostala .Za 2 týdny jsem šla k doktorce a ta me prohlidla a viděla malou fazolku a rekla ze je to tak ve 2 týdnu 🙂 vzala mi krev a byla negativní ,od prohlídky ubehli dva dny a dostala jsem to :( měli by jste nato nějaké vysvětlení ?zaráží mě jen ze jsme to s doktorkou viděli obě :/děkuji za rady

nicoole
23. srp 2015

ahojte, holky, nikdy jsem nečekala, že zrovna já sem budu psát a na něco se ptát.. 😒 ale jo, moc bych chtěla vědět vaše názory a rady. jsem z toho taková nějaká dost rozhozená, takže urýpané rady typu: co jako chceš, musíš počkat nebo tak...,to prosím nepište. ☹ mívám celkem nepravidelný cyklus. poslední MS jsem měla 20 července a podle kalendáře ovulaci 8.8., což k mé nepravidelné délce cyklu ani nevím, jestli to odpovídá. Každopádně sex proběhl 9. a 10. 8. Dva dny před ,,plánovaným" příchodem MS (před 3 dny, 20.8.) jsem si dělala dva testy, na jednom duch, na druhém druhá čárka ( možná taky duch), ale silnější.(přikládám foto. mám špatný foťák, jen 5 MP 😅 , takže si čárky přeci jen představte malinko silnější, než jsou na fotce) od té doby dělám test každý den. čárka pořád stejně silná. neslábne, ale ani nesílí,což je první věc, co mě trochu znepokojuje. vzhledem k předchozímu těhotenství, které v 5/6 tt nedopadlo dobře ☹ , jsem to dnes nevydržela a šla do nemocnice na gyndu. doktor ze mě v neděli ráno moc nadšený nebyl a dával mi to dostatečně najevo... 😒 sestra říkala, že teoreticky bych měla být 4 týden + něco. Doktor mi řekl, že těhotenství tam nevidí a dál se se mnou ani nějak moc nechtěl bavit. po diskuzích jsem našla, že některé těhule píšou, že jim těhotenství bylo vidět až tak v 5 a některé, že i později. najdou se ovšem i těhule, kterým bylo vidět těhotenství už ve 4+0. tak jsem z toho nervní. ptala jsem se ho, jestli mi udělá aspoň odběry krve. řekl, že ne. tak jsem si říkala, v podstatě 5 testů ,,pozitivních", ať už duchama nebo ne...,na utz nemusí ještě noc být vidět,ale za týden by to mohlo být třeba jinak..? co mě ale hodně dostalo, tak do zprávy mi napsal, že děloha je v normě a normální velikosti. neměla by se už alespoň děloha nějak měnit nebo zvětšovat,kdyby se jednalo o těhotenství, které i ještě není na utz vidět? ☹ napište mi, prosím vás, vaše názory nebo rady. JÉÉÉ, TEĎ SE DÍVÁM, ŽE JE TO STRAŠNĚ DLOUHÉ 😖 OMLOUVÁM SE. DOUFÁM, ŽE TO ALESPOŇ NĚKTERÉ DOČTETE AŽ DO KONCE A ZAREAGUJETE. 🙂

irca86
23. srp 2015

Když to nechceš slyšet, musíš počkat. Na ultrazvuk je to velice ranne těhotenství a nebude vidět ještě cca 2 týdny. Zajdi zítra ke svému dr, vezme ti krev a uvidíš co a jak

nicoole
23. srp 2015

@irca86 děkuju za reakci. Dr. má dovolenou, proto jsem šla do špitálu a chtěla vzít krev aspoň tam. neřekl mi ale ani, že by se sliznice nějak prokrvovala nebo měnila... 😒

irca86
23. srp 2015

Takhle brzo nepozná nic. Doporučuji čekat. Pokud nechceš, bez na odběr Hcg jako samoplátce

nonnni
23. srp 2015

@nicoole dojdi si do laborky, jako samoplatce. Stoji to kolem stovky a mnoho laborek ti da odpoved do ten samy den. A pak za 2-3 dny na opakovany odber. HCG by se melo znasobit. Dle testu tehotna jsi, ale nikdo ti ted nedokaze rict (a to ani doktor), zda jde o properujici tehotenstvi. Muze jit i o biochemicke...proste je brzo.

nicoole
23. srp 2015

jojo. to mám v plánu. jen o víkendu jsem jiné řešení, než gyndu nenašla a laborky jsou zavřené. tak jsem to chtěla zkusit aspoň tam a doufala, že mi krev vezmou tam a vyhodnotí to ve své laboratoři. kvůli předchozí zkušenosti prostě jančím :( navíc mě pořád bolí břicho..a to, že mi dnes napsal, že děloha úplně v normálu... 😒 tak jsem se chtěla nějak uklidnit aspoň tady. děkuju za rce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru