Kontrolovali vás, když jste byly těhotné na PN?

wwwerca
24. kvě 2012

Ahoj holky, slysela jsem, ze se zmenily pravidla a dr. muze napsat pouze 6 hodin vychazek na den. Byla u vas nekdy kontrola kdyz jste byly tehotne na neschopence? Pripadne v jakem case. Diky

xsuzzi
24. kvě 2012

u mě byla, měsíc po nástupu na PN. V 14.15. Vycházky mám do 2.

eficenka
24. kvě 2012

já jsem na neschopence už od 9.2. kontrola zatím nebyla... Ale bojím se toho, peníze by nám dost chyběly...
Manžel zaplatí nájem a splátku a neměli bychom na jídlo....
JEště 3 měsíce vydržím vycházky a pak se mi uleví... HOdně holek psalo, že na ně byla kontrola třeba 15 minut po skončení či před začátkem vycházek 😠

mufinka26
24. kvě 2012

já sem marodila od 11.10- 30.4 a nikdo na mě za celou dobu nepřišel

janii
24. kvě 2012

Já jsem na neschopence od 26.2., vycházky mám od 13-19h a kontrola zatím nebyla. 🙂

martinatrnkova
24. kvě 2012

Byla jsem na neschopence téměř celé těhotenství. Kontrola žádná. Ale liší se to "kus od kusu". Někomu přijde kontrola třeba 10x a někomu žádná

pajav
24. kvě 2012

Byla jsem na neschopence 2 měsíce, vycházky od 12-18 a kontrola nepřišla.

renat2
24. kvě 2012

Měla jsem teď PN (nebyla jsem těhotná) - a kontrola přišla.
Při těhotentsví 2009 (takže ještě za starých pravidel) jsem také byla na PN - a kontrola TAKÉ přišla.

anina32
24. kvě 2012

Já jsem na neschopence od 2. prosince a zatím bez kontroly, tak už to snad nějak do nástupu na mateřskou vydržím.

baibies
24. kvě 2012

Ahojky, liší se to kraj od kraje.. já jsem doma od 14.12. vycházky mám od 11-17hodin a kontrola taky nebyla Ťuk, ŤUk... ;)

prdecek
24. kvě 2012

já jsem doma o 2.4. s vycházkama 13-19 a zatím taky nikdo nedošel

majinka1981
27. kvě 2012

Já byla doma skoro půl roku a nikdy žádná kontrola. Jsem jako Osvč a to nikoho z úřadu asi nezajímalo. Záleží jestli zaměstnavatel na tebe pošle kontrolu. Nejvíc chodí na cizí podnět, hlavně když třeba pracuješ ve státní správě. To si kontrolují. A pak podle regionu kolik kde mají práce.

karlam
27. kvě 2012

já jsem doma od listopadu 2011 a zatím nikdy nikdo nepřišel 😉

kamino
27. kvě 2012

Ja jsem na neschopence od 22.11. Na materskou nastupuju 30.5. Kontrola zatim zadna. Bydliste Praha. Ono asi zalezi na vytizenosti daneho uradu.

mochenkaa
27. kvě 2012

Na PNce 10/11 2011 - 2/5 2012 a přišli 28/3 cca 40 minut před začátkem vycházek. Jinak nikdy nikdo. Ale dodržovala jsem to, nerada bych zůstala bez těch peněz. Flákala jsem to až poslední 3 dny, teda jen konec vycházek 😀

strapocka
27. kvě 2012

taktéž jsem doma od listopadu a ani jsem nepomyslela na to se nějak omezovat..nikdo mě nekontroloval a kdyby ano, určitě by se to nějak vyřešilo. Ani nevím, v jakém čase mám vycházky povoleny 🙂 Těhotenství není nemoc, snad to tak berou. Měla jsem těžkou práci, takže jsem šla hned, nevím, jestli někdo zkoumá i to, kdo je z jakého důvodu na nemocenské..

romca13
27. kvě 2012

já byla na PN od 5.11.2011 - 9.5.2012 - kontrola žádná - Brno
ale vím, že chodí, i dr. mě na to upozorňoval, že se hodně zpřísnily podmínky a že chodí i na těhule

veruska007
27. kvě 2012

Brno: kontrola nepřišla, ale slyšela jsem, že chodí. Riskovala jsem jen tehdy, když jsem byla někde u dr. ... tak jsem si to protáhla. Jinak ne, hlavně o víkendu jsem si dávala bacha.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru