Kdy vám začalo růst v těhotenství bříško?

smudlinka2019
25. dub 2012

Ahojky holky.Chci se vás zeptat,kdy vám začalo růst bříško,kdy to bylo vidět třeba při zatáhnutí?A pak kdy to na vás už bylo vidět jasněji,že to šlo poznat už v třeba v tričku 🙂

aakashaa
17. lis 2014

Jsem v 17.tt a kdo to neví, tak to nepozná. Když se narovnám a zatáhnu břicho, tak vypadám, jen jak kdybych se víc najedla 🙂

luciabimbo
29. lis 2014

ja jsem na konci 4 tydne nevim jestli je normalni takove brisko ...teprve pujdu oznamit lekari ze jsem v tom , snazim se o tajeni jeste jsme to rodine neoznamili ale nevim jestli to s takovou pujde dlouho utajit ,,,, podle vas je vse ok , no dvocata v rodine nemame , takze si nemyslim ze to budou dvojcata , i kdyz nikdy se nevi ....

veroon1
30. lis 2014

me slo videt brisko uz ve3.mesici:D

ehh
2. pro 2014

Já 6tt břicho jak v 6 měsíci 😀 to je strašný.
u prvního jsem mela břicho az 6 měsíci ale pak to dohnalo 😉

d_dee
5. pro 2014

Mě začalo tak nějak v průběhu. Už na začátku 6tt jsem měla takové "nafouklé" bříško. A teď jsem v 15tt a celkem mi to jde už vidět pod tričkem 🙂 no kdo ví jak budu vypadat před porodem 🙂

maki600
18. pro 2014

23+5 6 měsíc a pořád nic :(

weru88
18. pro 2014

Na mě se to dalo vidět, ke konci šestého měsíce..... Teď už je můj břich nepřehlédnutelný 😀

nora2
18. pro 2014

Ahojte ja som 21tt a brusko mam este velmi malinke, pohyby citim 🙂 ale musim len lezat babatko mam moc nizko ...ale inak si myslim ze je vsetko v poriadku mal by to byt chlapcek, som zvedava kedy mi narastie brusko, babatko ma 25cm a 300kg, foto je asi z pred dvoch tyzdnov ale stale mam asi take iste🙂

simdan
26. únor 2015

Tak já přidám jednu svoji,jsem 13tt a břicho jak ve 20tt,poprvé těhu šlo vidět od 16tt,u druhého stejně tak brzy,jak teď 😀

craki
26. únor 2015

Taky se přidáván k těm, co to bylo zřetelně vidět az tak na konci 6 a v 7 měsíci 🙂

mishell56
3. dub 2015

Mě začalo růst cca od 12tt ale jen trochu, teď mám větší balvan, ale od známých slyším, že nemám velký bříško, mě se ale zdá, že docela jo :D přes triko to bylo vidět asi kolem 16tt trochu, ale záleželo na tričku, když bylo volnější tak to třeba nebylo ani poznat 🙂

pixi81
3. dub 2015

Tak ja byla nafoukla uplne od zacatku,no takove to tehu brisko zaclo az tak 14tt.

welunka
14. dub 2015

Ahojky... tak jste mě uklidnili - alspoň některé. Já jsem teď v 8tt a najednou koukám a příjde mi, že mi už pupík leze.... tak jsem skočila na net a jsem ráda, že nejsem sama, komu začal tak brzy ..... 😀

fanfulinekkudisek
15. dub 2015

19+1

aqeris
22. dub 2015

Ahoj,
mě začalo růst bříško až na konci šestého měsíce. V tričku bylo vidět, tak týden potom. Byl to najednou dost hukot. Doslova jsem se ráno vzbudila s břichem 🙂

eviksouthend
29. kvě 2015

Ja jsem na zacatku sedmeho a teprve se mi zacina pekne zakulacovat. Konecne vypadam jako tehule a ne jen jako bych si rada dopravala 🙂

konidana
29. kvě 2015

U prvního až v 6.m to začalo být malinko poznat i pod tričkem. Rodila jsem v zimě, nosila volnou bundu a měsíc před termínem mě maminka s kočárkem prosila, zda jí pomůžu do schodů s tím kočárem :D - no, musela jsem se jí omluvit, že tento měsíc už fakt ne. U druhého vyrostlo dřív asi 2 nebo 3 měsíc. A taky jsem měla termín už na podzim, takže to na mě bylo pěkně vidět. Ale pro mne to bylo spíš nepěkné, špatně jsem snášela letní teplo.

shine2015
29. kvě 2015

u první malinko ve 5mes, ale videt to začalo být až od půlky 7mes...u druheho hned mi povolilo a ve třetím měs jsem měla už pěkné....a ted potřetí jsem poznala na kalhotech hned, že mi povolilo břicho, jsem 4 - 5mes a břísko mám jak s první ke konci 7.měs 🙂 čím víc dětí, tím rychleji to jde videt 😉

prcekverunka
29. kvě 2015

V prvním těhotenství začalo růst kolem 16tt, pak po 20tt už to bylo fakt vidět. A teď u druhého roste už od začátku. Jsem ve 22tt a mám pěkný buben 😀

rakmich
1. črc 2015

Já jsem v 9tt a bříško mám takové 🙂 Nikdy jsem nebyla extra hubená, ale myslím, že to začíná jít vidět 😝

evca88
12. črc 2015

Ja jsem v 8+3tt a roste rychle jako blazen kazdy tyden 2 cm, asi mam vic plodove vody , brisko mam naple a tvrde ... ;)

barumat
27. říj 2015

Tak na mě to začalo být vidět prakticky od druhého měsíce, resp. jsem to na sobě viděla já, protože jsem věděla na co se koukat - ostatní si podle mě řekli, že to třeba mám dostat, nebo jsem prostě moc najedená 🙂 . Ve 12.tt nastal zlom a ze dne na den jsem už nemohla spát na břiše a večer jsem nedopla žádné kalhoty (ráno to zase trošku splasklo) 🙂 V tu chvíli už to na mě viděli i ostatní a začala jsem nosit nastavovací knoflík do kalhot. Uvidíme, jak to půjde dál 😝 Fotka je z prvního dne 12.tt.

violka23
24. lis 2015

Tak ja osobně jsem 9+5 a bříško mi uz roste 🙂

10lulu04
24. lis 2015

Je, ja jsem tak rada, ze nejsem sama komu je videt ve 12 tydnu brisko.. Kalhoty musim mit volnejsi a uz i pocitove je to bricho pevnejsi a vetsi.

lalacek
7. led 2016

Mě 1.těhu od 5.měsíce pomaličku, před porodem mi typovali i lékaři 7.měsíc a raplovali skrz předčasný porod, i když viděli průkazku s 39+3tt 🙂 +20kg
U 2.těhu mi rostlo bříško cca od 3.měsíce. +17kg

annalouny
1. únor 2016

Ahoj, já jsem 16+4 tt a nic není vidět ani bez trička... pořád čekám a nic, tak snad brzo začne ať se můžu vymlouvat aspoň doma 🙂

smallinka
1. únor 2016

Mě s dvojčátky velice brzy 😀 ve 3.měsíc jsem byla jak v 5. měsíci a v 6.měsíci jak před porodem....měsíc před porodem jsem se už ani radši nefotila ... 🙂

alias01
6. únor 2016

Ahoj, mě začalo malinko růst od 12 tt. 18+2 vypadalo takhle.... Takže žádnej extrém.😉 Ale prsa o 2 čísla větší od 13tt.😱

awerel
11. únor 2016

To jsem ted zmatená. Většině z vas maminek začalo růst kolem 12tt. Já jsem 9tt a bříško mam jak moje kamarádky v 8 měsíci. Doufám ze v tom 8 měsíci nebudu potřebovat nějaký trakař před sebe. A hlavně z mých původních prsou číslo dva mam ted podprsenku D.
🙂

sarivojvodova
11. únor 2016

Cca až nějaký 14-16 tt mi začalo růst, vidět bylo v 17 tt a teď už mám veliké. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru