Kolik jste přibraly v těhotenství?

womann
1. čer 2006

Ahojky,ja jsem v 9.mesici a uz mam asi 18 kilo nahore.Jak jste na tom vy?

margotka
16. bře 2007

Já jsem teda doma.Sladkosti si fakt nemůžu odpustit 🙂Ale neláduju se s nima ve velkým. ☹ Jinak si myslím,že jsem taky celkem aktivní,i když v práci by to bylo samozřejmě větší zápřah.Už 2.měsíc za sebou se mi podařilo nabrat vždy 3kg nahoru!!!Už mě na gyndě varovali,tak se pokouším trochu krotit...ale moc se mi nedaří

kukuluna
16. bře 2007

no já jsem si dneska řekla, že se pokusim pár dní nevzít si nic sladkého... a musim říct, že od rána se mi to zatim daří 😀 😀 😀 pak se ti pochlubim, jak jsem dopadla přes víkend 😉

magika
17. bře 2007

Při prvním těhotenství jsem přibrala 25kg,ze 60 na 85 a podařilo se mi vše shodit.Ale za poslední rok jsem díky snížené funkci štítné žlázy přibrala 23kg.V září jsem otěhotněla,ted jsem ve 28 týdnu a vážím 88kg,tak jsem zatim přibrala jen 5kg.Možná je to i tím,že mám těhot.cukrovku a nesmím sladké 🙂 Na jednu stranu dobrý 😉 Ale po porodu musím zhubnout 😝

michalilinka
17. bře 2007

Ahoj holky ja jsem pri prvnim pribrala 21kg!Porodem slo 13kg dolu ale 8kg mi zustalo a dala jsem to dolu az po roce a pul!Ted mam uz 7kg nahore!Nekdy me chytne takova zrava ze se za sebe stydim!A furt mam chut na sladky!

maddla
19. bře 2007

Holky jaké máte zkušenosti se zvětšováním prsou v těhotenství? Trvá to až do porodu?

bobisek
20. bře 2007

Čusik holky, já mám za sebou 34 týdnu těhu a nabrala jsem 15 kg. Sladký jsem nikdy nemusela, ale nemít ho teď denně, tak snad umřu. Říká se, že maminy, co čekají holčičku, tak se po sladkým můžou utlouct.
Kvůli štítný žláze mám šílený problémy s udržením váhy. Nikdy jsem nebyla hubeňour, takže se teď blížim k metráku. Je to síla, nemůžu projít okolo zrcadla, jinak mám depky 😖 😀

berruna
20. bře 2007

bobisku - to se sice říká, ale já čekám chlapečka a po sladkym se můžu teď taky utlouct a to jsem ho nikdy moc nejedla... 😀

konoupek
21. bře 2007

ahoj holky,tak ja mam taky stitnou zlazu a cekame holcicku,ale bez sladkyho se obejdu...zatim jsem pribrala 10 kg,tak doufam,ze uz to moc nahoru nepujde 😉

lenchita
21. bře 2007

ahojky, já jsem přibrala děsivých 23 kilo, na konci těhu jsem si připadala ( a i vypadala 😉 jako velryba...holčička má teď dva měsíce a mě chybí shodit už jen 7 kilo (porodem jsem shodila jen 7) - jde to dolů krásně kojením, navíc tomu pomáhám - Julinka je nějaká přecitlivělá na spoustu věcí, které jím, takže můj jídelníček je teď dost omezený a sestává se hlavně ze zeleniny...

maddla: prsa se mi zvětšila hlavně na začátku těhu, pak vydržela v nezměněné velikosti až do konce. Po porodu mi ale tak natekla, že to kůže nevydržela a mám je plné strií☹((naštěstí jen zespoda, takže to není moc vidět.

protea
23. bře 2007

Tak já dnes začala 39tt a mám nahoře 9kg,
ze začátku těhu jsem měla obavy že nepřibírám ale teď už je to snad dobré.
Jinak bagruju sladký každý den, jak jsem ho před těhu nemusela tak teď musím.

kalo
23. bře 2007

Ahojky, tak já mám ve 24tt ZATÍM 2,5kg. Nabírám třetí. Ze svých původních 50 to teď asi pojede. Bagruju všechno, každy den mám chutě na něco jinýho..jednou sladký, jednou maso..všechno. Jediné o co se snažím, mít aspoň v obden nějaký pohyb..joga, plavání nebo aspoň pilates doma u telky..

soopy
26. bře 2007

ahojte, já jsem skoro v 39tt a mám nahoře 6 kg. Na začátku těhu jsem totiž zhodila 13 kg a ty postupně zpátky nabrala i s těmi 6 kg navíc. Možná dobře, že jsem nejprv tolik zhodila, kdo ví, jak bych teď vypadala 😀 , protože teď prý vypadám tak na 6. měsíc těh. a to mi fakt vyhovuje 😅

alcatko.j
26. bře 2007

V sobotu jsem zacala 38. týden a ma nahore 21 kg 😅

majka07
26. bře 2007

Ahojky, já mám zatím nahoře 9 kg 🙂

soopy
26. bře 2007

alcatko.j mrkla jsem na Tvoje fotky a na těch 21 kg vypadáš dobře. Já si nedovedu představit, že bych tolik přibrala. to bych se pak asi ani nehla nebo se jen kutálela 😀 😀 bo nejsem zrovna nejštíhlejší, takže jsem těch 13kg dole přivítala, ikdyž jsem ze začátku měla obavy…

alcatko.j
26. bře 2007

Soop, ja byla podvyzivena, takze ted jsem normalni 😅

karotky
26. bře 2007

Holky............na mě nikdo nemá!Mám 101kg(přibrala jsem 18kg)! 😀

iwca
16. dub 2007

zatím mám nahoře 17kg 😀 doufám že jak to šlo rychle nahoru tak to taky pude rychle dolu 🙂

makal
17. dub 2007

Ahojky tak my jsme s mimískem přibrali celkem 16 kg,ale jestli rychle nevyleze,tak to bude určitě víc.Poslední měsíc to bylo co týden to kilo 😅

klarec
17. dub 2007

Jé tak to nejsem sama co každý týden to min. kilo a to nepočítám v tomhle horkém počasí to přiberu co hodina to kilo 😀 Ale asi je to normální ne? 🙂

girl.misel
17. dub 2007

ahoj já sem za celé těh přibrala 6 kg a v porodnici sem nechala 9

linn
18. dub 2007

Ahojky. Ja jsem pribrala 15 kg, ted uz se to konecne zastavilo. Pred tehu jsem mela spis podvahu, takze to neni takova hruza.

anddy
18. dub 2007

ahoj holky, ziju v Anglii a tady se nevazi stejne jako v Irsku, a moc dobre vi proc. Protoze jsem si dnes koupila vahu a zjistila, ze mam 22kg nahore a mam depku jako blazen. 😝
Jsem otekla jako meloun. 😀 😀 😀 tak doufam ze je to vsechno voda.

chimi
20. čer 2007

Ahojky, na mně začalo být bříško vidět až v 6 měsíci pořád jsem to nějak držela,ale nakonec jsem přibrala 16kg!!!

larva
3. bře 2008

Konečně můžu napsat, mám za sebou těhotenství i hubnutí. 😠Měla jsem asi 59 kg, moc jsem se necpala, spiš jsem se hlídala a stejně jsem přibrala asi 15 kg, porodem slo 7 -8 dolu a zbytek jsem hubla tři až čtyři měsíce, teď má malá 9 měsíců a mám o dvě míň, než pred porodem, miminko chce hodně pohybu a máma nestíhá jídlo, ale sladké úspěšně zvládám,pa

gabiku
5. zář 2008

Ahoj, já jsem přibrala 8 kg. Půl roku po porodu mám o 10 kg méně než před těhotenstvím. Vlastně jsem se dostala na váhu, kterou jsem měla před deseti lety.🙂

martinka79
6. zář 2008

já asi 13kg a poprvé asi 22kg 😉

marselina
6. zář 2008

při prvním těhu 25kg,ale šlo to všechno dolů -ještě 2kg,nyní zatm 13kg,ale ještě mě čekají 3měsíce

martinka79
6. zář 2008

Já mám dole skoro vše zbývá mi asi tak 1,5kg

marketka88
7. zář 2008

ahojte je sem ve 21tydnu a mam uz 9 kilo nahore to je hroznyyyy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru