Kolik jste přibraly v těhotenství?

womann
1. čer 2006

Ahojky,ja jsem v 9.mesici a uz mam asi 18 kilo nahore.Jak jste na tom vy?

lu.
13. led 2007

Ahoj já jsem ve třicátém týdnu a už mám na vrch 20 kg.Než Jsem otěhotněla mněla jsem pouhých 51kg.Trochu mně to trápí,ale pořád doufám že se mi podaří dostat se zpět na svou váhu. 😒 😒

kristi
13. led 2007

ahoj, tedka jsem koukala na Primu a byla tam Kubelkova, je v dokonaly forme a to je te jeji Natalce tusim tak nejak 1,5 roku...vypada super.

akina
15. led 2007

Ahoj, ja pri prvnim tehotenstvi pribrala 15 kg a shodila 25 kg.A ted mesic pred porodem,jsem nabrala jen 5 kg.Kazdy tehotenstvi je uplne jiny, a kilo sem kilo tam hlavne at mame zdrave deti. 😵 🙂

elly
12. bře 2007

Devcata mam dotaz, nemohly byste me vy zkusenejsi poradit???? Jsem ted ve 14 tt a mam zatim jen 1-1,5 kila nahore...jenze jsem se merila a pres boky mam 3 cm a v pase 9 cm navic. V tom pase se me to zna hrozne moc. Myslite, ze to je spek a ze se me to pak bude spatne schazovat???? Nebo je to naprosto normalni. Merila jsem se vecer, no mozna bych to mela merit rano, ne?
Meli jste taky takovy prirustek v pase v 14 tt???

girl.misel
12. bře 2007

ahoj já mám ve 38 tt 5kg nahoře

romiss
12. bře 2007

Ahojky 🙂 tak to je mazec!girl..jak si to udělala s těmi 5kg?závidím...já jsem 24tt už mám 8kg...holky,ale když si vzpomenu na druhé těhu,tak jsem přibrala 25kg a do 4 měsíců jsem vážila 49kg,tak asi žádné obavy i když říká se čím mamina starší,tak to jde hůř... uvidíme 😉

girl.misel
12. bře 2007

romiss:já sem na začátku dost zvracela takže sem 6kg schodila.takže když budu počítat to co sem schodila+to co mam navíc tak je to 10kg

romiss
12. bře 2007

I tak je to super..z porodnice pujdeš kočka,hlavně, ať jsou naše miminka vpořádku ne? 😉

swetlus
12. bře 2007

Holky ja jsem 22tt a pribrala jsem KONECNE 3 kg. nevim jak je to mozne, normalne bojuju s vahou ze chci zhubnout a ted kdyz bych mela pribirat tak nic. Mam sice 90 kg ale miminko je moc malinkate takze se bojim jak poroste. Proto holky nereste kolik priberete nebo shodite, hlavne kdyz bude mimi zdravoucke. Ja budu mit kvuli miminku klidne dva metraky 😀

romiss
12. bře 2007

jj hlavně ať je vše jak má být... 🙂 jak chodím cvičit na balony,tak nám porodní asistentka,která nám předcvičuje.. upozornila na vitamínky formou prášků,že se z toho rodí velká miminka...,až pětikilová...je fakt,že u druhé holčiny jsem jedla Maternu a malá měla 4kg...a říkaly mi... maminko to třetí už bude mít 5kg...tak jím radši všechno formou zel.salátů 🙂

lucianka
12. bře 2007

Elly, teď jsem se neměřila, ale měla jsem někdy v 10-11.tt 10 cm v pase navíc. A to jsem zatím přibrala jen 0,3 kg. 😉 nemyslím, že je to špek, ale je to tím, jak se Ti roztahuje děloha - můj názor. 🙂

markibie
12. bře 2007

holky ja jsem pribrala za cele tehotenstvi 23 kilo a zuslo mi 5 kilo navic ale snad to do leta shodim 🙂

margotka
12. bře 2007

ahoj holky,já v prvním těhot.přibrala 24kg,svojí vinou,jen jsem ležela a jedla.Teď mám zatím 9kg nahoře a nemíním to dopracovat jako minule!Dost blbě se ty kila tuku shazovaly.Zůstaly mi 4kg.Držte se!

andrissek
12. bře 2007

Ahoj holky, já jsem ve 20 tydnu a doted jsem šla s váhou dolu. V poslední poradně jsme se s doktorkou radoval že jsem kilo přibrala,ale přitom bříško roste 🙂 .

kalo
12. bře 2007

Ja v 22tydnu a do ted jsem mela jen kilo navic..ale za poslední týden další 2! Jestli to ted od toho 6 mesíce, jak me všichni straší, půjde takovým tempem, tak budu kulička 🙂

morusa
12. bře 2007

No, tak já už jsem na 18kg, a to se necpu, dnes jsem např. za celý den snědla jednu velkou housku se sýrem a jinak nic, prostě nemám hlad, ale kila jdou nahorů. 😠

kalo
12. bře 2007

Holky, co jste už tak u konce těhu: opravdu se přibírá až v posleních 3 měsících ??

mady
12. bře 2007

Ahojky holky!
Kamarádka přibrala 16kg a z porodnice šla už o 8kg lehčí a teď po 9 dnech doma má navíc pouze 4kg 😉 což je dle mě super. Já mám navrch 8,5kg a teď poslední měsíc mi to jde rychleji ale i více jím. No po pordou doufám že shodím tak 20-30 kg 😀 😀

morusa
12. bře 2007

Kalo, já nejvíc začala přibírat ve druhé půlce šestého a až do ted vlastně pořád přibírám.

kalo
12. bře 2007

Je fakt, že mimi ty poslední měsíce nejvíc roste...No, už chodím s rozepnutým knoflíkem u kalhot 🙂)

kilona
15. bře 2007

no já mám 9 kg nahoře a když mi něco zůstane jedině dobře byla jsem pořádná vyžle...jen se bojím abych neměla velké mimčo...ten porod by asi byl náročný.

mousa
16. bře 2007

Ahojky - já měla na konci 32tt 10 kg - teď by už to prý nahoru nemělo jít tak rychle.

maddla
16. bře 2007

Nazdárek, tak já jsem ve 25 týdnu a zatím mám šest kilo nahoře a trošku se bojím jak to bude pokračovat dál🙂)))

krejcirice
16. bře 2007

Ahojky-Tak já už mám ke konci těhotenství a přibrala jsem celkem 15,5kg.Jen jsem zvědavá jak ty kila půjdou dolu,u prvního těhotenství to šlo okamžitě do 3týdnů vše dolu 😉

dhav
16. bře 2007

Ahoj, já jsem v 17. týdnu a mám jen 1,5kg nahoře zato díky bohu, protože já žádnej hubeňour nejsem a úplně se děsím toho jak budu vypadat před porodem 😒
Asi mimčo je živo z mých zásob 😉. Myslím, že je to individuální a bříško už je na mě pořádně vidět, mám min. o 10 cm navíc a hlavně večer to možná o 15cm 😀 I s tím schazováním si myslím, že je to u každého jinak, někdo jde do porodnice a nechá tak úplně všechno a např. moje kamarádka (je fakt, že má dvojčata), ale ta po 10. měsících po porodu vypadá pořád jak když jde každým dnem rodit a nemůže se toho zbavit i přesto, že jí dvojčata dají pořádně zabrat.

maddla
16. bře 2007

No já jsem taky tak do dvacátýho týdne měla asi dvě kila nahoře a pak to začalo jít docela rychle, prý to ted má být tak v průměru o 0,5 kg za týden tak se taky hrozím 😀 !No to už je náš úděl🙂)) Já jsem bývala vždycky docela hubená, ale zase mám na svou postavu větší prsa tak se děsím spíš toho co se bude dít s nima, jaké s tím máte zkušenosti?

jituska
16. bře 2007

Ahoj, při prvním dítěti jsem nabrala 18kg, v porodnici nechala jen 7. Zbyvajících 11kg do půl roku bylo dole, ale postava ješte nebyla jak předtím. Až tak po roce se mi podařilo vrátit do styrých kolejí. Teď při druhém dítěti jsem nabrala šílených 22kg, nahoře mám stále 10kg, ale nijak se v jídle neomezuji, mimískovi je půl roku a plně ho kojím, vydržíme to do sedmého měsíce. Kdybych začala nějak hubnout, tak si myslím, že by mi mléko ubývalo. Jak se říká, po druhém dítěti jdou kila hůř dolů, hlavně zadek mi zůstal a vytahané břicho, ale to už je pak na cvičení. Teď mám 65kg a měřím 175cm, takže váha ujde.

kukuluna
16. bře 2007

ahojda holčiny-teda vy mě hrozíte s tim, že se po druhém mimču shazuje hůř...a taky s přibývajícími roky ☹ já při prvním přibrala 17 kg a do půl roku po porodu jsem měla míň než před otěhotněním,... ale teď jsem teprve těsně za polovinou, takže největší přibírání mě čeká a už mam 10 kg nahoře ... a je mi 33 takže si už taky iluze nedělám.. holt se pak budu muset snažit i cvičením...tak držím všem palečky a hlavně ať je mimi zdravé a má co potřebuje 🙂 🙂 🙂

margotka
16. bře 2007

kukuluna:to jsme na tom stejně,10kg nahoře,roky stejný a pak přijde kiloboj 😢 Mám z toho celkem hrůzu

kukuluna
16. bře 2007

Margot - ty jsi ale už měsíc napřed ... v tý době se obávám budu mít o nějaký to kilčo zas navrch... ale taky ti to jde samo? já chodim do práce, takže se neválim,, chodim i cvičit a jídlo nepřehánim - jim prostě tak normál - sladkosti si sice občas (denně 😅 ) dopřávám, ale fakt to nepřehánim... snad to jsou všechno hormony a voda

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru