Kdy začne v těhotenství růst bříško?

marrylin
20. srp 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat zkušenějších, kdy tak začne růst bříško. Jsem po opakovaných zamlklých těhu a celé těhotenství se tak trochu stresuju....Jinak jsem v 16tt a už mi není ani špatně a ani se necítím těhotná. Je to normální? moc děkuji

carolineg1
20. srp 2013

je to uplně normální a rziko potratů je v druhém trimestru mnohem menší, užívej si těhotenství 🙂

mmarket
20. srp 2013

Já jsem taky v 16 tt a bříško už je dost vidět,ale je to druhé těhotenství 🙂 a nestresuj se ted už bude dobře 🙂 😉

odvarkova
20. srp 2013

Já bych řekla že je to u každého individuální. Neboj, určitě už brzo budeš cítit pohyby a miminko se ti každý den bude připomínat že tam je a těší se na svět 🙂

megy
20. srp 2013

taku prvního jsem bříško začala mít tak kolem 20tt, nyní v 17tt jsem občas jak balon 😀 jinak si občas musím připomenout, že jsem těhu, protože to tolik neprožívám jako u prvního, ale na druhou stranu mě občas přepadnou stavy přehnané úzosti, coby kdyby, jelikož u prvního se nepřišlo na rozštěp, takže červíka mám taky a proto ti rozumím 🙂 ale věř, že je to vše o.k, tady bys měla myslet pozitivně

megy
20. srp 2013

16 tt u prvního 🙂 takže v klidu

ratatooy
20. srp 2013

je to idividuální a taky zaleži kolikáte těhu,nekdo nemá ani ve 25tt nic a nekdo jako j třeba mega balon

jennyska
30. led 2014

Ahoj @marrylin @ratatooy @megy @odvarkova @mmarket @carolineg1 a ostatní těhulky, maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti s Růstem bříška v těhotenství do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/rus-briska-v-tehotens... pomůžete ostatním ženám, které jsou těhotné, mají otázky kdy bříško vykoukne na svět a jestli když to trvá, tak zda je to v pořádku. Na MK hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru