Kontroly na gyndě po porodu. Jak často chodíte?

gabca1
26. led 2009

Holky, jak často jste byli na kontrole na gynekologii po porodu. Já byla po šestinedělí, pak jsem měla čekat na výsledky, pokud nezavolají tak je vše OK. Nevolali. Ale už je to rok tak se chystám objednat na normální prevenci, ale nevím jestli jsem to neměla učinit již dřív. Snad to bude OK. Díky G.

samik2008
26. led 2009

Ahojky,já sem byla po šestinedělí a pak po prvních měsíčkách.Jinak by se mělo chodit každého půl roku.Ty nebereš žádnou antikoncepci?Že jsi tam tak dlouho nebyla?

gabca1
autor
26. led 2009

neberu antrikocepci. Tudíž chodím vždy normálně jen 1x za rok. Ale zjišťuji jak to mají ostatní.

gabca1
autor
26. led 2009

antikoncepci. Co jsem to napsala? 😀

samik2008
26. led 2009

aha tak to jo.Ale myslím že když půjdeš ted tak se nic neděje,zase jsi ten rok moc nepřesáhla

gabca1
autor
26. led 2009

no raději tam cinknu. Díky.

samik2008
26. led 2009

není zač 😉

prdelinka312
15. kvě 2013

ahoj holky mam takovy problemjsem 5.mesic po porodu po sestinedelich jsem na gynde nebyla uplne se mi to vykouriloz hlavy stehovaly jsme se mala mela dlouho zloutenku tak nas honily po doktorech proste jse chci zeptat a poprosit o radu jak to mam doktorce vysvetlit?? mam strach tam ted jit dekuji moc ☹

melis7
15. kvě 2013

@prdelinka312 asi nejlepší je říct jí to narovinu.Já nevím jak tvoje,ale moje by to vzala.vždyť přeci nejsi malá holka,aby tě někdo sprdával. Ale určitě na tu kontrolu zajdi a nenechávej to tak. Ty prevence jsou důležité. Dak,ať je na tebe hodná a nic neřekne nebo jen nějakou drobnost.

leikkka
22. kvě 2013

já byla po 6tinedělí a mám přijít až za rok na prevnčku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru