Kolik z vás má po užívání Clostilbegytu dvojčata?

krizovam
26. únor 2013

Užívala jsem první měsíc, tabletu denně a dnes 11DPO mám čárku, ne ducha, sice ještě není úplně stejná, tak poloviční oproti testovací, ale docela mě to překvapilo.

dendinka
26. únor 2013

Taky ho beru, mám za sebou tři cykly, teď budu čekat, kdy a jestli dojde ms. A chodila jsi na folikulometrii? Tam by viděli, kolik ti narostlo folíků, co sem tak četla, tak dvojčata mívají většinou ty, které berou dvě tablety denně.

naomi6
26. únor 2013

kamarádka brala 2 tablety a má dvojčata. Já jednu a dvojčata nemám 😉

ivarei
26. únor 2013

Tuším, že @eshta má chlapečky po clostilbegytu. Jinak já ho brala půl roku před IVF a nezadařilo se, teď ho beru půl roku a taky nic. Takže gratuluju moc 😉 🙂 😉

eshta
26. únor 2013

jj první dítě mám po Clostilbegytu a druhé těhotenství bylo také po Clostilbegytu a mám z něj dvojčata 🙂

jasekd
26. únor 2013

Mela jsem ho jeden cyklus a zabral. Brala jsem jednu tabletu, dle UZ bylo dle slov Dr."mozna zadelano na dvojcata", byly dva folikuly, ale dite mam jedno 🙂 Druhe tehotenstvi bylo uz bez pomoci farmak, opet jedno dite 🙂

veruska007
27. únor 2013

Brala jsem 1 cyklus, jednu tabletu, jedno dítě.

vecernice
27. únor 2013

já brala před prvním těhu 3x1 5-9DC, a mám dvojčata, ale jednovajky, takže ne z clostíku, vždy jsem měla max. folikul 😉

alushka
27. únor 2013

ja jsem brala clostilbegyt 1 tbl denne a mam jedno dite, kamaradka brala 2 tbl denne a ma dvojčata dvojaječny, ted jsem brala jen 1/2 tbl denne a cekam jedno, Ale dle vyrobce je pravdepodobnost vicecetneho tehotenstvi po uzivani clostilbegytu 10 % ☹ posilam foto meho testu 11 DPO

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru