Krémy jako Elasti-Q atd., od kdy jste začaly používat?

ljelinkova12
2. led 2014

Od kdy jste začaly používat tyto krémy? 😉 děkuji 🙂

vashaa
2. led 2014

Já používám Elasti-Q od cca 5 měsíce a musím říct, že zatím nemám na břichu jedinou strii. Tak doufám, že to tak i zůstane 🙂.

petulka_zdenda
2. led 2014

@ljelinkova12 Já jsem začala od toho 12 tt 🙂 Původně jsem chtěla používat Elasti-Q ,ale koupila jsem na doporučení z DM krém babylove a k Vánocům jsem od manži dostala olejíček od Dermacolu 🙂 Obojí je super 🙂

ljelinkova12
autor
2. led 2014

Děkuji holky, já že jsem dostala Elasti-Q a GS Mamastrie, jsem teď ve 13tt a bříško začíná pomalu růst, tak jestli už mám začít? 😀

vashaa
2. led 2014

@ljelinkova12 Pokud už ti začíná růst bříško, tak už můžeš začít mazat. Prevence je základ 😀. Mi začalo růst břicho fakt až v tom pátém měsíci, takže jsem mazala jen klasickým tělovým mlékem.

ek_
2. led 2014

Nejlepší všichni kremy od strii, avokadový olej 😉 Začít možna s 1 tt 🙂

ljelinkova12
autor
2. led 2014

dobře, dobře tak vám děkuji 😉 🙂

mafeska
3. led 2014

používala jsem elasti-q asi od 4. měsíce a stejně jsem popraskala, na geny jsou krémy krátký .-)

enellia
3. led 2014

Taky si myslím, že je to hodně v genech, ale proč nezačít mazat a neudělat si z toho rituál 🙂 Jinak mažu vždy tak od 12-13tt..

hanny85
3. led 2014

u obou těhu jsem používala elasti-q, nejdříve krém a potom olej a nemám ani jednu strii, ale je to spíš o genech 🙂

koliotte
8. led 2014

Ahoj, já používala Elasti-Q u všech těhotenství už od třetího měsíce, protože to mi začalo růst břicho. Strií jsem se hrozně bála, protože moje mamka má břicho celý zjizvený 😒 Hluboké velké strie přes celé břicho ... Opravdu hrůza! ☹ Měla jsem jak Elasti-Q Original, tak Excluzive (ten mi přišel lepší, ale je dražší). Chce to opravdu důkladně mazat nejméně 2x denně, raději víckrát. Nezanedbávat to !!! Na bříšku se udělá taková ochranná vrstva, která byla znát např. při sprchování. Měla jsem opravdu velké břicho, např. Kubík měl přes 4 kila, lidé si mysleli, že čekám dvojčata ... v posledním měsíci se mi udělaly asi tři tenké strie (čárečky) dole na podbřišku (tam mazat nejvíc!), ale pak čase vybledly a nejsou vidět, bříško mám hladké .... Takže mazat, mazat a mazat !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jesspa
12. led 2014

Já hned preventivně už od 3. měsíce, ale teď jsem přešla na olejíček z DM. Elasti-Q mi moc nepomáhal a strie se mi časem objevily, ale je to u každého individuální 🙂 Sestřička od Dr. mi poradila i sádlo nebo indulonu 😀

monourek
12. led 2014

Pouzivam bepanthenol a BiOil nemuzu si stezovat,nemam ani jednu strii a to,ze mi brisko opravdu vyrostlo..je fakt,ze cim driv mazes tim lip 🙂. Uz jen pro ten kontakt s tim malinkym 😉

pinoookijo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eldoradoh
30. říj 2014

Začala jsem mazat ve 3.měsíci 2x denně a zatím nemám ani jednu strii (ťuk ťuk). Hlavně nedej na řeči, že je to o genech a že je tím pádem zbytečné mazat!

thea27
20. črc 2015

Mazala jsem poctivě od druhého měsíce, vyplácala jsem pět balení Elasti-Q a stejně mám břicho celé popraskané, takže zbytečná práce. Začalo mi praskat až v devátém měsíci a po porodu se to snad ještě zhoršilo.. příště nebudu vyhazovat peníze za krémy a budu preventivně mazat obyčejným sádlem.

pabka
20. črc 2015

Holky, já nemazala vůbec, nesnáším krémy a nevydržím ani namazané ruce, břicho jsem měla obří (mám sotva 160cm a přibrala jsem 17kg) a nikde ani prasklinka, před porodem ani po porodu... švagrová mazala jako o závod a má velké strie a praskliny... obávám se, že je to opravdu o kůži a ne o krémech... ale ty krémy hezky voní, proč se nemazat, ale myslím, že zásadní vliv to nemá...

zuzkaplzen
20. črc 2015

Mazala jsem se od začátku 5. měsíce pravidelně ElastiQ original a na mě vůbec nefungoval :( nedoporučuju, jsou to vyhozený peníze.

klarisek29
20. črc 2015

Já jsem začala až na konci 5. měsíce, do té doby jsem neměla žádné břicho, ale pak mi během týdne hodně narostlo. Používám Elasti - Q a jsem hodně zvědavá jak to dopadne. Všude čtu protichůdné názory, někdo říká je to o genech, někdo říká, že to není o genech tak nevím. 😅 Ale pro jistotu a nic mi to neudělá, takže uvidíme 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru