Kolik jste přibraly v těhotenství?

womann
1. čer 2006

Ahojky,ja jsem v 9.mesici a uz mam asi 18 kilo nahore.Jak jste na tom vy?

kacerice
7. zář 2008

Ja celkem 16 kilo. Ted mám necelé tři měsíce po porodu a všechno je pryč. Meboj, jestli budes kojit, kila jdou dolů sama.

holly1
8. zář 2008

já mám nahoře zatím 6 kg, už se to zpomalilo, dřív půl kila týdně, teď za poslední 4 týdny jen půl kila. Jsem spokojená

kalo
8. zář 2008

Já se stráááášně těšila, že v těhotenství naberu 20 kilo a budu si vyžírat a cpát se dobrotami, protože tohle je snad jediné období v životě ženy, kdy si to může dovolit a užívat bez nějakých výčitek...Jenže ouha...první 3 měsíce mi bylo tak špatně, že jsem konzumovala jen pomeranče, kiwi a teplé kakao a když nevolnosti ustoupily, tak mi zjistili těhotenskou cukrovKu!!!!! Takže do konce těhu přísná dieta....Nabrala jsem necelých 5 kilo a když jsem šla rodit s 54 kily, tak sestra v porodnici nevěřícně koukala na váhu, že to tam snad ještě neměli 😀 😀

limin
8. zář 2008

Já přibrala zatím 22kg!! Doufám, že už víc přibrat nestihnu, TP porodu mám sice koncem září, ale holčička je velká, na porod jsme obě připravené, takže do týdne je na světě. Možná ještě půl kila přiberu, ale přes 25kg se snad už nepřehoupnu 😀

svoma
8. zář 2008

Ahojky,při prvním těhu 18 kg a při druhém 10 kg. 🙂

kett
8. zář 2008

Ja jsem nabrala 16kg, 9 jsem nechala v porodnici a na sve vaze jsem byla po 3 mesicich po porodu. Ale postava neni stejna, ta stredni partie se trochu zmenila...

hlavinka
9. zář 2008

Hlasim, ze jsem ted v 26 tt a uz mam 13 kg nahore..Kam az to pujde, buuuuuuu 😀
Kalo: tedy, to cucim taky. Ale myslim, ze mimi si vezme z tela, co potrebuje, dobre to ma priroda zarizeny 🙂

koccour
10. zář 2008

Já jsem zatím přibrala 5,5 kg, ale je to tím, že jsem na začátku hodně zvracela a občasným zvracením trpím do teď.

hlavinka
10. zář 2008

Kocoureku, to Ti tedy vubec nezavidim, ze Ti je spatne. Chudero. ☹
Ja blinkani nesnasim - brrr, a mozna proto mne priroda usetrila, spatne mi bylo asi jen 2x, vic nic!

pajinkaa
19. zář 2008

já začínám 17 tt mám nahoře 3 kila. Asi to vcelku jde, ale snažím se nepřežírat a stejně to jde nahoru. Ale sladký a občas nezdravý smažený atd si prostě neumím odpustit 😉

slunickooo
19. zář 2008

Ahojík

tak na minule kontrole - v 31 tt jsem měěla navrchu 9 kilíčček tak uvidíme, na kolika se zastavíme 😀

zelva
19. zář 2008

Ahojky,
nabrala jsem 10 kg a zůstali mi 4 kg. Já měla totiž dietu bez cukrů kvůli těh. cukrovce, takže jinak bych určitě nabrala víc. Sladké dělá hodně. Ovšem nějak se nemůžu dokopat ke cvičení a do kalhot se nevejdu.

laetti
19. zář 2008

ahojda, já přibrala 9 kilo. Neměla jsem žádné zvláštní chutě, ani sladké moc nemusím 🙂

gabka.d
19. zář 2008

Ahoj, já jsem přibrala 12, ale do 3 měsíce jsem zhubla celkem 9kg, takže nemám navíc skoro nic 😉

amira55
19. zář 2008

Ahoj, já přibrala zatím 14kg a doktorky mi řekla, že se jí nevejdu do tabulek. No a když si vezmu volnější oblečení tak ti co mě neznají skoro nepoznaj, že jsem těhotná, takže tomu nerozumím.-)Fakt je, že před otěhotněním jsem byla při výšce 181 a 61kg podvyživená🙂))

helenkaa
19. zář 2008

Já jsem přibrala 12kg ☹

ilci
19. zář 2008

tak zatím mám +7kg a to se furt cpu čokoládou, nanukama 😀
tak snad už to moc nevyskočí

pajmis
19. zář 2008

Tak já mám zatím 5kg nahoře... ale minulý týden mi zjistili těhotenskou cukrovku, tak mám dietu 😖 tak už toho asi moc nenaberu ☹ což mě mrzí...

dnada
19. zář 2008

tak to já přibrala v těhu skoro 30kilo,ale většina z toho byla zadržená voda,10týdnů poporodu mám navrh asi jen 8kilo,kojím a hubnu.. zatím necvičím,ale budu muset začít,aby se zpevnilo velmi povolené svalstvo na bříšku...jen kde na to brát sílu,náladu a chuť 😉

marketka88
3. pro 2008

sem v33tydnu mam uz 18kg nahore.je pravda kdyz se behem tehotenstvi pribere vice jak18kg je pak dite pri porodu velke kolem 4kg a vice?

nemo1985
3. pro 2008

Ahojky holky.
Já mám navrch 12kg, už se mi to také krátí,
první termínek mám na 25.12. a druhý 30.12.
Už se na malého moc těšíme.
Rodit budu v Motole

janinunina
3. pro 2008

ahojky,ja mam 13 a uz nepribiram 14 dni.ale tolik sladkyho,co jsem snedla...a porad jim v tehu jsem snad nesnedla za celej zivot....a zase mam chut na sladke... 😅

kacena00
3. pro 2008

já jím celekm zdravě, nepřežírám se, na sladký nejsem, ale při poradně na 21 tt myslím sem měla navrch 8 kilo. těhotenství je na mě už vidět, ale asi do 22 tt sem vypadala s pneumatikou na břuchu jako když si neumim odtrhnout žvanec od úst.

no, ale neřeším to, jednak příprava na zimu a předtím sem neměla asi moc dobrej stav výživy, ne že bych sama chtěla ale prostě to tak bylo, takže i to se musí brát v potaz, to na čem ste začínaly 😉 holt mimi potřebuje airbag proti nárazum o futra a taky má rádo teplíčko 😉

monik76
3. pro 2008

Ahoj, u prvního jsem nabrala 13kg, do půl roku to bylo dole. U druhýho 15kg a mám navrch ještě tak 6kg. Pořád kojím, takže já kojením rozhodně nehubnu. 😉

lestep
24. led 2009

ahojky. já přibrala v těhu 10kg. Váha před těhu byla 51kg. Když jsem šla z porodky měla jsem 53 kg. Teď jsem už na své váze 51kg. 🙂

vercidlo
16. únor 2010

Ahojky holky, tema neni moc aktualni, ale zrovna dnes na me udelala sestricka tytyty, ze moc pribiram a abych nebyla nestastna. Ted na konci 18. tydne mam 3 kg nahore, prijde mi to v norme. Ze nemam jist tolik sladke, proc bych to mela mit z toho, ze. Jim ho stejne jako pred tehu, tak v norme. Mozna se ji nelibilo, ze pribiram pul kila tydne, ale podle tabulek OK, no moc to nechapu. 🙂 Pani doktorka nic nerikala, ale nechtela bych se stresovat pred kazdou navstevou, ze zase dostanu. 🙂

markettka
17. únor 2010

Ahoj Vercidlo,
já jsem ve 26tt, nejdřív jsem vyblinkala 3kila a dostala se na 60,5kg. To je první váha se kterou mě zvážili u doktora. Pak jsem se dostala pomalu zpět na svých 63,5 a teď jsem povyskočila během jednoho měsíce o 3,5kg.
Takže mám 67kg ☹. Dostala jsem vynadáno a sestra u toho byla hodně nepříjemná a ty kecy, co měla, si mohla odpustit. Mám z toho pořád blbou náladu. Snažím se teď držet příjem na 10 000KJ, ale čím víc na to myslím, tím větší mám hlad a chuť na sladký 🙂.

Prej jim jde o to, aby nárůst váhy během jednoho měsíce v II. a III. trimestru nebyl vyšší než 2kg....

Asi jsem z radosti po 3 měsících zvracení a nevolností to jídlo trochu přehnala 🙂. Doufám, že příště už vynadáno nedostanu!

eloana
17. únor 2010

coze??????????🙂))))
ja-jsem-probihajici-23tt-a-mam-nahotre-9kilo
uprvniho-jsem-pibrala-22-zacinala-na-vaze-51-a-koncila-73
do-pulroku-vse-dole.tak-to-nijak-extra-neresim

eloana
17. únor 2010

u-nas-sps-resi-kdyz-nekdo-nepribira
kazdy-pribira-individualne---kdyby-bylo-lepsi-pocasi-a-ne-venku-jedna-velka-klouzacka-tak-se-clovek-vice-hybe.

wsmoulinkaa
17. únor 2010

první dítě - 9kg
druhé dítě - 16kg

zůstalo mi ještě 6kg a to chci aby mi zůstalo!! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru