Křeče do břicha v těhotenství

eliesch1
8. srp 2018

Zdravím,má tady nějaká mamina zkušenosti s tím ze dostává křeče do břicha? Nejsou to normalni křeče ale křeče co dostáváme běžné do nohy atd a ty chytam do břicha, nemůžu se pak hýbat a střílí mi to snad všude..jsem 30tt..děkuji za všechny rady

markiwalkova
8. srp 2018

@eliesch1
Taky jsem mela takove křeče kolem 32 tt vzdy jsem radši jela do nemocnice, tam mi řekli že je vše v pořádku ale nakonec jsem musela podstoupit cisarsky řez neboť mala od te doby mela špatné srdeční ozvy..zjistili ze mi přestala placenta plnit svou funkci..nakonec mela jen 44 cm a 2 100 g.
Nechci strašit ale radši si zajedte do nemocnice, pro svůj klid. Třeba to nic nebude, třeba ano. 🙂

eliesch1
autor
8. srp 2018

@markiwalkova už mě to trápí druhy den a pořad uvažují co dělat..v pátek jdu na kontrolu k dr. Myslíte ze je dobrý nápad ještě počkat do pátku?nechci plasit ale zase nechci nic podcenit😔

markiwalkova
8. srp 2018

@eliesch1
Radši tam zajedte dnes, radši at vam potvrdí ze to nic není, a pokud neco bude v nepořádku tak to hned vyřeší. Dva dny uz je dlouhá doba.
Určitě nebudete plasit jde přece o miminko a nema se podceňovat nic.

evee24
8. srp 2018

@eliesch1 už bych byla na pohotovosti. Taky jsem jela a málem jsem porodila předčasne. Tak neváhejte

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru