Kdy začít nakupovat výbavu pro mimi?

boudova
18. črc 2011

Ahoj holky, kdy jste začaly pořízovat výbavu pro mimi? Pořád si říkám, že je ještě brzo, ale aby pak nebylo zase pozdě a mě už se s břichem nechtělo 😎

cuma
18. črc 2011

já si střádala ještě před těhu, když jsem nemohla fakt odolat,ale pravý nakupování jsem začala po druhém screeningu, pak už to jelo a jsem ráda, protože dva měsíce před porodem jsem nesměla chodit a v zimě to není to pravý s bříškem ani tak. Věděla jsem, že mám nakoupeno na pár měsíců dopředu a to se hodí než si ustálíš rytmus s mimčem.

mami29
18. črc 2011

Ahoj muzes se postupne rozkoukavat co by se ti libilo a koupit jeden dva oblecky kterym neodolas. Ale na tu poradnou vybavicku mas jeste podle me casek. Zacala bych kolem toho 26tt a dyl. Nakupte si vybavicku pod stromecek 😀

janaj0
18. črc 2011

Já nakupovala mezi 5-6 měsícem a pak už jen drobnosti

anetka1701
18. črc 2011

si piš že s pupkem se ti bude chtít :oD naopak - budeš už na mateřský, nebudeš mít do čeho píchnout a budeš se šííííííleně nudit :oD Jinak u nás to začalo někdy právě po screeningu v 17tt, postupně jsme každej měsíc pak koupili jednu velkou věc, zbytek drobností a blbůstek pak ke konci, když jsem se nudila, tak jsem se flákala po obchodech :o) (a malá se narodila taky 4.února :oD)

ladybugie
18. črc 2011

začala jsem nakupovat ještě před těhu, pak jsem nakupovala až po prvním trimestru. Když jsem překročila 30.tt, tak jsem byla ráda, že mám doma všechno a pěkně připravený ve skříni. Nikdy nevíš, zda se prckovi nezachce na svět o trošku dřív 🙂 a rizikový těhulení tě může zaskočit taky kdykoliv. Sice se dneska dá nakoupit všechno na netu, ale není nad to se těma mimi věcma v krámě pořádně prohrabat, co 😀

petka28
18. črc 2011

Já začnu až budu vědět pohlaví, už se nemůžu dočkat... důležité věci mám po synovi

domiz
18. črc 2011

já jsem nakupovala hned od začátku a celý těhu😀v 8.měsíci jsem měla všechno co jsme potřebovali a začala jsem si pěkně všechno chystat..měla jsem sbalenou i tašku do porodnice..

holubice.petra
18. črc 2011

Já začala nakupovat po velkém uz ten je ve 20tt chtěla jsem mít jistotu že bude vše v pořádku...pak bych se na ty věci nemohla ani podívat 😎 😉

zvirka
18. črc 2011

Čím dřív, tím líp, já poslední dva měsíce skoro nemohla chodit, jak jsem byla oteklá. A nakup si klidně hooodně dopředu, s mimčem se pak těžko vybírá, pokud se vůbec někam dostaneš.... 😉

bufina
18. črc 2011

My jsme počkali do 21tt na velkej ultrazvuk, kde se dozvíme jestli je mimčo zdravý a co to bude, do jaké barvy máme ladit výbavičku. Takže cestou z UTZ jsme koupili první obleček a pak se postupně přikupovaly další věci.

kalo
18. črc 2011

po 20tt

madormi
18. črc 2011

já začla po velkém utz, tzn 20-21 tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru