Kolik jste přibraly do 27. tt a kolik ještě do konce?

yesu
31. bře 2012

Ahoj maminy a těhule, zajímá mě kolik jste do tohohle týdne přibraly a o kolik to šlo ještě nahoru do konce? Já se nijak nepřežírám, ale miluju sladký a to se prostě uhlídat nedá 😒 moc děkuju všem za odpovědi!

olucisek89
9. pro 2016

Holky začínám 27tt a mám 9kg nahoře. Taky mi to jde jen do bříška a do prsou. Jím stále stejně jako před porodem,ale měla jsem fyzicky náročné zaměstnání takže jsem se na váze stále pěkně držela. Teď jsem ale od druhého měsíce na rizikovém a váha po 4.měsíci jde hezky nahoru. 🙂

bordeaux_zuzka
9. pro 2016

Ahoj, ja mam taky 9kg (od 29tt, ted jsem 30tt) a mam fakt obavu, kam to az pujde. U prvniho jsem mela za cele těhotenství 7,5kg 🙂

pinkyy
4. dub 2017

Jsem ted 27tt a 13kg nahoře 😒

yildiz
4. dub 2017

tak kdyz treba vezmu ted posledni tehu tak jsem do 27tt nabrala 2.5kg - za cele tehu pak 9kg u predchozich tehu to bylo podobne do 30tt to bylo tak cca 2.5/4kg pak to narostlo az ke konci ale max do 10kg vic jsem v tehu nenabrala...u kazde maminky to je holt jine ....

kassi86
29. dub 2017

Ahoji, já měla před početim 81kg, do konce třetího měsíce jsem shodila na 70,5 a jsem teď ve 27 tt s váhou 77 kg. Nabrala jsem nějakých 6,5kg, ale zatím nejsem na původní váze.

floruska
29. dub 2017

Ahoj z váhy si nic nedělej,to potom shodíš
já mám 3děti a u každého šlo celkem 25-30kg nahoru
a i ted malý nejmladší Honzík 18měsícu a váha šla dolu
ano asi se už nevrátím uplně ale jsem spokojená s nynejší vahou 70kg
ale mi to přijdou jako malé věci až budeš za malým lítat uvidíš jak to pujde dolu😉

chimneysweeper1
29. dub 2017

Celé těhotenství jsem jedla sladké - buchty, koláče, čokoládu, kaše, krupici...a kupodivu jsem čekala kluka 🙂 Nicméně jsem do poslední chvíle chodila do práce, na dlouhé procházky se psem a přibrala jsem jen 10kg, možná ani to ne. Poslední 2 měsíce jsem přibrala poslední 3kg, bála jsem se váhového přírůstku, ale nebylo to nic dramatického. Týden po porodu (rodila jsem císařem) jsem měla méně kilo než před otěhotněním a váha stále klesá. Kojení a nevyspání jsou spolehlivá dieta😉

zuzazidkova
29. dub 2017

Pamatuji si že ve 30 TT jsem měla nahoře okolo 7-8kg...Ve 40 TT 14-15 kg 🙂

pafca4
29. dub 2017

já 8,5. celkem jsem přibrala 11

dusanlucka
15. kvě 2017

Ja pribrala 2kg do 27tt tak uvidim kolik jeste priberu a to ted jim taky sladke docela 🙂

sabik1
1. pro 2017

Ja 27 tyden a 8-9 kg 🙈😂 tak doufam ze uz to moc nahoru nepujde 😆

dusanlucka
2. pro 2017

Tak maximálně jsem měla 12kg a 5kg jsem nechala v porodnici 😉

martavy
2. pro 2017

@sabik1 Do 27 tt jsem pribrala 8 kg...pak to bricho zacalo jeste vic rust a dalsich 11 kg do 41 tt..Celkem tedy 19 kg,maly vazil 3420 g.V porodnici zustalo 12 kg..zbytek stale jeste mam 😒5 mesicu po...

japerinka7
2. pro 2017

Myslím, že ve 27.tt jsem konečně začala přibírat 😅 Rodila jsem 40+4 a měla jsem 4,5 kg nahoře 😉

bayt
2. pro 2017

Teď už mám 14 kg nahoře (35tt)

dokument
2. pro 2017

nevim, ale nebylo to nic moc, nejvic jsem pribrala v poslednich mesicich tehotenstvi, presne podle tabulek

porodila jsem dite vazici 3280 g a placentu a jen tuto hmotnost jsem "nechala v porodnici".

kasli na vahu, poradne vyzivne jez, jestli nechces ztloustnout. Nezapomen, ze budes pravdepdobne kojit a to akorat telo vycerpava, to neni hubnuti jako takove. Pak se ukaze az kojit prestanes. A to je dulezite. Az prestanes kojit. A jestli nechces pribrat, tak dbej na vyvazenou stravu, pomuzou ti kaloricke tabulky - jez co mas, na udrzeni vahy a kojeni si dej do aktivit. Hlavne sleduj slozeni sve denni stravy, bilkoviny, tuky, sacharidy, vlakninu. Mela bys to mit v rovnovaze. Jedine tak nepriberes a nezhuntujes se.

dokument
2. pro 2017

jo a po porodu zustava kazde zdrave zene 5 kg aktivni hmoty (svalu)

luciebx
2. pro 2017

ja sem v 36 tt mela 10 kg nahore. Uvidime s cim budu rodit

krystalka
2. pro 2017

No, tak já jsem za celé těhotenství přibrala 9 kg a po šestinedělí jsem vážila ještě míň, než před otěhotněním 🙂

smudlinka24
2. pro 2017

4kg, celkem 7 a zustalo mi 5🙄

pucmelinka
2. pro 2017

Do 27 tt jsem pribrala cca 5 kg,do 37 tt dohromady 10 kg,tyden po porodu jsem byla na sve vaze,po sestinedeli -2 kg,coz si stale drzim..malej mel v tom 37 tt 3230gramu...

sabik1
2. pro 2017

No tak to se mam na co tesit 😐😁 uz ted si prijdu jak kulicka 😂

alikoaliko
2. pro 2017

Ja pribrala do toho 27tt tak max 8kg... do konce tehotenstvi celkem dost 17 kg, 10 dni jsem prenasela. Po sestinedeli mi zbyvalo 5 kg, za 3m jsem byla na nule a ted po 9m jsem minus 5kg.. o hubnuti jsem se nesnazila, proste kojeni, prochazky atd...

blackhole
2. pro 2017

Nevím, kolik jsem měla v 27. týdnu, ale celkově jsem přibrala 27kg.
Nyní po 5 měsících mám dole 23 🙂 Své původní oblečení jsem začala nosit asi po 3 měsících, do té doby ještě těhotenské.

mustarka
29. pro 2017

No ted ukoncuji 26tt a celkove nahore +12kg (70,5/172) 😕 pohybu mam dost snazim se jist pravidelne, prezirani nehrozi, podstate ale nejim vic nez pred tehu tzn u .me pravidelne.Vitaminy pro tehu papam. Nevim cim to kdyz mam dost pohybu ted, v prvnim sem pribrala 24kg a o dost mene ohybu. Jo rodila sem 92.5 a domu prisla se stejnym cislem. Takze neverim ze vzdy se neco necha v porodnici (maly 2,5 kg 37tt) Btw. Cekam druheho kluka. Jo a kila sla dolu pomalu (az po 1,5 roce ) kdy sem maleho prestala kojit.😔

sarkoc
29. pro 2017

Do 27. nevím, ale do 36., kdy jsem byla na poslední kontrole před porodem, jsem mela nahore 14 kg, nicmene jsem hooodne vysoka, takze to skoro nebylo vidět, tehu oblečení nebylo potřeba...z porodnice jsem šla o 8 kg lehčí (dcera měla 3290), po sestinedeli původní váha a zhruba v půl roce dcery skok o deset kilo dolů, to už jsem byla dost hubena a vyčerpaná. Potřeba říct, ze v jídle se vůbec neomezuju mnozstevne, zdraveji se snažím, ale ne vždy se povede....ta váha po zhubnutí se drží plus mínus uz skoro další dva roky, pricitam to kojení. teď jsem na začátku dalsiho tehu, tak uvidíme, doufám, ze priberu
...

bayt
29. pro 2017

Já bych řekla, že to bylo cca 12 kg. Teď jdu k porodu s 15 kg nahoře, takže jsem ve třetím trimestru prakticky nepřibrala. Naopak v prvním trimestru rovnou 6 kg (a všude četla, že se na začátku nic nepřibírá) :D Prostě je to individuální.

innocence
14. led 2018

Jsem poprvé těhotná a nahoře mám v 27. týdnu 10 kg. Je fakt, že docela dost jím, protože s prázdným žaludkem mi je špatně. Docela mě ta váha děsí, ale přijde mi, že mi to jde hlavně do břicha, které je fakt dost velké a do prsou, ty se taky zvětšily hodně. Samozrejmě mně už lezou krkem narážky okolí, to na té psychice moc nepřidá. Snad to půjde dobře dolů.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru