Kolik hodin je miminko v klidu v bříšku?

monahr
28. srp 2012

Ahoj.Prosim zajimalo by mne kolik hodin je miminko v klidu v brisku a kolik hodin by melo byt vzhuru?A pohyby musim citit kazdy den a nebo se muze stat,ze jeden den je tolik necitim?Ja mam totiz uz od malicka silnejsi brisni steny a vzdy jsem mela problem se sonem bricha a tak podobne.Bylo vse hur videt kvuli tem brisnim stenam.Dekuji vsem za odpovedi a preji hezky den.

boban
28. srp 2012

Ahojki,tak pohyby vtomto týdnu by jsi měla určitě cítit každý den 😉

slundo
30. srp 2012

no pohyby by si už cítit měla, ale nemusíš podle mě každý den...víš co, ono je to dost zavádějící....někdo je den dva necítí a mimčo je v poho a někdo jede do nemocnice a je problém.... ale hodně záleží na tom co děláš a kdy je mimčo vzhůru....třeba máš nočního čiperku a nebo během dne něco děláš a ty to necítíš..... a pokud máš silnější stěnu, tak to má určo vliv ....

fram
30. srp 2012

v 28tt by jsi pohyby měla cítit každý den a to několikrát, i když třeba jen slabě.

jankadudova
30. srp 2012

Asi bys je v 28tt mela citit kazdy den. Asi je to narocne na psychiku. Pokud bych mela potize s brisni stenou nebo treba umistenim placenty a tudiz i mene citila pohyby, mozna bych si poridila takovy ten domaci CTG monitor...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru