Krémy Elasti-q - jaké máte zkušenosti?

ellii
19. říj 2012

Ahojky, Narazila jsem na Youtube na pěkné video.
Tady je odkaz:

https://www.youtube.com/watch?v=t-DfXL1mbgg


Prosím, máte někdo Elastiq krémy vyzkoušené? Sestra má po porodu opravdu hrozně popraskané břicho. Bojím se, abych nedopadla stejně...

palomitacheca
19. říj 2012

@ellii v prvním těhotenství jsem používala krém na mazání bříška. Mazala jsem 2x denně a ke konci jsem stejně popraskala... Teď podruhé jsem se na pravidelný mazání vykašlala, sem tam jsem si bříško natřela nějakým krémem, nebo olejíčkem, nový strie se mi neudělaly, jen se trošku rozjely ty, co už jsem měla. Pokud to máš daný geneticky, tak tě ani mazání nezachrání.

olcab
19. říj 2012

Elasti Q jsme měla u prvního a přišel mi že se blbě vstřebával,používala jsi i GS mamastrie a Bonellu tu mám i teď a jsme spokojená,ještě to střídám weledou olejem a bříško nemám popraskaný vůbec 😀 ,al ejak píše @palomitacheca je to daný geneticky,můžeš to akorát mírnit...

schnek
19. říj 2012

používala jsem v prvním těhotenství a popraskala jsem ☹ v druhým a třetím jsem používala Weledu a dobrý - nic novýho se neobjevilo, nerozjely se atp. Navíc, jak písou holky, je to genetika... někdo se nestará a v pohodě, jinej jo a stejně se mu udělají.

maruja
19. říj 2012

u prvního jsem mazala kde co a u dvojčat elastiQ a strie nemám, ale nemyslím, že by to bylo krémem. Maž cokoliv 😉

sylvia11
19. říj 2012

Právě proto, že máš ke striím genetické dispozice bych rozhodně mazala. Nic jiného než prevence nepomůže. A elastiq můžu doporučit. Exclusive používám na jizvu na obličeji a na břiše po slepáku. Úplně nezmizí, ale jsou mnohem světlejší a nejsou tolik vystouplé. Nevím jak to přesně popsat... 😝

hrusti
19. říj 2012

V 1. těhotenství jsem mazala, ale břicho mi stejně popraskalo. Jak píšou holky, tak je to dané geneticky. Jinak je ale Elasti Q super. Hezky se vštřebává a hezky voní 🙂

andelka
19. říj 2012

Mazala jsem, strie nemám. Ale kdoví co na to mělo zásadní vliv. Každopádně je to moc příjemný krém. Večer jsem mazala olejem Hipp, a ráno krémem ElastiQ.

mafeska
19. říj 2012

mazala jsem, byla jsem max spokojená a krátce před termínem jsem popraskala kde to šlo. jinak krém super, hned se vstřebal a krásně voní ale striím nezabránil

paulie
19. říj 2012

Používala jsem u obou těhu a nemám ani jednu strii (ač rodinné dispozice hovoří jinak 😅). Ale mazala jsem se i 3-4x denně, protože mě hrozně svědila kůže na břiše a to mazání mi prostě dělalo dobře 😅 Souhlasím s tím, že se krém dobře vstřebával a u obou mi hrozně voněl 🙂

butterfly
19. říj 2012

Mě zůstalo po pubertě plno strií na bocích a zadku, tak jsem byla smířená s tím, že těhotenství na mně zanechá stopy. Nicméně mazala jsem (1 x denně) a břicho mám bez jediné strie 🙂 Mazala jsem ElastiQ, ale předpokládám, že by pomohlo cokoli.

gaka
22. říj 2012

Tak Elasti-Q mi vyhovovuje nejvíc ze všech krémů a olejíčků, které jsem vyzkoušela. Jednak jsem hodně citlivá na parfemaci a tenhle krém mi je vůní příjemný a jednak se pěkně vstřebává a nemastí. Bezva byl i olejíček od Hippu, ale u toho prostě dlouho trvalo než se "vpil" a já jsem nedočkavá a nechtěla jsem dlouho čekat, než se můžu ustrojit, aniž bych si zamastila oblečení 😎 A strii nemám jedinou 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru