Kolik vykouříte cigaret za den v těhotenství?

rebelka95
23. črc 2014

Kolik vykouříte cigaret za den v těhotenství?

luciesofi
27. črc 2014

@nuali taky jsem psala atp. 😉 to je jedno...

pigpeppa
27. črc 2014

Ani jednu! Byla jsem silnej kuřák, hodně, ke konci i dvě krabičky denně. Nikdy jsem si neuměla představit, že bych dokázala přestat, stejně nemyslitelný pro mě bylo, abych kouřila v těhotenství. To přišlo nečekaně, takže jsem přestala až s pozitivním testem, ale tomu předcházely tři týdny, kdy jsem přestávala mít na cigarety chuť a kouřila jsem asi jednu nebo dvě cigarety denně. Poprvé jsem pak šla večer s kamarády až v osmi měsících syna, tam jsem si dala, jinak ne. Z čeho se mi zvedá kýbl, to byly všechny ty těhule před nemocnicí, pak i před porodnicí, co nedokázaly ovládat své vášně ani na těch pár dní, než je pustí domů. Neříkám, že jsem řekla cigaretám striktní ne, ale řekla jsem striktní ne před dětmi. Takže vlastně tu příležitost zapálit si budu mít tak dvakrát za rok. 😀

terezas4
27. črc 2014

@smardik určitě nemůžeme všechny nemoci a vrozené vady svést na kouření, ale negativní vliv na zdravý člověka je vědecky podložen
A mě by zajímalo proč těhotné ženy kouří, opravdu v dnešní době někdo neví jaké účinky kouření má?

maia74
28. črc 2014

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
já už raději 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

fakt jak v kurníku jak tu někdo napsal....

linnhe
29. črc 2014

@maia74 Jen jsem napsala mojí zkušenost s kamarádkou to je celé 🙂 I když je fakt, že ona je sama o sobě trošku stresman, takže to možná bude i tím 🙂 Jinak mi to je jedno ať si každý dělá co chce a ve svém stylu🙂 Jsou to naše děti a nikoho jiného 🙂A netvrdím tady, že můj nároz je jediný správný proboha.

teenyel
20. srp 2014

Kourila jsem tak krabicku za 2-3 dny. A pozitivni test, cigara okamzite predana manzelovi, ten je udal v praci a uz jsem si nezapalila. Ale nerikam, ze me neprepada parkrat denne chut. Obzvlast u obeda, kdy jsem mela tradici jednu pred a jednu po obede. Ale vzdy se proberu, zakazu si to a hotovo. Ze jsem kazila zdravi sobe, ok. Ale malicke ma pravo na zdravy zivot a ja prece nejsem sobec, co ho bude dopovat cigarama kvuli me chuti.

niky6784
21. srp 2014

Dost dobře nechápu, jak tady některá psala, že vykouřila 10-15 cigaret denně, asi slečna nečetla, že každá cigareta to maličké přidusí na 40 minut, tak si to spočítej kolik je to denně hodin...mě by hanba liskala si zapálit...kouřím, ale když jsem byla těhu, cigo jsem si teda hned jak jsem to zjistila už nezapálila!!!! Chce to nebyt sobec a myslet na zdraví toho malého 😉

simonceli
21. srp 2014

Normálně jsem kouřila 2 krabičky denně, ale jak jsem zjistila, že jsem těhotná, tak jsem si už nezapálila, nakoupila jsem si bonpary a když na mě ze začátku přišla chuť, tak jsem cumlala bombony a nekuřákem jsem zůstala.

ambera
10. zář 2015

@januzza80 Tak asi teda jsem vyjimka, co potvrzuje pravidlo. Moje mama v tehotenstvi kourila a ja v 35 letech nevim ani co to je zvysena teplota 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru