Kolik jste nabraly v těhu? Kdy se vám podařilo shodit?

sudina
17. dub 2012

Já nabrala 23 kg... Teď mám ještě asi 6 kg nahoře... nekojím ☹. Zajímalo by mě, jestli to vůbec ještě shodím..? Jak jste to měly vy?

kaaca11
17. dub 2012

V těhotenství jsem přibrala 20 kg 😕 , během půl roku jsem se dostala na původní váhu a za další půlrok jsem díky kojení zhubla dalších 6 kg, přestože se pořád láduju.

jasekd
18. dub 2012

1. tehot. z 55 kg na 70, takze 15 kg. 11 jsem shodila, 5 zustalo, kdyz byly malymu 4 mesice, byla jsem znova tehotna a pribrala 11 kg, takze opet na 70 (15 nad puvodni vahu), prvni kojen castecne 4 mesice, holka plne 6 mesicu a kojim trochu doted. Na puvodni vaze pred detmi jsem byla cca 3 mesice po 2. porodu. Necvicim (a brise je to videt), ale hodne litam venku s kocarem a mam bohuzel dost stresu, takze zadna moje velka zasluha to zhubnuti neni 😅

llluckaaa
18. dub 2012

V prvním těhotenství 18 kilo a ještě po roce mi zbylo 7. Zhubla jsem to až dietou a cvičením během 3 měsíců.
V druhém těhotenství 14 kilo a ještě po půl roce opět 7 kilo. Teď se snažím víc cvičit a hlídat si jídlo a pomalu to jde dolů 😉 Ale po 15 měsících stále nejsem na své původní váze a chybí mi ještě 2 kila.

lucinka_jirackova
18. dub 2012

25kg a všechno mi zůstalo...po roce a půl jsem shodila teprve 6kg...☹

xkacatkox
18. dub 2012

já nabrala celkem 9kg ztoho 8kg jsem nechala v porodnici, a kilo jsme při kojení ztratila ani nevím jak, já teda díky kojení zkubla minus 10kg ze své původní váhy před těhoteství, nejlepší dieta, sice jsem se pak už nelíbila sama sobě a nebyla mi většina oblečení, ale jak jsem přestala kojit tak jsme se zase vrátila na svoji původní váhu bez 4kg

selu
18. dub 2012

Pri prvnim tehu jsem pribrala 18 kilo jeste rok pote pac jsem dceru kojila do 13ti mesicu jsem mela nahore 7-8 ale jak jsem dokojila tak jsem zacala cvicit a za tri mesice jsem to mela dolu. Pri druhem tehu jsem pribrala asi 5 kilo a na sve vaze jsem byla v podstate hned a jsem dodnes 🙂

dilemma
18. dub 2012

ja v prvnim tehu nabrala 25kilo a zhodila sme jen 10 a taky sme prestala kojit uplne ve 4 mesicich a pak uz sme to nezhodila ani behem dvou roku co byl maly silene akcni a porad sme jen behala☹ ted sme znova tehu nabrala sme zatim 15kilo coz je pro me uspech a sme zvedava kolik zhodim☹

alt
18. dub 2012

tak já při prvním celkem 29. zhodila jsem běhěm půl roka , a víc se to nehlo, takže 23kg.nekojila jsem vůbec, jen tak týden.. teď jsem opět těhu v 27tt a mám 7,5kg nahoře, takže snad už tolik nepřiberu.

keila
18. dub 2012

já přibrala přes 20 kg a nyní 13 měsíců od porodu mám nahoře ještě 2 kg. Dolů to šlo v průběhu toho roku celkem dobře, nemusela jsem se nijak trápit hlady, necvičila jsem, jen jsem toho s kočárkem hodně nachodila. Kojení na mě vůbec nepůsobilo, co se týče hubnutí a to jsem kojila 11 měsíců.

ivca_doubek
18. dub 2012

Já při prvním přibrala 22 kg, v porodnici zůstalo 10, dalších 6 zmizelo za šestinedělí, a těch zbývajících 6 kilo šlo horko těžko dolů - hlavně dietou, nekojila jsem. Podruhé jsem přibrala 25 kg, v porodnici zůstalo zase 10 kg, šestinedělí nic. Takže s těmi 15 kg navíc bojuju, dietu nedržím - kojíme, ale cvičím. Takže už mám 12 kg dole a pokračuju dál. Tak doufám že se dostanu zase tam co jsem byla a kdyby zmizelo něco navíc, vůbec bych se nezlobila 😀 😀 😎

slavicky
18. dub 2012

Já nabrala 23kg, v porodnici zůstalo 8 😒 Nekojila jsem, držela krabičkovou dietu, ta rozjela hubnutí. Na své váze jsem byla asi po roce, teď (17měsíců od porodu) jsem minus 4kg 🙂

coufii
18. dub 2012

To je hrozně individuální...Ale sportem by to mělo jít určo dolu 😉

haniccka
18. dub 2012

37 týden těhotenství a mám nahoře 13kg... jsem zvědavá jak to pujde dolu 🙂

dana3262
18. dub 2012

ja u 1. Pribrala 14kg. V porodnici zanechala 11kg. Pak jsem 2kg pribrala a pak po 11mes jsem byla na +1kg od puvodni. Pak jsem zas otehotnela a u 2.Jsem zhubla 5kg a pribrala 4kg, takze jsem sla rodit s ubytkem 1kg a po porodu mela -8kg od puvodni vahy a pak jsem jeste 2kg zhubla. Mam tedy o 10kg min nez pred detma a citim se dost mizerne. Priroda vi, proc zenam s materstvim nadeli par kil, ze kterych pak lze brat.

dandelion
18. dub 2012

Tak čerstvé info.. já nabrala 6,5kg a dnes po 11 dnech od porodu, kdy jsme konečně doma jsem stoupla na váhu a hlásí 10kg mínus o proti původní váze.. 🙂 asi jsem jedna z mála, ale jsem za to hrozně ráda 🙂)

anina32
18. dub 2012

Při prvním jsem přibrala 5 kilo. Malej měl 3,7 kg takže jsem den po porodu byla na své váze😉 Teď ve 22 týdnu jsem ještě pořád -1 kilo a vzhledem k tomu že jsem dnes vyfasovala antibiotika tak počítám že váha půjde asi ještě dolů. Není to tím že bych se omezovala nebo si hlídala váhu, ale spíš mě v těhotenství trápí nechutenství, nedostanu do sebe takové porce jako dřív a chutě mívám spíše zdravé😉 Než začnete závidět, asi bych měla uvést moji původní váhu a to je 110 kilo. 🙂

pejtho
19. dub 2012

Pred tehu jsem vazila 80!kg-v prvnim trimestru mi bylo tak zle,ze jsem 10kg zhubla. Za zbytek tehotenstvi jsem pribrala 8kg,takze jsem byla vlastne -2kg a rodila jsem se 78kg. Z porodnice jsem odchazela se 72kg. Ted je to 9mesicu,hrozne se cpu,ale denne chodim s malou na prochazky a kojim a jsem na 63kg. Jsem ted znovu tehotna,stale kojim a vaha jde zatim porad dolu,tak snad se nebude opakovatt ten prvni ubytek...

missymici
21. dub 2012

Ja pri prvnim tehu nabrala presne 20kg,i kdyz do zac. 7 mes. jsem pribivala v celku malo,ale pak se to nejak hodne rozjelo.Po porodu jsem nechala v porodnici slabych 8kg,...Rodila jsem v prosinci a do zac.leta jsem mela co delat abych zhubla,i tak jsem vse nbezhubla,ale ja se nesnazila.Az minuly rok jsem zacala zdrave stravovani a zhubla jsem jeste na nizsi vahu,nez jsem mela pred prvnim tehu.Jenomze kdyz jsem ted otehotnela po druhe,zdrave stravovani jsem nejak upustila,a ted jsem ve 26.tt a mam hore uz 14kg,...tak si myslim ze se dopracuji jeste na vic kilo nez u prvniho.Ale snazim se,aby to tak nebylo.... 🙂

werunqa
24. dub 2012

zatim 10kg..

brisalek
25. dub 2012

Uz jsem mozna psala. Nabrala jsem 18kg (jsem vysoka, takze nic uplne hrozneho) do 31tt 9 pak dalsich 9kg. Dcera mela 4kg , ale v porodnici zustalo jen 6kg. Do 3 mesicu po porodu jsme mela svoji vahu zpet. Ale zustal mi velky "spek"okolo pasu a miry byly proste uplne nekde jinde nez pri stejne vaze pred tehu. Mela jsme radost, ze pak jeste zhudbnu. Ale ve 12m dcery jsem ji odstavila pres den a za 2 mesice nbrala 2kg. V 16mesicich jsem odstavila uplne a ted mam o takovych 6kg vice nez pred tehu. Ale davam to za vinu u neustalemu vareni (po roce jsme ji zacala davat uz normalni jidla...omacky, polivky...) a tomu, ze pred tehu jsem opravdu maaaalo jedla, kdezto ted jim tak na normalni dietu🙂 (okolo 6000kj☹). Ale s 74k gna 181cm se smirit nechci, takze doufam, ze budu mit konecne moznost zacit chodit cvicit (casove jsem to doted nestihala, protoze babicky nejsou a manzel z prace driv jak v 7 neprijde, dcera beze mne usinat nechce a ted uz chodim na 4 hod do prace)

hansed
25. dub 2012

Já nabrala 6 kg, ty jsem nechala v porodnici, dalších skoro 8 kilo šlo dolů během šestinedělí....

maudn
25. dub 2012

16 kilo, 13 zůstalo v porodnici a další 3 po týdnu doma, ale pořád mám stovku, ráda bych ještě desítku dolů...

marcinek
25. dub 2012

pri prvnim tehu 14 kg a posledni 4 kg, co mi zbyly jsem shodila do roka od porodu a pri druhem 12 kg a ted diky viroze mam uz jen 1,5 kg navic po 4 mesicich, tak snad do leta budu na sve puvodni vaze...

palomitacheca
25. dub 2012

U prvního jsem nabrala 11kg, většinu jsem nechala v porodnici a zbytek šel dolů hned po návratu z porodnice. Teď mám navíc 5kg a 15 týdnů před sebou, ale asi zase většina zůstane v porodnici. Osobně by mi nevadilo, kdyby nějaký kilo zůstalo, potřebovala bych přibrat a nejde to...

karlam
26. dub 2012

já jsem v 26 tt s dvojčaty a nabrala jsem již 12,5 kg...hodně je v bříšku, ale stehna a zadek taky nezůstávají pozadu. přesto mně už dva doktoři řekli, jak jsem hubená 😉 což potěší, protože člověk si připadá jak tank a hlavně musím už jen ležet, takže jím a nic nedělám, někdy mě to až děsí, jak to pak všechno budu shazovat, ale hlavně ať jsou děti v pořádku, času na diety bude dost a dost

pehaka
26. dub 2012

u prvního jsem nabrala 26kg..☹ zůstalo mi 6 kilo - po 2letech jsem znova otěhotněla ve 34 t mám ,,jen,, 11kg ted jsem odhodlaná to dát dolů vše doufám, že mě ty moje děti vysrsnou....🙂) páč jako že já z nervů kynu... 😠

lucie777
26. dub 2012

Nabrala sem 21kg, po skoro 2,5 letech mám stále o 7kg víc.. 😝 ale sem líná a hodně žeru.. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru