Krém na strie

jesterka09
8. bře 2011

Holky pomáhám kamarádce s prací do školy. Prosím Vás tedy o pár odpovědí 😉
1) používala jsi krém na strie v těhotnství?
2) dle čeho jsi vybírala?
3) jaká by byla maximální částka, kterou by jsi byla schopná dát za krém na strie?

Děkuji moc 😉

iira
8. bře 2011

ahoj pouzivala jsem elastiq
podle doporuceni
no do 300kc
ted jsem znova tehu a zkousela jsem sallos ,ale jsem na nej alergicka tak pouzivam krem z lekarny ambiderman a jinak si zase koupim elastiq

klarka1
8. bře 2011

1) ano - olej
2) dle konzistence, vůně, složení a hlavně kritiky
3) do 300,-
😀

mami29
8. bře 2011

1. ano
2. vybirala jsem podle doporučení a ze to neni chemie ale priroda (saloos)
3. 200 Kč

ivasad.
8. bře 2011

1. ano
2. podle recenzí na netu
3. kdybych věděla že to jistě striím zabrání, tak klidně i tři tisíce. Ale ono nejde až tak o krém, jako o to masírování, a o geny. Strie nějaké mám, ačkoliv jsem mazala fakt poctivě. ☹
Myslím že krém co zabrání vzniku strií neexistuje. Pokud mi někdo bude tvrdit, že nemá strie proto, že mazal tím a tím krémem, tak já tvrdím, že 80% úspěchu je prostě to, že má pružnou kůži od přírody. 😉

mufinka1
8. bře 2011

- ano, elasti-q
-na doporuceni kamaradky, co nemela ani strii
- klidne i tisicovku, kdyby to bylo zarucene 🙂

barevka
8. bře 2011

1. ano, Elasti Q
2. recenze a doporučení
3. max 500 Kč
Žádný krém nezabrání tvorbě strií pokud k nim máš dispozici. Mazala jsem poctivě 2x denně, když se začala sem tam nějaká objevovat, přidala jsem extra hydratační Neutrogenu a nakonec jsem mastila i sádlem a výsledek??? Budu mít naší malé cácorce, až vyroste, co ukazovat... bohužel sklony a geny zapracovaly i přez krémy, mazání, masírování a všem možným radám a pomůckám mám břicho "krásně popraskané"...
Pokud už se udělají mám výbornou zkušenost s krémem na strie od Avonu!!! Vypoužívala jsem hned po porodu dvě tuby a mám břicho jak dva roky po. Krásně vybledly, nejsou tmavé, fialové - prostě jsou světloučké, takže určitě doporučuju 😉

kalo
8. bře 2011

1. ne
2. doporučení dr.
3. nepřemýšlela jsem o částce, protože 100% službu mi udělal olivový olej (nemám ani čárečku 😉 )

martinka.a.honzik
8. bře 2011

1. Ano, obě těhotenství 1. těhu ElastinQ (nepomohl), 2. těhu Oriflame (a s tim jsem byla tedy spokojená na 100% a nyní pokračuji ze zbytkem této řady 🙂 )
2. je přírodní, a také dle recenzí
3. 500,-

ciernavila
28. bře 2011

1) Ano
2)) odporucenie kamaratky- vraj z neho nemala strie /ElastiQ a aj tak nepomohol/
3) do 500CZK

hojda
28. bře 2011

Různé Hipp, Eucerin, ElastiQ a zároveň jsem chodila na biolampu, nevím co pomohlo nejvíc, ale strie nemám žádné, ale je pravda, že jsem moc velké břicho neměla🙂. Cena do 400,-. Vyběr dle refencí.

crawler
28. bře 2011

1.ano
2.cena
3.150kč

lucie777
28. bře 2011

1.ano, i když pak jsem se mazala normálním krémem a řekla bych, že účinek je stejný, navíc, někomu se prostě ty strie udělají, ať se maže sebevíc, někomu se neudělá nic..
2.cena, v lékárně nebyl zrovna velký výběr
3.200,-

To je teda zajímavá práce do školy, téma-krémy na strie.. 😀

boruuvka
28. bře 2011

1. ano, proti striím jsem bojovala (úspěšně), ale ne krémem, ale olejem. Krém se hned vcucnul a mě to přišlo, že tu pleť nepromastí. Takže jsem olejovala různými olejíčky i obyčejným avirilem, který jsem měla přichystaný pro malou. Taky se přikládám k názoru, že když jsou dispozice pro vznik strií (strie z puberty - rychlého růstu), tak se jen těžko tomu zabrání.
2. doporučení od kamarádek
3. 500,-

xvitk101
28. bře 2011

1. ano - používám
2. diskuze, chtěla jsem jedině krém z lékárny
3. 200 Kč
Jsem v 7. měsíci, na bříšku nemám nic, ale rozjely se mi trochu strie na bocích, které mám od 5. třídy základní školy. Roli hraje i genetická dispozice a někomu nepomůže i kdyby na sebe napatlal tuny krému... Mažu každý den, ráno a večer a doufám, že u tohoto stavu zůstanu 😎

kefin
28. bře 2011

1. ne, nemazala
Myslím, že je to dáno geny, moje máma má čtyři děti a strie nikde, segra taky nic nemá a já teda nemažu, ani jsem nemazala a strie jsem neměla, jen po porodu pár v podbřišku, ale za pár týdnu zmizely 😀
švagrová mazala jak blázen, strie měla a taky jí zůstaly.TAKŽE GENY

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru