Kolikátý den je vhodné udělat si těhotenský test?

maturantka
16. lis 2011

Ahojky zajímalo by mě. Kolikátý den je vhodné si udělat těhotenský testík. Jako, že třeba v pondělí byl sexík. Tak kdy by se už mohly objevit // 🙂

tamarila
16. lis 2011

Test je poměrně spolehlivý v době kdy má přijít menstruace. Ale jsou tady i holky kterým se ukázala čárka trochu dřív i takové kterým později. Je to i podle citlivosti testu - na každém v nich je v návodu napsané po kolika dnech ukáže výsledek. Ale dřív než za deset dní to rozhodně nemá smysl, spíš až po dvou týdnech. Tak ti přeju ať ti testík ukáže co nejdřív výsledek kterej očekáváš 😉

petkave
16. lis 2011

Pochybujem, že by sa ti objavili čiaročky tak rýchlo... Musíš počkať aspoň do termínu MS... U mňa to teda tak bolo a aj žienky v mojej diskusii sa asi ani jedna netestovali skôr. Každá čakala na termín MS a až potom testla... Síce existujú tie digitálne clear blue testy, tie by ti mali ukázať už 1-2 týždeň tehotenstva, čiže tesne po oplodnení, ale to môže byť klamlivé. Aj podľa mudr. je to tak 50 na 50...

maturantka
autor
16. lis 2011

@tamarila Jj díky právě, to nechci uspěchat. Abych si pak nemyslela, že nejsem měla špatnou náladu a přitom bych těhu byla 😉

maturantka
autor
16. lis 2011

@petkave Ok udělám asi v den plánované MS 🙂

maturantka
autor
16. lis 2011

Pište další vaše názory 🙂

terinda
16. lis 2011

Zvláštní téma 😕
Testuj až po vynechání menstruace, dřív je to blbost.

ronyx
16. lis 2011

Já si test dělala asi zhruba 2 dny před očekávanou menstruací.Prostě jsem nevydržela no 😎 a byly tam // . Teď už vcházím do 9. měsíce a pod stromeček dostanu malého chlapečka. 😉

ptjj
16. lis 2011

@maturantka no asi taky podle toho, kdy byla ovulace 😀 sexik sam o sobe jaksi nestaci 😀 a samozrejme driv jak v den ocekavane MS to muze mit ambivalentni vysledky, bud se ti ukazou dve carky, ale MS stejne prijde (tehotenstvi se neudrzi, stava se to dost casto) a nebo se ti neukazou dve a pritom tehu budes, nicmene to stejne se muze stat i okolo predpokladane MS

maturantka
autor
16. lis 2011

@terinda Není to zvláštní téma. Dítě doma žádné nemám a zajímá mě kdy je vhodné testovat 😉

ptjj
16. lis 2011

@maturantka je to zvlastni tema, jelikoz podobnych diskusi uz je tady mraky, staci hledat

terinda
16. lis 2011

A jak zmiňuje ptjj, samotný sex (bez ovulace a notné dávky štěstí) nestačí 😉

maturantka
autor
16. lis 2011

@ptjj No tak uvidíme no. Ale asi zkusím v den očekávané MS

ptjj
16. lis 2011

@maturantka jj, zkus, driv to fakt nema smysl

maturantka
autor
16. lis 2011

@ptjj jo a ještě mám dotaz kámoška bere HA a v prvním týdnu braní zapomněla vzít 3 pilulky. Může očekávat těhotenství a kdy je vhodné udělat test? Asi také v den očekávané MS, že?

ajina17
16. lis 2011

@maturantka Já myslím, že je tam možnost dost velká..

maturantka
autor
16. lis 2011

Já ji to říkala. Ona si však myslí, že jí to chrání i nadále a vpohodě dál sexujou....nepochopitelné toto. To jsem zvědavá jesli dostane MS 😒

ajina17
16. lis 2011

@maturantka Tak to by si kamarádka asi měla přečíst příbalák 😉

katerinka1996
24. led 2017

Dobry den , chtela bych se zeptat kolik dni po ms muzu udelat test co nejdrive kdyz nechci cekat mesic dekuju 🙂

absintka19
29. led 2017

@katerinka1996 ted jsi zase tady? Ze te to bavi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru