Kdy vám začalo růst v těhotenství bříško?

smudlinka2019
25. dub 2012

Ahojky holky.Chci se vás zeptat,kdy vám začalo růst bříško,kdy to bylo vidět třeba při zatáhnutí?A pak kdy to na vás už bylo vidět jasněji,že to šlo poznat už v třeba v tričku 🙂

smima
8. kvě 2012

Ahoj, jsem teď ve 13. týdnu a bříško už mám - malé, ale už nejde moc skrýt, pozoruji ho větší asi tak týden.

roxycat
8. kvě 2012

Tak kolem druhého měsíce už jsem si říkala, sakra jakto že jsem tak přibrala a o nějaké dny později jsem se dozvěděla, co za to může.. 😀
Fotky mám kdyžtak ve fotoblogu 🙂

jolcabubu
27. črc 2012

Já jsem ve třináctem týdnu a tohle je fotka z 11tt,teď mám zase o 1,5cm vice. Sem tam se mě lidi ptají jestli nečekám dvojčata, ale na UT je opravdu jeden cvrček.

shak29
27. črc 2012

S prvnim to na mě bylo vidět asi až kolem 25tt , a teď s malou to na mě bylo poznat cca od 13. týdne 😀

ola84
27. črc 2012

U mě taky rozdíl šílený - u Haničky až kolem 20.tt a teďkom jsem podruhé těhu, v 9.tt a mám bříško jako ve 20.tt 😕 😅 Sem zvědavá, jak budu vypadat v tom 20.tt 😵 😀

luccia021
5. lis 2012

Ahojky, já jsem v 10. týdnu a už mi nějak roste bříško, nebyla jsem nějak extra hubená, ale teď to asi pozná každý, nejde mi ani zatáhnout.. Ale mám z něj radost 🙂

zoriazz
26. lis 2012

U mě je to srandovní. Kdo to ví, tak říká, že je to jasně vidět, kdo to neví a řeknu mu to, tak mi říká, že nic nepoznal :D trošinku se mi zvedá . jsem v 17tt. Je to individuální 😉 ale je to pěkné sledovat t a bříška, a neumím si ještě představit, že budu nosit takovej balón 😀 ale je to fajn 😉

cinky
26. lis 2012

U prvního těhu jsem do konce čtvrtého měsíce klidně mohla nosit normální rifle a teď u druhého už mám týden těhu gatě, jelikož mě rifle tlačily 😀 (14. tt). Bříško jde teď v uplém tričku dost poznat.

socina
26. lis 2012

jsem v 29. tt a neustále se někdo diví "A vy jste těhotná?? A kdy to máte? Někdy v srpnu?"

janesafari
27. led 2013

Já sem těhu podruhé a kynu rychlostí blesku...od 6tt mám břicho-každý si mě prohlížel jako exota,že to není možné...dnes sem 15+6 a mám 4kg(hlavně jen v břiše a prsa) a přes pupík mám 93cm(před otěhotněním 70cm)...u prvního těhu sem byla joko chodící balon a to sem docela prcek...a ted sem nakynutá daleko víc,dlouho sem sama nevěřila tomu,že je tam jen jedno-ale je.Za chvíli budu vozit pupek před sebou na káře 😀

romantika
27. led 2013

mesic a pul pred porodem. Pak to slo ze dne na den a kdyz jsme si privezli prcka domu kazdy myslel ze je adoptovane. Ma to svoje nevyhody, kdyz jsem ve fronte u doktora sla dopredu treba na krvi tak na mne kazdy sycel tak jsem vzdycky drzela tu tehu prukazku pred sebou aby to videli. Ale skoro mne to dost vadilo porad to vysvetlovat.
Tehu jsem doma hlasila v sestem mesici a nikdo nic nepoznal. ALe ja mela jeste opacny efekt, co nerostlo dole to nahore, prsa jsem mela za tehu asi o 4-5 cisel vetsi tak to ten pupek nestihal dorovnavat. TO je taky za trest, podprdu jsem nesundala nanoc od otehotneni az do konce kojeni. Pekna otrava!!!!!
Rika se ze holcicky delaj mensi pupiky. A taky zalezi jak mate prdolku chycenou, prave to male brisko jsem mela s holcickou, ktera byla chycena velice nizko a placentu jsem mela take temer vcestnou, takze se velice dlouho vyvijela v panvi.

mafeska
27. led 2013

Na mě to bylo vidět až od 20. týdne. Pak malá rostla rychlostí blesku, dle mě teda. Z okolí jsem naopak týden před porodem slyšela že prý vypadám na 7. měsíc 🙂

lucylama
27. led 2013

U mě se rýsovalo už kolem 15 tt..ale pak skoro vůbec nerostlo..😀 Pár dní před porodem jsem vypadla jak kdybych byla tak v pátým šestým měsíci. 😀 😉

monykapogi
8. únor 2013

já jsem v 11tt a není na mě furt nic vidět..občas na mě padne depka, jestli je všechno v pořádku, pořád stejně propadlý břicho, žebra mi jsou vidět...vždycky jsem měla v pase okolo 60cm (všechno se mi ukládá do dolních částí) ale když to tady tak čtu, jsem trošku klidnější, je to moje první těhotenství, tak je asi ještě příliš brzo na břicho...snažím se to dohánět alespoň jídlem, mám kilo podváhu a furt se mi nedaří přibrat:(

pett21
10. únor 2013

monykapogi : ja jsem mela v 11tt to same , takze bud v klid , az v 16 tt to zacalo byt videt pokud jsem byla jen ve spodnim pradle, pod trickem to videt neni ( tedy pod upnutym ano ) i kalhoty stale normalne zapnu bez potizi ( jen me trosku tlaci kdyz si sednu ) . Takze uvidime jak to bude dale rust 🙂

majinkaxd
20. únor 2013

Já když to čtu tak vám všem zavidím jak vám roste bříško🙂 Já jsem teprve v 12 týdnu a už se teším až mi břísko bude růst 🙂 jen jsem silnějsi a bojím se,že to na mne bude vidět až okolo 7 měsíce 😀 🙂

mika2
20. únor 2013

posílám foto sebe v 17. tt 🙂

margreat
16. dub 2013

mě se nafouklo bříško už ve 4.tt,hned 1.den,když jsem zjistila,že jsem těhu se mě 2!!! lidi zeptali,jestli nejsem nahodou v tom 😀

consti
16. dub 2013

Hned, takže už teď, v 7. týdnu to na mě vidět je, zvlášť, když se najím a vezmu si něco uplého. Dnes už mi i dvě kolegyně řekly, že už to neutajím. Nutno ale podotknout, že mám za sebou mimo jiné i IVF a tak prostě ty hormony tam udělalypěkný základ a vypadám tak jak ve 4. měsíci 😀 😉 .

grisgris
10. kvě 2013

jsem v 10 tt a už je to vidět jako blázen. A to jsem spíše drobnější postavy (165 cm, 52 Kg). I v prvním těhotenství mi ale bříško začalo růst rychle, teď je to ještě trošku rychlejší. 😀 Snažíme se těhotenství tutlat i před rodinou, ale nevím jak dluho mi rodina bude věřit, že jsem se zase nacpala čočkou 😀

blahova_andrea
10. kvě 2013

mě začalo růst ještě před těhotenstvím 😀

bonavoxa
10. kvě 2013

Porádné bricho jsem mela až tak v v pulce 5. mesíce. To uz konecne lidi začali poznávat, že jsem tehotná 😀 Do té doby ne.

kajalka
10. kvě 2013

Mně se pořádně vylouplo až kolem 28. týdne. A bylo to do tý doby velice pohodlný 🙂

mufyxa
13. kvě 2013

Ahojky všem jsem po IVF v 6TT a jsem jako balon vypadám tak na 5 měsíc je to také tou hormonální přípravou ale pokud to bude takhle postupovat tak v 6 měsíci mě budou muset vozit na kárce ........ 😀 😀 😀 😀 jo a abych nezapomněla podprsenku mám o číslo větší a už nosím těhu kalhoty takže o normálních riflích se mi může už jen zdát 🙂 🙂 😉

ayenkas
13. kvě 2013

U mě až tak v průběhu sedmého měsíce🙂 Tohle je fotka 26+5tt. https://www.modrykonik.cz/fotoblog/ayenkas/albu...

swacinka
13. kvě 2013

U mě to začlo dost brzy, už kolem 7 - 8tt, ale to ještě vypadalo, jako že jsem po zimě trochu přibrala 🙂) Teď jsem v 17tt a je to vidět už i přes volnější trička.

lili182
11. čer 2013

Toto je moje bříško v 17+3tt 🙂 Zatím s tričkama dobrý, a nepředpokládám že si kvůli těhu budu muset kupovat volnější protože můj styl nikdy nebyl nějak "přímo na tělo" 🙂 Jen džíny fakt při sezení nezapínám :D Už asi vážně začnu nosit tepláčky 🙂 jinak pohyby nebo tak .. to eště ne :( ... :D

elastiq
17. čer 2013

Mě snad už od začátku, měla jsem ho nafouklé a nešlo to zatáhnout. Takže to na mě každý poznal vlastně hned..ale moje kamarádka je v pátém měsíci a nepoznala bych to na ní..

brisalek
17. čer 2013

já jsme na sobě viděla malinko změnu tak v 12tt (byla jsem dost hubená), ale jinak bříško až asi od 15-16 tt, ale pomalinku.

maudn
17. čer 2013

akcelerace byla ve 20 týdnu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru