Kolik jste přibraly v pátém měsíci?

clementina82
19. čer 2018

Ahoj holky, jsem v 19.tt a mam nahore 4 kila, tak by me zajimalo, jak jste na tom v tuhle dobu byly vy, kolik jste pribraly nakonec celkem a jak se kilca podarilo shodit. Diky moc🙂

snezenka123
19. čer 2018

Já jsem 19tt a mám taky cca 4-5 kg nahoře. U všech třech dětí jsem vždycky přibrala cca 20-25kg a po prvním dítěti do půl roka bylo vše dole, po druhém mimču mi zůstalo cca 6-8 kg a dolů to prostě nešlo a nešlo..a po třetím porodu jsem nemohla těch 10-14 kg dostat dolů hodně dlouho, skoro dva roky:-/
Jsem zvědavá, kolik to bude tentokrát, chtěla bych přibrat max 10 kg🙂 ale moc tomu nevěřím😂

lobella
19. čer 2018

Ahoj, ja jsem zacatek 21tt a mam 3 kg dole a nepribiram, sestre u dr se to moc nelibi, ale mrnous roste, ja jim normalne, az i vice nez lidi kolem...kamaradka do 20tt nabrala z niceho 6 kg, ted je 33tt a ma nahore 12,ze zacatku nabirala hodne rychle, pak se to uklidnilo...kazda to mame jinak

laja64
19. čer 2018

U první dcery kolem 20tt jsem měla 5 kg nahoru. Celkově jsem nabrala 19kg😐 Ale stačilo půl roku ve fitku a bylo vše dole. Teď jsem 22tt a mám nahoře 7kg. Rodím v říjnu a v lednu se chystám opět makat do fitka a vše půjde dolů 🤗

adelka951
19. čer 2018

Tak ja jsem v 31. tydnu a mam nahore 2 kg, jak jsou ty vedra, tak nemam chut k jidlu, ale zcela jiste si to pak vynahradim pri kojeni.... Stejne jako u predchozich ditek.

lenka253
19. čer 2018

Já paradaxoně nejvíc přibrala na začátku 🙂 V 5m jsem měla, myslím, 5-6kg nahoře 🙂 Teď k 29tt 10 🙂

pintule01
19. čer 2018

ahoj,já budu začínat 30tt a mám nahoře 3,5 Kg,opravdu je to individuální,někdo za celé těhu přibere 5 kg a nemůže se jich pak zbavit,někdo 30kg a všechna kila nechá v porodnici

letadylkokane
19. čer 2018

Zhruba tri kila.

garalela
19. čer 2018

@clementina82 v těhu jsem přibrala 7Kg, z porodnice jsem jela o 15kg lehčí a ted má syn 4mesice a mám dole 25kg. tady stejne nic nevyčtes, jsou to informace bez kontextu, abys z toho mohla něco vyvozovat. k sobe napisu, že jak jsem thu zjistila, jedla jsem jen zdrave, zadne sladkost, džusy apod, takze v synovych 4 mesicich to uz je rok zdravého stravovani, protože po porodu rovněž kvůli kojeni jim vyberove. no a taky nasazeni s miminkem, ja mam silne kontaktni dite,takze nemam ani minutu volno, kocar se nesmí zastavit, v manduce hopsat....

clementina82
autor
19. čer 2018

@garalela Díky za připomínku a gratuluji! Máš každopádně pravdu, že bych se měla ptát jen holek, co byly hodně hubené a vysportované už před otěhotněním, ať to má pro mě větší váhu, ale ani tak asi ten váhový přírůstek nejde zobecňovat, tak se nechám zkrátka překvapit, hlavně, ať je spokojené a zdravé miminko 🙂

lobella
19. čer 2018

@clementina82 ja jsem byla vysportovana, chodila jsem trikrat v tydnu behat cca 8 km, nekdy 10-15 km jak se chtelo, do toho nemam moc sedavou praci, asi tyden po pozitivnim TT mi zacalo byt hrozne blbe a od te doby jsem nebezela ani necvicila, jen obcas prochazka, ted rekonstruujem, tak neni ani cas a sila, myslim, ze sly dolu i svaly, muzes kouknout do vlakna Jak nam roste brisko, mam tam foto postavy... Ale kamaradka mela postavu stejnou jako ja, jen nesportovala a jak jsem psala, hodne rychle zpocatku nabrala a pak se to zpomalilo...

garalela
19. čer 2018

@clementina82 urcite nic neporovnavej, je to zbytecne, poradne,ale vyberove se stravuj a tes se na miminko

cinam
19. čer 2018

Já hodně sportovala, pak jsem dostala na celý první trimestr zákaz (kvůli předchozímu potratu). Aktuálně jsem 21tt a nahoře mám 3 kg. Ale na začátku jsem ještě 3 kg zhubla (asi svaly šly dolů, nevolnosti jsem neměla).

lachtanice86
19. čer 2018

Hodně jsem sportovala. Ale po zjištění těhotenství jsem dostala úplný zákaz kvůli minulým potratům a zt. Teď jsem 18tt a nahoře 2kila

reza1986
22. čer 2018

já asi 7 kilo.. prvni tehotenstvi jsem mela opravdu narocne :D

ekuchtova
29. čer 2018

Tak ja jsem 22+1tt a mam nahoře 12kg 😂takže tak ....Přestala jsem kouřit, když jsem zjistila, že čekáme miminko, takže jseem jedla víc, jinak zatim každý měsíc co jsem byla na kontrole jsem přibrala o 3kg vysledek je 12kg (zatím)😁

evik19
18. črc 2018

@clementina82 Jsem ted ve 22tt a vzhledem k tomu, ze jsem kvuli nevolnostem na zacatku 5kg zhubla, tak jsem se ted teprve zhruba dostala na svou predtehotenskou vahu. Nebyla jsem vubec vysportovana, ale ani tlustá (167 cm a cca 60 kg). Předpokládám, ze do konce tehotenstvi priberu jeste 15-16 kg, mela jsem takovy scénář v prvnim tehotenstvi, vetsinu jsem nechala v porodnici, zbytek se nejak odparil cca do mesice po porodu. Bylo to ale pred sesti lety, tak muzu jen doufat, ze tentokrat si telo taky nejak poradi. Pokud ne, vrhnu se zjara na brusle s kocarkem a snad to zase shodim🙂 Tobe drzim palce, at to jde taky samo, kdyz jsi zvykla sportovat, tak by to nemel byt problem.

snowbee
18. črc 2018

@clementina82 já jsem nyní 22tt a mám nahoře 3kg..v minulych tehu jsem pribrala 13kg a 7 kg..kdyz jsem šla z porodnice byli vše dole a kojenim jsem take hubla..po kojeni ale vaha sla nahoru..takže ted jsem tehu zacinala na vaze,na ktere jsem byla kdyz jsem sla rodit s klukama..pritom chodim 3x tydne dlouhe trasy..nu uvidime

josslynn
17. kvě 2019

Kolem 22 týdne jsem měla nahoře 5kg. Nezvracela jsem a tak jsem začala přibírat hned. Začala jsem na 53kg. Nyní jsem ve 25 týdnu a mám 60kg.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru