Kdy vám začalo růst v těhotenství bříško?

smudlinka2019
25. dub 2012

Ahojky holky.Chci se vás zeptat,kdy vám začalo růst bříško,kdy to bylo vidět třeba při zatáhnutí?A pak kdy to na vás už bylo vidět jasněji,že to šlo poznat už v třeba v tričku 🙂

mrshka
11. únor 2016

jé, nejsem v tom sama! 🙂 taky mám bříško skoro hned od začátku a teď jsem jak ostatní tak v 6.-7. měsíci! a navíc vy tady ukazujete tak krásná kulatá bříška, zato to moje vypadá jak vytlačený špek ☹

ferdulina
12. únor 2016

Ahoj, já sem v 12tt a těším se až mi vykoukne zatím to vypadá takto 🙂 zdravím všechny maminky.

zuzineckah
12. únor 2016

19tt a břicho pořád nikde 😀 Jen když ležím tak už ho nemám jak převrácený lavor 😀

karina93
15. únor 2016

Ja jsem ted 11 tyden, foto je z 10 tydne

abrakadabraabrakadabra
29. bře 2016

Dobrý večer, me bříško dlouho nebylo moc vidět, spíš jsem to na sobe cítila jen já-nemožnost dopnout džíny a pocit, že jsem nějaká nafouklá. Řekla bych, že vidět to bylo až od 20tt, tady přikládám fotku🙂

beatrix21
4. dub 2016

Tak moje bruško na začiatku 19tt prvý deň :D Neviem či sa báť že rastie rýchlo alebo je to normálne...

luciezuz
13. dub 2016

Ahoj,tak mě už bříško začíná růst,jsem 8 týden 🙂 😎

kacinda
13. dub 2016

Videt slo po dvacatem tydnu ale ja to na sobe videla tak od 6. Tydne 😀

binki
16. dub 2016

Pri prvnim az od konce 7meho mesice. Ted jsem 17tt a stale vypadam Jen jako prejezena...

astyna
27. dub 2016

Holky, asi 25.tt, když jsem šla na předporodní kurz v 36.tt, tak mi tipovali tak 30.tt 😀

kedlubca
31. kvě 2016

Tak jak vám roste? Zítra začínám 7tt a snad hned po vynechani MS se nafouklo a už nesplasklo 😂😉

vjercik
1. čer 2016

Já jsem 5+2tt, zajím jsem objednaná na 10.6. na potvrzení těhotenství. 4x pozitivní test, z toho 2x hned krásné dvě //. Snad bude vše v poho na vyšetření a půjde už vidět srdíčko. 17.6. odjíždíme na dovču a vracíme se 10.7. Tak jsem zvědavá, jak budu vypadat pak🙂 To už budu v necelém 12tt. 🙂

lusesita25
1. čer 2016

Ja se zakulatila az v pulce 7 mesice, driv to na me videt nebylo.

sametacek1
5. čer 2016

Noo tak taky se pochlubim 🙂 prvni kdyz jsem to zjistila a druha je treti mesic 🙂

verusche
14. čer 2016

Já jsem teď 12+4 a všichni už to na mne poznají.
Mrňousek, si zjevně napouští bazén, takže můj plán tutlat a tajit jaksi nevyšel a všichni to poznali....
Takže kromě toho, že budu kardinální hoštická dojnice i bez sluchátek od inženýra z Prahy, taky budu kapitální hrošice, že mne vezmou na lední revue Madagaskar místo Glorie 😉 😀 😀 😀

puresin
14. čer 2016

Mně pupek vylezl prakticky hned po oplodnění.. 😀
Fotka je z 11.tt 🙂

cukricek123
16. čer 2016

Snažím zatahovat, ale nejde. Podle MS jsem 5+5TT, ale podle břicha více. Takže doktor to příští týden rozčísne 🙂

chocolady
20. čer 2016

17. Tyden, zatim obleču všechno. 🙂

anezka22
4. črc 2016

Měla jsem už před otěhotněním okrasný tukový prstenec 😀 ale bříško i tak vykouklo brzy. Jsem v 16TT a vypadám jako kamarádka co je v 30TT 🙂 Asi je to vážně hodně individuální...

dokument
4. črc 2016

Hned.

demonek
1. srp 2016

Dobrý den já jsem už po třetí těhotná a jsem na začátku 6 měsíce a moje bříško se mi zdá malé co myslíte a to už mám nahoře 7 kg

meloice
9. srp 2016

15tt 🙂

markiiska
10. srp 2016

@meloice tak takový bříško sem neměla ani jako netěhotná 😀 závist

lepsa
10. srp 2016

Ahoj holky,tak já měla bříško už tak od 8tt, teď jsem ve 12tt a pořád se mě každý ptá, jestli nečekáme dvojčata nebo slona :D ale je tam jen jedno mrňe 🙂

sametacek1
14. srp 2016

@lepsa tak presne takove jsem mela ve tretim, mozna vetsi... me se ted ptaji jestli tam mam dve nebo tri :( uz mi dochazeji vtipne napady.. ale bud rada ze jsi hubena🙂 ze mas jen brisko 🙂

anezka22
15. srp 2016

@markiiska přesně 😀
@lepsa je krásné , neposlouchej je 🙂 🙂

lepsa
15. srp 2016

@anezka22 ja jsem za to brisko rada, ale po vikendu se strevni chripkou se mi ted o neco zmensilo :(

anezka22
15. srp 2016

@lepsa To zase doženete.. 🙂

lepsa
15. srp 2016

@anezka22 doufam, ze co nejdriv a snad to miminku nejak nemohlo ublizit

anezka22
15. srp 2016

@lepsa přinejhorším lékař, ale nemyslím si... 😉 Tomu dělá hůř takové strachování a stresování 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru