Kdy vám začalo růst v těhotenství bříško?

smudlinka2019
25. dub 2012

Ahojky holky.Chci se vás zeptat,kdy vám začalo růst bříško,kdy to bylo vidět třeba při zatáhnutí?A pak kdy to na vás už bylo vidět jasněji,že to šlo poznat už v třeba v tričku 🙂

aguaverde
25. dub 2012

ehm pod zimní bundou to nešlo vidět ani v den porodu 😀 - v porodnici se mě ptali s čím jdu rodit 😀 😀 😀
jinak břicho mi začalo růst asi v12tt ale to bylo pidi že to poznal jen ten kdo věděl že těhotná sem pod tričkem vůbec .... pod trikem to u mne šlo až někdy kolem 30tt (pokud nepočítám uplé triko to šlo vidět dřív - asi kolem 20tt) 🙂 🙂 🙂

jinak to bylo první těhotenství 😉 u druhého a dalšího to půjde vidět už dřív 🙂

coufii
25. dub 2012

Ahojda.Tak já to na sobě pozorovala od 3 měsíce a přítel taky.Teď už jsem v 5, pod mikinou ještě jakš takš...ale jak sem v tričku tak každej kouká a je mu to jasný 😉 🙂

lucy222
25. dub 2012

Mne dost pozde...do 4.jsem nosila sve veci a pak si kvuli pohodli koupila teprve tehu kalhoty...
Takhle jsem vypadala ve 28.tydnu 😉

anatanka
25. dub 2012

Mne taky dost pozde, ale to myslim tak vetsinou je, ze utlejsi holky maji to brisko v tehu mensi a zacina jim rust viditelne az dyl. Pri druhym tehu uz to jde podstatne rychleji... 😉

jitushkam
25. dub 2012

mě začalo vylejzat víc v 18tt ;) ale stále jsem se vešla do všech triček jen byly dost těsné ;) od cca 24 už roste hodně. teď ve 26 mám toto

palomitacheca
25. dub 2012

U prvního jsem v 16.týdnu měla bříško trošku nafouklý, v uplým tričku to šlo vidět až tak po 20. týdnu a pod volným trikem někdy před 30.týdnem. V zimě jsem ho ale pěkně mohla schovat pod zimní bundu a to už jsem měla rodit 😀
Teď u druhýho se mi lehce zvětšilo už kolem 8.týdne, kdy jsem pořádně nezapnula kalhoty. Kolem 10.týdne už se začalo malinko rýsovat, teď jsem na konci 25.týdne a je to vidět i přes volný triko, takže celkově je to všechno rychlejší 🙂 Jsem zvědavá, jak velký bude ke konci těhotenství a kolik celkově přiberu. U prvního jsem měla navíc 11kg, teď už mám navíc 5kg a před sebou mám ještě 15 týdnů včetně těch posledních, kdy se přibírá nejvíc 🙂

lili1986
25. dub 2012

Kolem toho 15 týdne. Ted v 16 týdnu vypadám už jak před porodem 😀

pajav
25. dub 2012

Tak na mě to šlo vidět hodně brzo, už ve 12tt, to je ta první fotka a ted jsem ve 30tt a vypadám takto, každej se ptá,zda už nejdu rodit :o)

dorinek
25. dub 2012

V prvním těhu asi kolem 14TT a šlo to pomalu ,krásný kulatý bříško... u druhého těhu to bylo asi kolem 16TT a hned se mi vyvalil pupan jako kdybych snědla meloun. Nechci ani vidět, jak budu vypadat před porodem 😀 😀

ciernavila
25. dub 2012

mne tie nejako v tretom mesiaci, mozno aj skor, tchyne vravela ze take brucho co som ja mala v piatom ona nemala ani na konci tehotenstva. Zaciatok - 9 tydzen a koniec:

nikollita
25. dub 2012

Ahoj, mě začaly tlačit kalhoty už cca v 9tt. Teď jsem v 21tt a v mikině to spousta lidí nepozná, v tričku ano 🙂
Za měsíc jdu ke státnicím, tak doufám, že už to půjde vidět.

jaa
25. dub 2012

Od 7TT.A v 10tt to už poznal každý i přes zimní věci🙂)) K porodu 150cm přes bříško..

karlam
26. dub 2012

my čekáme dvojčátka a bříško začalo růst někdy kolem 14-15 tt, teď v 26 tt jsem již jak malý tank 🙂

chaarry
26. dub 2012

Zdravím děvčata 🙂
mě začlo růst růst bříško už v 10tt a v tričku to bylo vidět tak ve 14tt 🙂 Teď jsem ve 20tt a vypadám jako bych byla min. ve 28tt ;) Je to úžasný 🙂

andelka
26. dub 2012

U obou jsem svoje kalhoty odložila v 18tt a přešla na těhotenské. V upnutějším tričku bylo bříško poznat tak od 20tt. Kupodivu v druhém těhu jsem měla menší bříško než v prvním. Obě těhu vyšla na zimu, ale vystačila jsem se svou sportovní bundou.Těhotenské tričko nemám ani jedno, tři se tvářily jakože jsou, ale byl to jen takový střih, a jinak jsem nosila trička a svetry normální.
Fotečky jsou 18tt a 37tt první těhu a 18tt a 39tt druhé těhu.

ladie
26. dub 2012

V 5.měsíci jsem vypadala jen, jako bych se přejedla. Břicho jako takové, aby všem bylo jasné, že jsem těhotná, jsem měla v 7.měsíci 😀

kacerka
26. dub 2012

Na mně byly obě těhotenství znatelný až po 20 tt 😉 U druhýho jsem měla bříško mnohem menší a týden před odchodem na MD se mě kolega, který mě normálně vídal min. jednou týdně, jestli náhodou nečekáme přírůstek 😀 😀 😀

evulinkab
26. dub 2012

Takový ten mírně zvedlý podbřišek, který už nešel zatáhnout a sama na sobě jsem ho videla, že už vystupuje(kdežto okolí by to ješte nepoznalo), bylo cca kolem 14tt.
O dva týdny pozdeji-v 16tt-vykouklo o trošku víc,to už jsem musela nosit na svých kalhotech gumičku, protože jsem je nedopla.V 18tt jsem si kupovala tehu kalhoty a už to bylo videt hezky...a pak už jen rostlo a rostlo.

Musim podotknout, že jsem dost hubená a přibírala jsem jen a jen na břichu.

werunqa
1. kvě 2012

Ahoj me zacalo rust zacatkem 6. mesice,ale to prave velke zacalo rust po 30tt 😉

ja.na81
1. kvě 2012

Ted v druhem tehu mam bricho od 20 tt (do te doby jsem byla proste jako tlusta, ted uz je fakt poznat, ze jsem tehotna a ne prezrana 😀 ). V prvnim tehu to bylo jeste o neco pozdeji (tak od 22 tt)

jessika
1. kvě 2012

Mnš začalo břicho růst hned. Nafouklo se už ři vynechané MS a teď v 15tt už to fakt utajit nejde 😀 Viz můj fotoblog.

blanicka22
2. kvě 2012

U mě to šlo bříško vidět až tak v 6měsíci těhotenství tet sem v sedmém a konečně vypadám těhotně 🙂 asi to mám po mojí mammince ta do porodu měla dost malé bříško. 🙂

luciemeli
2. kvě 2012

ahoj můžeš se mi kouknout do mého fotoblogu...průběh mého těhulkování tam to mám už od 11. týdne až po 30...týden.,.,,,dnes bude ještě další fotka 31. tt 😀 😀

pepibubu
2. kvě 2012

U prvního to trvalo dýl, navíc já nejsem hubená, ba naopak, takže můj sádelný břuch dlouho vypadal beze změny. Až tak kolem 20 - 22 tt už bylo jasný, že jsem těhotná. U druhého to šlo daleko rychlejc, tam jsem ve 12tt měla bříško jako u Pepy v tom 20tt... Nechci vidět jak budu vypadat pokud opravdu potřetí otěhotním, to budu mít bříško už v den testování 😀

gabbika
2. kvě 2012

Kolem 20tt, do té doby to byl mini špek, ale těhotenské kalhoty nosím od 4 měsíce - ne že bych se do těch starých nevešla, ale bylo mi pohodlnější mít kolem pupíku víc prostoru.

tital
2. kvě 2012

Ano 🙂 , na prodruhe je to naprosto jine. U prvniho tehu jsem sice nosila cca od 3. mesice tehu kalhoty, ale protoze mi byly pohodlne, opravdove brisko - to tehotenske bylo videt az tak kolem 18/20 tydne. Ted, kdyz jsem prodruhe tehu (a to jsem mezi detmi mela zpet svou postavu i vahu) to bylo videt snad okamzite. Vsechno je to "povolenejsi", takze brisko bylo videt uz od cca 14 tydne, tehu kalhoty jsem zacala nosit jeste drive. Nyni - ve 21. tydnu vypadam jako kdyz jsem byla s prvnim tehotenstvi v cca 24. tydnu. I vahove mam cca o 1 kilo vice nez ve stejnem obdobi v prvnim tehu.

gazelka02
2. kvě 2012

v prvnim těhu to bylo poznat ve 3měs.a v druhem těhu ještě měs.před porodem máma nevěděla že sem těhotná.uu posledního to bylo znát brzo 😀

lejlax
3. kvě 2012

O bříšku jse začala vědět až v 6.měsíci a to v upnutém tičku 🙂 Když jsem bylave 27tt na glykemické křivce, kde seděly 3 těhotné a nechápaly jak mám malé bříško. Teď jsem ve 29tt a přibrala jsem 7kg tak uvidím kolik do porodu přiberu 😉

maxinkaa
3. kvě 2012

Mně jde bříško vidět asi od 21tt. te´d jsem ve 24tt+5 a mám -1kg 🙂

svoba
7. kvě 2012

kolem 16tt. 🙂 do pátého měsíce nic a pak už to vidět tedy bylo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru