Kolik jste přibraly v těhotenství?

womann
1. čer 2006

Ahojky,ja jsem v 9.mesici a uz mam asi 18 kilo nahore.Jak jste na tom vy?

leniik1
6. led 2007

Kristi však právě.. 🙂 S tím počítám že to bude pak stoupat rychlej.Kdyby to bylo celkově do 14 kil byla bych moc spokojená ale uvidíme.

kristi
6. led 2007

Kaju, to ja taky do 6 nic, skoro to na me nebylo videt a tedka? Tedka mam brisko, jinam to neslo...my musi vahy pribirame vic, nebo spis je to na nas vic videt

hankah
6. led 2007

holky, tak já do 24tt přibrala 9kilo,a za pslední 4 týdny jen kilo, je mi to divný, ale je to tak. za začátku to šlo rychle, protože jsem se musela přestat hýbat a teď mě to kilčo navrch pro změnu zase zaskočilo,doufám,že mimi je v pořádku a roste. doktor na to nic neřekl,takuvidím příští kontrolu.....

claire21
6. led 2007

Ahoj holky,
tak já jsem zatim přibrala 5 kg, jsem za to moc ráda, protože jsem měla vždycky podváhu a teď jsem se konečně dostala na tu váhu co jsem vždycky chtěla. Na začátku těhu jsem měla 56 kg a teď mam 61 kg ( ještě před rokem jsem ale měla jen 52kg) a mam 176cm. Z každýho kila mam tedy moc velkou radost, moje sestra a mamka přibrali tak kolem 16kg, tak mě asi čeká stejný osud 😀
I manžel si teď libuje v mých plnějších tvarech a spokojeně říká, že pokaždý když na mě šáhne, tak jsem větší a větší a moc se mu to moje těhulkování zamlouvá🙂

kajule
6. led 2007

Jj, Kristi to máš pravdu. Já bych řekla, že přibíráme hůř, ale když už něco přiberem, tak to pozná každý. 🙂

kajule
6. led 2007

Já mám taky radost z každýho kila. Nejvíc jsem měla 63 kg, ale po operaci a léčbě (štítná žláza), to už nešlo vůbec a já byla ráda za těch 58 kg. V prvních měsících jsem ale zhubla na 55 kg a 20.12. jsem měla 59 kg, no teď už to bude doufám víc po těch Vánocích. 🙂 I ségra se dala dohromady, má kolem 70 kg, což v životě neměla, vždycky měla ještě míň než já.

lucija76
6. led 2007

Holky,tak to se drzite pekne. Ja vylitla uz o 17kg,a to jeste pocitam ze priberu 😀 no spis si nedelam iluze ze nepriberu 😀 je fakt ze si dopravam na co mam chut a tehotenstvi si uzivam 😀 😀

Vcera mi psala kamaradka,ze pri prvnim diteti pribrala 20kg a pri druhym "priznala" doktorovi 26 😀 ale bylo to vic...a je zpatky na sve puvodni vaze ...neco kolem 50kg 😉

claire21
6. led 2007

Holky,
já se bojim toho, že po porodu budu ještě hubenější než před porodem, moje segra měla před těhu 52kg, před porodem skoro 70kg a po porodu jí šla váha rychel dolu až na 48kg, byla z toho celá nešťastná a po třech letech se jí podařilo dostat se na 50-51kg. Ráda bych si těch 60kg udržela, ale všude píšou jen samý diety, ale jak přibrat, to vám neřekne nikdo...snad jen žrandit od rána do večera 😀

hankah
6. led 2007

holky hubeňourky, já vám nějaké kilčo pošlu 😀

kajule
6. led 2007

Claire, přesně tak všude je jak zhubnout a jak ztloustnout nikde. 😠 Mně nepomahá ani to když jím pořád dokola a že já teda s jídlem vážně nešetřím. 🙂

adrastie
9. led 2007

Ahojky, tak já už jsem po porodu, přibrala jsem 12 kg, v porodnici jsem nechala jen 5 😒 ale byla jsem 2 dny doma a už jsem měla o další 2kg méně. Jde to rychle dolů, no hlavně v porodnici byla pravidelná a vydatná strava, doma si člověk málo kdy sedne v klidu k jídlu. Hl.ani nijak není chuť jíst.

lenousek
9. led 2007

Holky, já mám naplánovanou svatbu na duben a teď jsem zjistila, že čekáme mimi. Mám radost, ale trošku řeším, jestli svatbu úplně neodložit nebo naopak neuspíšit 😕 ??? (Teď jsem v 7 tt.). Myslíte, že to bude už hodně moc vidět? Přece jen, chtěla jsem být za tu princeznu 😉

aniani
9. led 2007

ahoj, tak ja jsem 26tt a pribrala jsem uz ze 49 na 63... doufam, ze to po porodu jde fakt rychle dolu, aspon na 55..ale nase mimi moc roste, vypada to, ze budeme mit pekneho cvalika🙂 A to si nemyslim, ze bych se nejak prejidala🙂

berynka
9. led 2007

Lenousek, myslim si, ze je to hodne individualni 😉 - nevolnosti, chute a dispozice, od kterych se odviji vaha. Ja byla v 7tt zacatkem rijna a svatba byla 8. prosince 🙂 (na beremese.cz mam svatebni album, tak muzes posoudit, jak moc tehotne jsem vypadala). Nejake velke zmeny postavy jsem do te doby nemela, snad jen prsa v korzetu nebyly to prave 🙂 . Vsechno zacalo asi tak dva tydny po svatbe! Nase svatba tedy byla "za minutu dvanact". Tezko ale soudit, jak to budes mit ty. V dubnu uz muzes vypadat, jak spokojena tehulka na rozsypani 🙂. Urcite napis, k cemu jste dospeli 😉 .

ijetka
9. led 2007

aniani: Já jsem jako těhule přibrala 25kg, hrůza.byla jsem jak buldozér 🙂 Od poloviny to šlo jako lavina. Chceme ještě druhý bejby ( do budoucna) a jestli zas tak naberu... děs. 😒 Dolu to šlo docela dobře jen 5 kilo mi pořád nějak nejde. Zatím kojím, tak to nebudu honit

hanulik
9. led 2007

Ahoj holky, nevím, jestli to tu už někde proběhlo, ale co si myslíte o dodržování diety během těhu? Mám dost nadváhu, držím teď dietu, ale přesto se snažíme o mimi. Měla bych s tím přesta, až přijdu do jiného stavu?

morusa
10. led 2007

Ahojte holky, tak já jsem ve 25 tt a mám nahoře už 11,5 kg. A to jsem vegetariánka( pouze jsem na devět měsíců udělala vyjímku a jím občas ryby, pak zase přestanu), jím hodně zeleniny a ovoce denně a sladké minimálně a přesto to jde takhle nahoru. Už ted se děsím, na kolik to vyleze finálně, ale těší mě příspěvky holek ,že fakt to jde po porodu dolů, tak snad půjde. Normálně mám postavu štíhlou, tak doufám, že to tak zase bude.Lenoušku, s tou svatbou...já osobně bych ji asi odložila, protože by mi vadilo, že se nemůžu ani napít, né že bych potřebovala se na své svatbě opít, ale proč si nedat pár drinků a vůbec si ji užít se vším všudy, já osobně jsem celé těhotenství strašně unavená, to je další věc..Jinak my ji plánovali taky na tento rok, ale pak jsem právě otěhotněla, tak ji necháme až tak za rok - dva, až prcek bude větší a půjde nám za družičku nebo družičáka 😉

protea
10. led 2007

Ahoj Hanulik,
já osobně bych v těhu dietu nedržela.
Podle mne ke zhubnutí jsou stejně diety na nic.
Já mám vyzkoušeno, že když jíš častěji během dne a malinkaté porce, tak spíš zhubneš než se trápit nějakou dietou🙂

anatanka
10. led 2007

Ahoj, ja koncim ctvrty mesic a pribrala jsem maximalne pul kila. Tehu na me neni vubec videt. Vzdycky jsem byla hubenoucka, ale myslela jsem, ze tehotenstvi to spravi. Obavam se, ze to neni moc normalni vazit v sestnactem tydnu 48 kg.

hanulik
11. led 2007

Ahoj peotea. Já taky nejsem v žádném případě zastáncem diet. Jíme doma všechno, ale v malinkatých porcích, abychom se vešli do 5000 kj. Což je rozumná hranice na snižování váhy. I podle doktrorky. Ale je to rozumný teď. Nevím co bude až na tu spotřebu budeme jaksi dva. 😀

lamia
11. led 2007

Ahojky, tak my máme zatím s mimískem v prvním trim.tři kilča dolů a od zač. druhého plus 7,tj. zatím jsem o 4 kila nad původní váhou a dneska jsem 33plus1, od minulé prohlídky jsem už nepřibrala a doufám upřímně,že už toho moc nenaberem, přeci jen jsem měla pár kilčo navíc už před těhu, tak to moc nepotřebuju 😉

altoja
11. led 2007

Ahojky, zdravím všechny těhulky, při prvním těho (počáteční váha 63kg)jsem přibrala 14kg, když jsem přišla z porodnice a stoupla si na váhu, docela jsem se zhrozila, měla jsem 71kg. Během prvních měsíců jsem ale shodila na 61kg, šlo to samo, v jídle jsem se nijak moc neomezovala, myslím, že hodně udělalo i kojení a pravidelné vycházky s kočárkem. Teď jsem ve 22 tt a mám asi 5kg nahoře, zatím to vypadá, že to budu mít podobné, uvidíme.

akina
12. led 2007

Ahojky budouci mamky,jsem ted v 31 tydnu a pribrala jsem uz skoro 5 kg. 😨 😉 😉.Mam dvaceti mesicniho raubire,takze ten mi nedovoli pribrat 15 kg,jako kdyz jsem otehotnela poprve.Ale jasne je 10 nebo 30 kg,kazda mamina pribere tolik kolik mimco potrebuje, a hlavne ten vysledek za to stoji. 😅

jess
12. led 2007

Ahojky,já přibrala 5kg a jen těch pět jsem nechala v porodnici.Přijde mi to kapku zvláštní,protože v jiné diskuzi jedna mamča psala,kolik váží mimi,placenta....a dělálo to něco přes 8kg.

lenycka
12. led 2007

Já mám na konci 16tt 2,5kg nahoře, ale už mám pěknou chuť k jídlu, tak se obávám, že to teď půjde hooodně rychle nahoru. Ale co, to se pak nějak shodí, hlavně, aby mimčo mělo všechno, co potřebuje, ne? 😉

iva27
12. led 2007

Ahoj všechny a fandim těhulkám,které se s váhou drží a ty,co se z ní nenervují a neni vás málo 😅 Moje výchozí váha 60kg při 176cm.Nyní 78kg tj.18kg nahoře!!A jak říkám,neni všem dnum konec,ještě 6týdnů do porodu..Je pravda,že jsem nezvracela ani jednou v těho a jídlo mi dělá vysloveně dobře 😝 a to jsem ještě nedospěla ke stádiu,jako mé těho kámošky,že papaji i v noci..To by asi nebylo "jen"těch 18kg.Můj manža mě uklidňuje,že nejsem tlustá,ale těhotná 😅 a můj Dr.,že je to i otázka dědičnosti(moje mamina přibrala v těho 30kg a z porodnice šla se 2kg nahoře)Takže žádné stresy ať máme zdravá miminka..přeji všem

bobisek
12. led 2007

Čauky těhulky, jsem ráda, že jsem našla maminy, který mají nahoře víc, než povolují tabulky. Už jsem si připadala jako nenormální. Před Vánocema jsem měla nahoře 10 kg a to jsem byla ve 22. tt. Po svátcích nemám odvahu vlízt na váhu, tak nevim, ale 100% vim, že jsem nezhubla 😅

ijetka
12. led 2007

Holky já jsem přibrala v těhotenství 25kg, byla jsem jak budlozér. 😠 od poloviny to letělo jak raketa. Dolu to šlo docela rychle ale 5 pořád ještě mám 🙂

cholit
12. led 2007

Já už jsem podle velikosti bříška mohla rodit už ve 4 měsíci. Měla jsem nahořev tu dobu 11 kg a ke konci těhotenství jsem dobrala na 25kg. Teď jsme přesně měsíc z porodnice s malou Klárkou a kila šla dolů. Zbývá mi shodit posledních 6kg a je to. Hlavně šli sami.

bobisek
13. led 2007

Holky já se modlim, aby to pak šlo dolu i mě. Jsem od přírody holka krev a mlíko. Holky z práce strašej, že začaly jít s váhou dolů, až když nastoupily do práce. Asi budu muset po porodu cvičit a to jsem to nesnášela už na škole ☹ To mimčo mi za to ale stojí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru