Kontroly na práce neschopné těhotné. Přišly na vás?

eicul82
9. led 2012

Přišla na někoho z vás kontrola ze sociálky, když jste měly neschopenku kvůli rizikovému těhotenství? Slyším dost názorů, že na těhotný nechodí a z mého okolí znám jen jeden případ, kdy na kontrolu přišli a to opakovaně.... 😒 Tak jsem si řekla, že udělám průzkum 🙂

arien_black
6. kvě 2015

byla jsem na neschopence od prosince do konce dubna a kontrola nepřišla... Praha 10

veronika182
6. kvě 2015

Holky byla u vás někdy kontrola o víkendu?...jo teď jsem se dočetla že byla..no to je teda radost =/ ale co...přes léto budu na chalupě a pochybuju, že bude někdo hledat v zahrádkářský kolonii naše číslo chalupy, když jich tam je asi 200 =D a skoro žádná není očíslovaná

pomyska
6. kvě 2015

@veronika182 u mě byla v něděli 🙂

veronika182
6. kvě 2015

@pomyska a ještě za to berou určitě příplatky....že jim to není trapný kontrolovat o víkendu a že se jim chce... 😠

ronyx
6. kvě 2015

Jsem doma od prosince a nikdo u mě ještě nebyl 🙂

socialm
6. kvě 2015

@veronika182 Je to jejich prace, a pro nas na neschopence jsou instrukce jasne. Podle mne je trapny ten kdo na neschopence byt nema a je..

verusky
6. kvě 2015

asi zalezi od okresu... ja v okrese hodonin pred deviti lety bez jedine kontroly a loni okres znojmo bez jedine kontroly...
preji, at nikdo nechodi a mate klid 🙂

veronika182
6. kvě 2015

@socialm já to chápu, ale kontroly např. během svátků o Vánocích mi prostě nepřijdou normální

tulikiss
6. kvě 2015

@veronika182 tak predpokladam ze to ani ty co chodi na kontorly o vikendu nebo o svatcich prilis netesi a radsi by byly doma. je to proste prace jako kazda jina.

nevestaak
6. kvě 2015

Jsem doma od půlky března a zatím nic 🙂 Snad nepřijdou vůbec 😀 okres Brno-venkov

patriciem
12. kvě 2015

Ahoj holky, na mě bohužel přišla také kontrola a nebyla jsem zrovna doma. Naštěstí to lze vyřešit omluvenkou od lékaře, kterou musím zavést někam na Trojskou. Chtěla jsem se ale zeptat, když mě nezastihli doma, jestli si myslíte, že přijdou hned další den znovu? Děkuji 🙂

bara_doc
18. kvě 2015

Jsem doma od 31.12. a zatím nic - musím to zaklepat 🙂 okres Brno-venkov

hanamaha
25. kvě 2015

ahoj jsem doma od 20.4 a dnes dorazil pan, 10min po skonceni vycházek, mam je od 7,30 do 8,30 abych mohla odvest malou do skolky, dnes jsem výjmecne nesla neb má malá blijadu a dosli suchary, tak jsem pro ne letela rano do kramu - moc to tam neodsejpalo, takze jsem pana potkala pana před vchodem jak si povida pres domaci telefon s malou, ze maminka je na nakupu,a ze nesmi nikoho pustit dovnitr. Dal mi razitko o kontrole do neschopenky, rikal at si davam pozor na ty vychazky a ze se urcite jeste uvidime 🙂 Plzen umo3

lucinka58
25. kvě 2015

Ahojky holky, tak já jsem doma od půlky prosince. Do dnešního dne u mě žádná kontrola nebyla. Naštěstí už jen tento týden a od příštího týdne nastupuji na mateřskou 🙂

veronika182
25. kvě 2015

@hanamaha tak to si měla hodného kontrolora 🙂

hlavinka
29. kvě 2015

Ahoj holky, jak to vlastne je, posila kontrolu v neschopnosti zamestnavatel, jak to jednu dobu bylo?
A pokud by dal nekdo vedet z Ostravy, zda byl ci nebyl kontrolovany, budu rada. Dekuju 🙂

janesafari
29. kvě 2015

Ahoj,já byla na neschopence před 3 lety s druhým dítkem...Mě by nevadilo dál chodit do práce,ale nedala bych nepřetržitý provoz 12-ctky denní a noční...A ještě kde se lisují plasty,že? Ptala sem se sice,jestli bych mohla chodit jen na denní a nebo jen na ruční dílnu,kde bych mohla i sedět a nečichala bych tolik ten smrad s lisů,ale firma odmítla,že už si těhule nechcou brát na triko...Tak sem radši zůstala doma.
Byla sem teda doma od 9tt a kontrola naštěstí nepřišla !!!Okres Uherské Hradiště...
V době těhu sme stavěli dům,tak když manža nebyl doma-musela sem občas na stavbu běhat já,přebrat materiál,podepsat papíry apod....Lítat po uřadech a bankách... Bylo to umorné,ale zvládlo se to naštěstí...Někdy to jinak nešlo,ale převážně sem to stíhala v době vycházek,ikdyž ne vždy to bylo možné...

sarka49
4. čer 2015

@xxlucka90 tak jsem se ptala svého doktora a prý kontroly chodí z místa, nejbližší sociálky, protože dr. tam pošle neschopenku

sarka49
4. čer 2015

jsem měsíc na PN se zády a dnes jsem tu měla kontrolu. 😎

sisstin
4. čer 2015

Ja jsem doma dva mesice se zlucnikem, kontrola minuly tyden poprve 12 minut pred zacatkem vychazek 😝

berblin
4. čer 2015

Na neschopence jsem byla 5 měsíců a ani jednou kontrola nepřišla.

leilunka
4. čer 2015

já jsem taky doma, ale velké riziko že vám přijde kontrola je také to, když máte neschopenku od obvoďáka, to bych se pak bála, ale jak je neschopenka přímo z gyndy tak nechodí /teda vyjímečně/ 🙂

marticka89
4. čer 2015

Zdravím, já byla doma od listopadu do poloviny května a kontrola nepřišla ani jednou (bydlíme v Ostravě - Porubě). 😉

sisstin
4. čer 2015

@leilunka mam z gyndy na zlucnik a prisli 😅

sisstin
4. čer 2015

Oni hlavne nevedi, co vam je a je jim to jedno. Dostanou seznam PN lidi z mestsky casti a jedou. 😉 ja pracovala na 0,6 uvazek, PN mam 3900 a normalne prislu, spolihat na nic podle me nejde, je to proste o nahode a stesti 😉

ludul
4. čer 2015

já byla na neschopence od půlky února do konce května a nedošli 🙂

petane
4. čer 2015

Od 19.února, neschopenku končím k 9.6. a nepřišli 😉 V prvním těhotenství taky za 3 měsíce ani jednou 😉

xxlucka90
8. čer 2015

Jsem na neschpence cca od února a dnes kontrola ( Šlapanice) ale měla jsem vycházky tak čekám jestli ještě přijde nebo ne. Mamka toho pána prý potkala a plat se na jednu ulici takže to vypadá že obchází všechny.

bara_doc
29. čer 2015

tak od 31.12.2014 do 26.6.2015 nepřišel nikdo, okres Brno-venkov ( vesnice na hranici s Vysočinou).. 😉

kachnicky
29. čer 2015

@veronika182 Jo člověče na to se nespolehej 🙂 Na strejdu přijela kontrola sice v tydnu ale pomalu až na konec světa :D Je to asi 5km lesem po lesní cestě, opravdu prdel světa 😀 A i tam se přijeli podívat 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru