Kolik jste přibraly v těhotenství?

womann
1. čer 2006

Ahojky,ja jsem v 9.mesici a uz mam asi 18 kilo nahore.Jak jste na tom vy?

denulka
20. čer 2006

Ahoj, já jsem přibrala 23kg. Děs. 7kg mi šlo hned po porodu dolů. Před porodem jsem vážila 65kg, ted mám 80kg a zhubnout se mi nedaří ☹ . Malému už jsou sice 2 roky, je to " živé miminko ".

carodkaa
26. čer 2006

Ahojda ja jsem pribrala 15kg a jsem jak slonice,mam natekly nohy 😖 a uz jsem 41tt a mimcu se ven nak nechce a ja se mu ani nedivim do tech veder 😉

raculka
26. čer 2006

taky se hlásím do klubu 😉
přibrala jsem zatím 10 kg a jsem ve 38t, pozvolna přibírám pořád, tak uvidíme, jak dopadnu
je tu taky nějaká pokročilka, co to má za pár?? 😅

hata
26. čer 2006

já v prvním-25kg,ve druhém-23kg-hrůza a s malým -má 8měsíců jen 14kg a poctivě hubnu,no zatím se to daří i víc,ale ještě tak 🙂 3-4 by to chtělo,ale je to opravdu o hlídání-se co se v těhu papá 🙂

boadella
27. čer 2006

Ahojky holky, mám 4 měsíční holčičku. V těhu jsem přibrala 21kg, před otěhotněním jsem měla asi tak 54kg a teď mám necelých 53kg...kojím, v tomhle vedru nejím, jen hodně piju a tak to jde samo. Ale holky, nekoukejte na kila, jak říká moje mamka, když jsem chtěla mít supr postavu, neměla jsem mít malou...a beruška za to povadlý tělo fakt stojí 😉

raculka
27. čer 2006

boadella- já myslím, že povadlý tělo asi nemáš, když vážíš takhle málo 😀
já kila vůbec neřeším, i když jsem ráda, že jsem nepřibrala tolik, protože jsem prcek
a kdo by se s tím tahal, a ještě tyhle vedra do toho 😀
asi je to tím, že nemůžu od začátku těhot moc jíst větší porce, a chutě jsem neměla vůbec- je to
zvláštní, protože jinak jsem docela jedlík a tak mě to překvapilo, že jím spíš míň, i když častěji 🙂
taky si myslím, že to mimčo za to stojí 😎

boadella
28. čer 2006

raculka- no hubne mi vršek, prsa mám, jen když se mi nalejou mlíčkem, ale zadek a nohy mám pěkně klepavý 😀

raculka
28. čer 2006

boadella - já myslím, že tak špatný to s tebou určitě nebude 😀
jsem zvědavá na sebe, prsa mám plnější už od přírody, tak uvidím, jak dopadnu po kojení 😅

boadella
28. čer 2006

raculka-já měla před otěhotněním pevný "dvojky", pak se mi o číslo zvětšily, z porodnice jsem odcházela s nalitýma balónama,to byly takový pětky určitě, no a teď když mi je malá vysosá, tak to jsou dvě uschlý švestky 😀 😀 😀

macu.k
30. čer 2006

Ahoj holky, ja jsem v 21. tt a pribrala jsem 3,5 kg. I kdyz bricho mam uz ted docela velky... kamoska mi rekla, ze vypadam jak v 7. mesici 😒 Ale me to nevadi, hlavne kdyz nam ted na genetickych testech rekli, ze miminko vypada uplne zdrave a ze budeme mit Kubika (toho si oba moc prejeme) 😀

raculka
30. čer 2006

Macu.k - kašli na to, co ti kdo řekne, na mně to zase naopak nebylo skoro vidět ani v tom 7 měsíci a tak
mě naopak znervozňovaly připomínky, kde to mimčo mám 😠
a tak doufám,že bude mimčo i přes moje malý bříško v pořádku 😉
jéé- my taky máme vybrané stejné jméno pro kluka

skraut
30. čer 2006

ahoj holky tak já jsem 37+2tt a mám nahoře 12,5 kg tak doufám že už moc nenaberu 🙂

raculka
1. črc 2006

skraut - hurá, konečně taky nějaká pokročilá těhule jako já 😉
většinou se už prý ke konci moc nepřibírá 😵

skraut
1. črc 2006

tak doufám že to tak bude, za poslední 3 týdny jsem už s váhou stála, ale jak byly ty vedra tak jsem víc pila a hned bylo 1kg nahoře

raculka
1. črc 2006

já to měla podobně, asi od 33 t jsem pár týdnů vůbec nepřibírala, ale pak zase zhruba 0,5kg za týden
a teď mi začínají nějak otýkat prsty
ale hlavně, aby byli prcci v pořádku a všechno klaplo jak má 😉
smůla, že už je zase vedro, co !?
já si tak lebedila, když se předevčírem ochladilo 😉
už máš všechno připravené na příchod potomka ?

mirkaka
18. črc 2006

ahoj, jsem na začátku 7.měsíce a mám nahoře 8,5 kg. A teď mě už čeká jenom přibírání, dle doktora 😀 😀 😀
Během prvních 3 měsíců jsem přibrala asi 5 kg, díky ustavičnému a neutěšitelnému hladu a taky. Pak se to na chvíli zastavilo a během posledního měsíce a půl jsem přibrala 2,5 kg. Ale všichni mě uklidňují, že po porodu vše nechám v porodnici, tak uvidíme🙂))

cecetka
18. črc 2006

Tak já v 35. týdnu mám už +13 kg. Ale břicho mám fakt obrovské. Každý si myslí, že už budu každým dnem rodit 😀

mcw
18. črc 2006

Ja som pri prvom prckovi pribrala 8kg. Pri narodeni maly vazil 4kg a placenta skoro 1kg. Potom som schudla velmi rychlo (to urobili tie stresy a staranie sa o maleho) a par tyzdnov po porode som vazila asi 4kg menej, nez pred porodom. Pri druhom dietati som pribrala 15kg, ale po porode som velmi neschudla...teraz 3 roky neskor mam stale asi 10kg viac, nez som mala po mojom prvom...ale tiez som uz o skoro 10 rokov starsia, takze ten vek sa asi tiez musi brat do uvahy 😝 (musim sa na nieco predsa vyhovarat 😅 ....radsej na vek, nez na prezieranie sa). Tiez si myslim, ze po prirodzenom porode (moj prvy pripad) sa chudne lepsie, nez po planovanom cisarskom (moj druhy pripad) 😀

wipaja
20. črc 2006

Já jsem v 17. týdnu a už jsem přibraka skoro 5 kilo...do prosince se budu koulet 🙂

ivet
20. črc 2006

Já jsem ve 26.tt a přibrala jsem 8 kilo....tajně doufám, že to půjde teď pomalu, ale spíše se obávám, že teď to teprve začne nabírat na otáčkách 😉 do našeho plánovaného 1. listopadu budu jako kulička 😀

marki
20. črc 2006

tak já jsem přibrala 16 kg, 3,5 kg jsem si odnesla domů v náručí, 7,5 kg jsem nechala v porodnici, 3 kila už jsem shodila, takže mám teď 2,5 měsíce po porodu 2 kg navrch.. 😎

cecetka
20. črc 2006

marki: tak to jsi na tom suprovně. Doufám, že mě to shazování půjde taky bez větších potíží. Četla jsem, že tomu i hodně napomáhá kojení. Tak uvidíme.

anavis
20. črc 2006

Já jsem 30tt a přibrala jsem zatím 8 kg a za posledních 14 dnů skoro nic. Příští týden jdu na UZ, tak jsem zvědavá, jak je mimi velké - švagrová na tom byla loni skoro stejně jako já a její chlapeček měl 3,5kg.

libik
21. črc 2006

Ahojky já jsemv těhotenství přibrala 24kg 🙂 A je fakt ,že jsem se v jídle nijak neomezovala , nyní mám 8týdenního uzlíčka a jen 6 kg navrch 🙂 V porodnici jsem nechala 10kg ,během prvního týdne doma další 4kg ,do teď další 4 ,ale už to jde pomaličku 😉 Doufám ,že se do vánoc dostanu na svou původní váhu. Jinak kg moc neřešte , ono to dolů půjde nebojte 🙂 🙂 🙂

zuzovi
8. srp 2006

Ahoj, mám nahoře zatím 3kg, začínala jsem na 52kg, ale jelikož máme pořád šílený hlad, tak to vidím na hodně kilo navíc. 😀

kristi
8. srp 2006

ja zatim cca 1 kg...nevim, nemam vahu, uvidim, co mi zitra rekne doktor

anavka
8. srp 2006

Ahoj holky, já jsem ve 38. týdnu a mám nahoře 11 kg. Jinak pořádně jsem začala přibírat až v 5. měsíci.....

blacklucka
8. srp 2006

Ahoj holky já mám nahoře 25kg 😅

skraut
9. srp 2006

Já jsem přibrala přes 13kg, po porodu mi zůstalo 6kg a teď mám dole už 2kg takže ještě 4kg mi zůstali a jsem 3 týdny po porodu.

mobina
9. srp 2006

skraut gratuluju k mimískovi a těším se na fotečky 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru