Kolik jste přibraly do 27. tt a kolik ještě do konce?

yesu
31. bře 2012

Ahoj maminy a těhule, zajímá mě kolik jste do tohohle týdne přibraly a o kolik to šlo ještě nahoru do konce? Já se nijak nepřežírám, ale miluju sladký a to se prostě uhlídat nedá 😒 moc děkuju všem za odpovědi!

kris2008
31. bře 2012

1 tehu-do 27tydne 11Kg,pak sem na konec mela 21kg..moje laska byla margotka 😀 dodnes ji nemuzu ani videt.
2 tehu- 3kg,ale to sem ukoncila v 35tt a mela sem nahore celkem 7kg

andelka
31. bře 2012

Ahoj 🙂
1.těhu: do 27tt 2kg, a pak do 40tt dalších 6kg
2.těhu:do 27tt 5kg a pak do 39tt dalších 6kg
Taky jsem se nepřejídala, ale taky miluju sladké, no co se dalo dělat 😅
Teď mám nahoře ještě 2kg, ale něco z toho jsou 100% prsa, protože ty se mi docela zvětšily. Na váhu plánuju vlézt zase až po šestinedělí, nehodlám se stresovat, jím normálně a kojím, tak uvidíme.

mamkamarketa
31. bře 2012

ja do 27tt pribrala 8 kg a pak dalsich 9 kg 😠 🙄

hani07
31. bře 2012

já do 27tt přibrala 5kg a počítám, že ještě min 6kg do konce přiberu - 2.těhu

veverkazrzava
31. bře 2012

Tak to me vzdycky hrozne bavi, kdyz ctu, jak nekdo pribere 10 kg do konce tehotenstvi a jeste napise: "no, co se da delat" jak kdyby to bylo hodne, ac musi vedet, ze to je bezna norma 🙂 marne premyslim, zda chce pochvalit nebo tazatelku zklamat, ponevadz ona tohle asi slyset nechce, ze jo? Yesu, hele, ja jsem ted vstoupila do 6. mesice, mam nahore uz 5,5 kg, skoro jsem se rozplakala, kdyz jsem tu vahu u doktora videla, ponevadz jsem pribrala za posledni mesic 2 kg. Doktor mi rekl, ze za pulkou je to uplne OK, porad zapnu svoje dziny (pod bricho, pres bricho ani boha), stejne si pripadam jak tulen :( A to nevim, co budu delat v 9. mesici. Navic, teda, zrovna se neupejpam, takze vycitky tu jsou. Ne, ze by to bylo hodne, ale mam porad strach, ze v tom devatym to pujde rychle nahoru. Nevim, kolik si pribrala, ale dle tvych fotek v albu je to hodne dobre, vzdyt mas porad stejne ruce a nozky?!? Pokud je to jen na brisku, coz je i muj pripad, holedbam se tim, ze to bude v pohode. Hlavne jsem cetla nekolik clanku a rad na tema: je to individualni...moje kamaradka pribrala 28 kg (24 let ji bylo), zhubla to ted, kdyz jsou malemu tri, a to se nijak zvlast nehybala - no a to je v poho, akorat na vstup do prace se staryma dzinama ;)

marci81
31. bře 2012

Yesu: doufám, že tě uklidním. Nevím sice kolik jsem přibrala do toho týdne na který se ptáš, to už si nepamatuju, ale celkem jsem přibrala 26kg! Což je jak jistě uznáš opravdu hodně. A to jsem se nepřejídala, ale na konci jsem byla už hodně oteklá atd. No, nicméně, jsem devět měsíců po porodu a váha je jako před otěhotněním 🙂 Takže klííd!! Ale chápu tě, já to taky pořád řešila a řešila, ale stejně jsem nic nevyřešila...prostě to musíš vydržet. Jo a nešil po porodu, jestli všechno neshodíš hned po šestinedělí, to mě taky děsně deptalo..

brisalek
31. bře 2012

Od 13 do 31tt jsem přibrala 9kg (do 27tt 7kg) myslela jsme , ze je to uplne v pohode a ze za dalsi 2 mesice priberu jen dalsi 4 (2 kg za mesic) a budu mit tech normalnich 13(coz na vysku 181 a vahu 68kg pred tehu je akorat.Ale do 40tt jsem pribrala dalsich 9kg, takze celkem 18kg. Muj jidelnicek byl rano 2 knekebroty s lucinou a sunkou, v poledne maso se stavou a zeleninovy salat, vecer zeleninovy salat se syrem nebo olivama a podobne..akorat jsme si davala 200ml kakaa vecer🙂.Je to genetika a nikdo s tim nic nenadela. Mala mela 4kg a v porodnici jsem nechala jen 6☹. Za 3 mesice jsme mela svoji vahu zpet, ale pribrala jsem 5 kg , kdyz jsme po 16mesicih prestala kojit☹.

ba0terka
31. bře 2012

Ahojky. Neboj,i když přibereš hodně,tak to pak shodíš,neboj... Přibrala jsem celkem 20,4kg a mám dole 22 🙂
A teda do 27.tt. jsem měla nahoře 9kg... První a druhý trimestr,to šlo pomalu,ale pak se to rozjelo a bylo 😀 Snědla jsem všechno,co proběhlo kolem,ale neřešila jsem to... A díky tomu dodnes plno věcí nejím,páč jsem toho přejezená 😀

petrajavor
31. bře 2012

Já jsem do 27tt přibrala 2kg teď jsem na konci 30tt a přibrala jsem ještě 3kg...takže od začátku 5kg,ale čekám,že to půjde ještě nahoru.

romcovaklarka
31. bře 2012

Ahoj, já jsem asi rekordman trošku 😀 Nevím, kolik to bylo v jakém týdnu, ale celkem jsem přibrala 33 kilo 😀 A už jich zbývá jen 6, a to pro to v zásadě nic moc nedělám, takže neboj 🙂 🙂 🙂

lucifereeek
31. bře 2012

do 27tt +2kg, zítra začínám 33tt a celkem už to je +3,5 kg

karlam
31. bře 2012

já jsem v 22 tt a zatím hore 8 kg 😠 🙂

pajav
1. dub 2012

Končím 26tt a mám + 11,5 kg 🙄

rennu
1. dub 2012

Netuším, kolik jsem přibrala do 27tt....ale naprosto přesně vím, že před porodem jsem měla nahoře 20kg 😠 😠 😠 , byla jsem jako koule...v porodnici jsme nechala asi jen 5kg, ale na druhou stranu musím říct, že do 5 měsíců jsem měla všechno dole 😉 😉 Takže bych těhotenská kila neřešila 🙂

diviska
1. dub 2012

Já do 30 tt přibrala asi 15 kg, pak od 30tt do 35tt kdy jsem porodila dalších 20 kg ..takže dohormady 35 kg za 35 tt. Po více jak půl roce mám pořád 20 nahoře. A to plně kojím. Takže jak vidno je to fakt naprosto individuální

mmiirrkkaa
1. dub 2012

Ve 29tt 7kg hore a do konce těhu ještě 4kg.

luciemeli
1. dub 2012

Zlato já přibrala 11 kg zatím 😀 Už se koulím.

zvalentova
1. dub 2012

ve 28tt jsem měla navíc 17kg, teď jsem se vesele přehoupla na šílených + 24kg 😠

danaruj
1. dub 2012

ahoj, já sice ještě nejsem v týdnu, který tě zajímá, ale zjistila jsem jednu strašně zajímavou věc..Podle které jsem si řekla, že nemá smysl řešit, kolik kdo přibral. Zaprvé u každého je to jiné, ale to co jsem zjistila je to, že je hodně důležité, zda jsi měla před otěhotněním normální váhu, podváhu nebo nadváhu..Pokud někdo má normální váhu, pak je optimální 8-14 kg, pokud podváhu, tak i 20 je ok, protože prostě není ta tuková vrstva, která je potřeba pro kojení a všechno ostatní a pokud nadváhu, tak stačí 8 kg, protože zase není třeba vytvářet tukovou vrstvu..Nehodlám se nijak omezovat, ale hodně mě uklidnilo, že pokud se vejdu do 14 kg, je to ještě vlastně norma 🙂
No a pokud někdo čeká dvojčata, jsou to samozřejmě úplně jiná čísla 🙂

marca22
1. dub 2012

ve 27.týdnu jsem měla +14kg přibírám teď tak zhruba 3kg za 3 týdny,normálně se děsim když vlezu na váhu ale co se dá dělat,čekám dvojčata

jop
1. dub 2012

do 27tt cca 13 kg, celkem 17 kg... dolů to šlo samo, do roka jsem byla jako předtím bez jakéhokoli omezování nebo snahy. Takže hlavně klid 😉

smoulinka.ciko
1. dub 2012

Tak stímhle až tak nepomůžu... ja v prvním těhu zhodila 12 kg a zpátky nabrala jen 4 kg a u druhého jsem šla jen s pouhým kilem 😀

adenka84
2. dub 2012

během celého těhu 10 kg...kekonci to šlo mnohem rychleji než ze začátku..i když mě všichni trvdili, že ke konci už nenaberu..ve 27.týdnu jsem měla nahoře 5 kg...

paffi
2. dub 2012

První těhu: Do 27 týdne 12 kg, do konce těhu pak ještě asi 10kg 🙂 Za 5 měsíců po porodu jsem se vešla do původního oblečení a kila šla dolů pořád ač jsem to už ani nechtěla.
Druhé těhotenství zatím probíhá dost podobně - zatím jsem 17tt a mám 5 kg navrch

kackaaaa
2. dub 2012

U prvního těhu celkem 7 kg nahoře, z porodnice jsem šla s "podváhou". Měla jsem radost, ale kila šla pomalu a jistě nahoru na mou normální váhu. Teď to vypadá obdobně, ve 32.tt mám 6kg nahoře a asi ještě něco málo naskočí 🙂

bureska
2. dub 2012

Ja jsem ve 27. tt mela navrch 6 kilo, doted sem pribrala dalsi 3,5 a doufam, ze vaha uz nahoru zas tolik nepujde

garfie
2. dub 2012

Tak já koukám do průkazky, ve 27. nechutných 13 kilo (a to jsem u prvního dítěte přibrala 9 celkem), teď mám nahoru skoro 20, jak to budu shazovat teda fakt netuším....:-/

simeonecka
2. dub 2012

Ahojky,tak já jsem sice teprve ve 22tt,ale od začátku těhu,co si píšu váhu,tak mám nahoře 6kg.V průkajdě to mám někdy od 12tt a podle ní,jsem přibrala 4kg.Mám z toho taky obavy,ale doufám,že to po porodu dám dolů všechno.Když se to povedlo jiným,tak nám se to přece musí povést taky.Mimochodem,mám kamarádku,která mi řekla,že bříško,které mám já teď měla ona už někdy ve třetím měsíci a za celé těhu přibrala celých 22kg.5 měsíců po porodu už je jak lunt a přijde mi ještě hubenější než před těhu🙂

blanka.k
2. dub 2012

V 27.tt jsem měla +7kg (při porodu cca +32kg 😝 ,ale měla jsem preklampsii, takže na tom konci to šlo 3kg i víc kg za týden ), do 15tt jsem hubnula 😝 Dolů na pův.váhu to trvalo 3 měsíce (bez diety, žrala jsem si jak chtěla)

werunqa
4. dub 2012

Ahoj, ja mela ve 27tt nahore myslim 4,5kg..tedka je to uz rovnych 7kg 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru