Kdy vám začalo růst v těhotenství bříško?

smudlinka2019
25. dub 2012

Ahojky holky.Chci se vás zeptat,kdy vám začalo růst bříško,kdy to bylo vidět třeba při zatáhnutí?A pak kdy to na vás už bylo vidět jasněji,že to šlo poznat už v třeba v tričku 🙂

nicedaisy
17. čer 2013

Já jsem v 8tt nezapla už dvoje kalhoty 🙂 ... ale vidět to ještě moc nebylo. vylézat mi začlo bříško už na konci 12tt. Měla jsem opravdu velké břicho. Všichni se mě ptali, jestli tam nemám 2 miminka 🙂 První foto je 20-21tt a druhé 30tt 🙂

verunkasacho
26. čer 2013

ahoj maminky.....právě jsme z přítelem zjistily že čekáme miminko necelé týdny..doma už máme holčičku která má 2.4 roku..těhotenství moje tělíčko poznalo opravdu ještě dřív ,než to potvrdily testy..cítila sem to v podbřišku a poté mě začaly bolet prsa a projevily se další příznaky těhotenství...bříško už mám nafouklé jak ve druhém měsíci 😀

mamca1996
3. črc 2013

mě bříško začalo růst v 11 tt a ke konci 3měsíce jsem nezapla ani jedny ryfle :D ted jsem na zacatku 6měsíce a příjdu si jak tang vše co můžu porazím a přes bříško si nevidím ani na chodidla a přibrala jsem 11kilo 🙂

lenka022
22. črc 2013

Ahoj maminky,já jsem ve 12 tt a už to na mě vidět je.Některé kalhoty už mi nejsou,spíše mi je nejlíp v teplácích nebo něčem volnějším a nosím to pod bříškem,protože mě to jinak tlačí.Mám trošku teda problém i s tričkama ty mi jsou krátké,kouká mi trošku bříško a i přes tyhle vedra mi to vadí.Myslím,že se mi zvětšily i prsa,takže mám problém i s podprsenkami.
Záleží na každé ženě,u některé je to vidět dřív,u některé později.
Přeji všem hlavně hodně zdravíčka

ebsian
22. črc 2013

Od 5. měsíce a nejvíc od 7. měsíce skokem. Ve finále ale bylo celkem malé proti ostatním. Jedna holčična, se kterou jsem v 7. měsíci ležela na rizikovém mi řekla, jestli jsem taky ve 12 týdnu jak ona 😀 😅 To bylo pěkný 😵

edeltraut
22. črc 2013

U prvního 16tt, vidět bylo tak kolem 20tt. U druhýho kolem 12tt a vidět bylo 16tt a u třetího jsem vypadala jako těhu i normálně 🙂, těhu břicho taky tak kolem 16tt 🙂

anicka2020
24. črc 2013

ahoj tak já sem těď na konci 16. týdne svého prvního těhu a bříško mi šlo vidět už zhruba od 12 týdne. Jsem trošku silnější tak sem měla strach že to dlouho nepůjde poznat, ale byl úplně zbytečný. Těď už to na mě pozná snad každý...🙂, zatím sem přibrala 1 kg. Tak uvidíme jak rychle dál poroste...:D

olasek
24. črc 2013

V 17.tt jsem měla už krásně znatelné těhu bříško, dřív jsem si připadala jen lehce nafouklá 😉

lumiga
24. črc 2013

začínám 14 tt a vždy po jídle je bříško lehce vidět..

jasminecek
24. črc 2013

Až kolem 29tt 😀

ratatooy
24. črc 2013

u prvniho kolem 12tt a ted u druhyho už 5tt

kubistovailona
24. črc 2013

Mně začalo růst viditelně ve 4.měsíci těhotenství, ale někteří známí to na mě poznali prý mnohem dřív ,než jsem jim to řekla. Posílám foto :

lenkazdenek
25. črc 2013

U prvního těhotenství bříško až ve 20tt,prsa dřív 😀 ,teď jsem v 10tt a začíná to být znát jak na bříšku,tak na prsou-už se nevejdu do žádé podprsenky 😒

carolineg1
26. črc 2013

jsem 14tt podle ms a bříško mi začíná tvrdnout, i ten špek co tam byl už nejde nahmatat 🙂 nojo asi rosteme...

werryna
27. črc 2013

Ja jsem ted v 15 tt a asi uz tak dva tydny nezapnu svoje kalhoty ale brisko slo u me videt skoro hned... tim ze prvni tri mesice jsem musela jen lezet nic vic tak se mi hned podarilo pribrat 5kg (obrecela jsem to vzdycky jsem si vahu musela hlidat a ted jsem hned ze startu vypadala jak pojizdny bunkr ) a ted kdyz si vezmu uple tricko tak to pozna kazdy mam tu vyhodu ze nosim prevazne jen leginky v kterych jsem se citila i predtim dobre 🙂 jen se nechci videt do konce porodu to se asi fakt neunesu ikdyz jim tak jak jsem byla zvykla tak porad se nafukuji a nafukuji kamaradka co konci 5 mesic vypada jak ja 🙂 Ale pres vsechny komplikace se snazim si tehotenstvi uzit 🙂

sarusinek
27. črc 2013

U obou synů až po 20tt, na ultrazvuku ve 20tt jsem v obou případech vypadala jen jako víc najezená 🙂

luciksima
27. črc 2013

po 20tt 🙂

vendyska1
28. črc 2013

Ahojky Maminky jsem 15tt a 3 dni a bříško začlo být vidět brzy 🙂 hdoně štěstí vám přeji

suky11
21. říj 2013

Ahojky maminky ja jsem v 7tt a brisko mam nafoukle ale cejtim ze pomalu mi roste tak uvydime dal a drzim vsem palecky 😉

9394
24. dub 2014

ahojte,me boli pod priskem ,mam pichani ,boli me na bocich prsa mam citlive bradavky,a nevim jestly sem tehotna

marketa11112
5. črc 2014

ahoj, ja jsem v 8 tydnu, kalhoty sice zapnu , ale je mi neprijemne, jak me tlaci knoflik na brisko. pripada mi trosku nafoukle---vsiml si i manzel . nejsem ani stihla, ani silna, pry tak akorát. brisko zacinam videt chte nechte. 🙂) jsem zvedava jak to bude dal. 🙂)

susana26
5. črc 2014

Ahoj, mě již ve 2 týdnu, začalo se mi nafukovat, jsem hubené drobné postavy malého vzrůstu a hned to na mě bylo vidět, na konci prvního měsíce jsem již nedopla oblečení, mé sestře začalo třeba ale až po šestém měsíci, do té doby vypadala jen jako kdyby se hodně najedla, je to zkrátka hodně individuální 🙂

agneszka
7. črc 2014

Fotka je ze 17 týdne. Č 😀 ekáme dvojky

bielamacka
7. črc 2014

ahoj, mně začalo být vidět už tak v 10tt - taková jemná vystouplina a potom už to šlo jak kdyby mi povyrostlo každý den o kus 😀 Teď už je jasně znát, že ten pupek, co mám je těhotenský 😀

gabriela737
18. črc 2014

Ja jsem si uz v 9.tt musela kupovat novy obleceni,protoze mi bylo vsechno maly.V 13.tt jsem vypadala jak na konci 5.mesice,a to cekam jen jedno miminko.Pred otehotnenim jsem totis byla dost hubena.Tedka v tehotenstvi hodne jim,takze jsem pribrala docela dost.Toto je fotka ze vcerejska.Ted jsem v 27.tt a vypadam jak tesne pred porodem.Kazdej se me pta,jestli uz budu rodit. 🙄

lenineek
18. črc 2014

Tak 17tt 🙂

arnettacek
18. črc 2014

No tak mne zacalo byt videt velmi brzy 🙂
Jinak tady je fotka tak ctyri tydny stara 🙂

uwe
19. zář 2014

Ahoj, jsem v 6tt a podle Vašich fotek to vypadá na alespoň 4.měsíc :( Máte taky někdo zkušenosti ihned ze začátku s tatko rostoucím břichem? Znamená to, že za celé těhotenství hodně naberu? Díky

mischel117
19. zář 2014

ahoj,me začalo pozde.na konci 5-teho měsíce.jsem oplacana,tak to neslo dlouho vidět.za to ted v 7mes.si to vynahrazuju🙂 břicho jak hroch😀

happylenulka
17. lis 2014

mě tak v 10. týdnu večer... teď ve 12. už mám toto ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru