Kontroly na práce neschopné těhotné. Přišly na vás?

eicul82
9. led 2012

Přišla na někoho z vás kontrola ze sociálky, když jste měly neschopenku kvůli rizikovému těhotenství? Slyším dost názorů, že na těhotný nechodí a z mého okolí znám jen jeden případ, kdy na kontrolu přišli a to opakovaně.... 😒 Tak jsem si řekla, že udělám průzkum 🙂

mat_ova
29. bře 2014

Já jsme doma od ledna, kontrolu už jsem měla, bydlím na vesnici. K té lékarně, to je nezajímá, jediná omluvenka je lékař či pohotovost...
Mě zprdla i za to, že nemám zvonek (v rodinném domě) a klepe se na dveře :-/

lousher
29. bře 2014

Od 1. 1. bez kontroly - Praha

opifka
29. bře 2014

Od 27.1. do 20.2. v Praze bez kontroly, teď jsem v Brně a taky nic 🙂

kacru
29. bře 2014

Kamarádka je necelé 3m doma a už za ní přišly 2x. (Brno)

phuskova
29. bře 2014

Me přišla kontrola hned 3.den neschopenky 😀 od te doby naštěstí nic,nebo jsem to prospala... 😅

mysutkaaa
31. bře 2014

Holky těm co přišly kontroly - bylo to dopoledne nebo večer?

ija1
10. dub 2014

tak jsem byla od rijna do dnesniho dne na PN, vychazky jsem poctive dodrzovala, ale kontrola se ani jednou neobtezovala, Praha, tak nevim, podle jakeho klice to vybiraji.........

consti
10. dub 2014

Ahoj. Kontroly na těhotné údajně chodí jen na udání (šéf, soused atd.). Já byla na neschopence téměř od začátku těhotenství a nikdo nepřišel 😉 .

roma_ka
10. dub 2014

Okres Karviná - PN 1. 10. -18. 3. ani jedna kontrola, ale docházky jsem na minutu dodržovala.

prapodivna
10. dub 2014

U mě od ledna do dnes ani jedna kontrola. Zlínský kraj

aarriel
18. dub 2014

hlásím kontrolu. Jsem na neschopence od února a až dneska, mám vycházky od 9 hod a byla tu v 8: 30. Ústí nad Orlicí. A pán má tam napsaný diagnózy...

rasataka
9. čer 2014

To že chodí jen na udání není pravda. ale asi opravdu záleží na regionu. jsem doma od začátku roku a nejdřív tu byla kontrola asi 3. týden neschopenky a pak dneska. ale teda vycházky mám od 12 a byli tu pokaždé před 10 takže ne pár minut před vycházkama jak to někde bývá. a známá je na neschopence od dubna a také už měla kontrolu. čili asi v našem městě chodí rádi 😀 Vysočina.

wimisci
9. čer 2014

Starý Plzenec kousek od Plzně jsem na nemocenské od brezna sedim doma podctivě a zatím žádna kontrola, i když už si případam jako vězeň :( a to vězni na rozdil od nas těhulek se maji lepe než my ☹

katerina1106
9. čer 2014

Na neschopence jsem byla od 15.11.2013 do 15.5.2014 a za celou dobu ani jedna kontrola 🙂

ssarula
9. čer 2014

s kamarádkou jsme čekaly skoro stejně v září 2012, jsme z jedné vesnice, na ni kontrola přišla, na mě ne, a na kamarádku co byla rok předtím těhu také měla kontrolu

kolbishka
13. čer 2014

Holky,tak jsem dnes konecne nastoupila na materskou🙂 doma jsem byla od zacatku prosince,tzn necelych 7 mesicu a hlasim,ze neprisla ani jedna kontrola!!!;) Jihomoravsky kraj, okres Hodonin;))

ivana_sed
4. zář 2014

byla jsem zvědavá, jestli kontrola přijde. Jsem doma od půlky července. Mám vycházky od 9-12 a pak od 16-19. Včera jsem se vrátila z poradny asi v 11 hod. Tak relaxuju a ve 12 hod a 5min (opravdu nekecám) zvoní kontrola jestli jsem doma. 🙂

mat_ova
4. zář 2014

tak už jsem přešla na mateřskou, po sedmi a půl měsících nemocenské - kontrola přišla dvakrát, asi ve třetím a v sedmém měsíci těhotenství. Vždy kolem desáté dopoledne (vycházky jsme měla od dvanácti).

arnettacek
8. zář 2014

@eicul82 tak ja kontrolu na rizikovem mela. Je ale pravda, ze mi sest jodin na vychazku stacilo. Byla jsem stejne ko. Jinak ja mela kontrolu jen jednu, moje kamaradka celkem dve.
Jen doplnim ja Karlovy Vary, kamaradka Sokolov

veri0007
8. zář 2014

nemocenská od půlky ledna do půlky srpna a kontrola ani jedna😉 Ostrava

bielamacka
14. zář 2014

já jsem taky slyšela, že na těhotné chodí na udání - nepřející příbuzní, kolegové z práce apod.

missveru
14. zář 2014

Tak já byla na neschopence od února do teď a nepřišli ani jednou 🙂

luciinka001
14. zář 2014

na me prisli asi trikrat z toho jednou jsem spala a nezastihli me a byl pruser 🙂

bielamacka
19. zář 2014

@luciinka001 a co měli za pindy na to, že spíš? Protože já přes den spím úplně běžně a protože rekonstruujeme barák, tak zvonek je tam jenom na ozdobu 😀

luciinka001
20. zář 2014

@bielamacka ze jsem mela otevrit a nechali me mesic vstresovanou a pak mi nakonec vzali penize jen za den .. 😨 blbci

bielamacka
20. zář 2014

@luciinka001 no jako u nás by se to klidně mohlo stát, protože ten zvonek nefunguje - kabel od něj je překopnutej a povede to jinudy 😀

snezenka123
3. říj 2014

Ahoj,nevíte, jestli ty kontroly chodí i třeba po 8 večer?Někde jsem slyšela,že chodí jen od 7h do 20h..tak nevím.díky

eevvaa
3. říj 2014

tak na mě od února do teď nepřišli, a od neděle už jsem na mateřské 🙂

silvie1982
7. říj 2014

Od 7.července jsem na neschopence,zatím nikdo nepřišel.Vycházky mám od 12-18 hodin.Okres Karviná.

jahodnice
7. říj 2014

Na nemocenské jsem byla od 1.února do 8.srpna,nepřišel nikdo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru