Krémy na břicho a prsa. Poraďte konkrétní značky

janashka
18. kvě 2011

Ahoj, můžete me prosím poradit konkrétní značky krémů na tyto partie? Nechci jit nevedomky do lekarny, kde me nabidnou to nejdrazsi + od kdy tak mazete? ja jsem teprve v 9 tydnu, cili bricho nic, to mam jen tluste, ale u prsou nejsem nejak schopna vypozorovat zda je mam vetsi? Mozna tezsi, jsem divna. Ale stejne jestli se uz nemaze "dopredu"?
Moc dekuji.
janiš

zvirka
18. kvě 2011

Zdravím, já jsem to teda moc neřešila, břicho jsem začala mazat snad ve 4. měsíci. Koupila jsem si v DM Mama Babylove krém proti striím. Zabralo, mám jen 2 malé na boku, tam jsem asi moc nemazala. Prsa jsem nemazala, strije tam nemám, jen dvorce jsem mazala krémem taky z DM, je krásně mastný. Měla jsem totiž od začátku těhu hrozně suché dvorce a bradavky, úplně šupinky. Po porodu to přešlo.

raci
18. kvě 2011

Ahoj já jsem taky používala Mama Babylove z DM, měla jsem i na vyzkoušení z lékárny ElastiQ a podle mě je to 'prašť jako uhoď ' kdybych se měla mazat někdy 😅 znova tak jdu zase do DM...

janashka
autor
18. kvě 2011

diky za info, ja mam prave taky velmi suche dvorce. Bohuzel asi budu mit sklony k tem striim ,tak proto se ptam.

margeta
18. kvě 2011

@janashka Ja jsem používala od Saloos krém na strie Antistri. Hezký voní a pěkně se vsakuje, takže jsem nebyla celá umaštěná. Nevím jestli to bylo olejíčkem, ale břicho zůstalo bez strií. Mazala jsem někdy od 4. nebo 5. měsíce. Pak jsem koupila i dětský.

kaci1
18. kvě 2011

@janashka doporučuju bonella forte! ,-)

ja.na81
18. kvě 2011

Ahoj, ja jsem bricho mazala olejem od Weledy. Zacala jsem taky tak nejak kolem toho 4. mesice. Strie nemam zadne, ale jestli je to diky mazani, tezko rict 😉

janashka
autor
18. kvě 2011

@kaci1
diky, uz to jdu hledat na netu🙂

sandalek
18. kvě 2011

Ahoj, já si koupila od Chicco krém na břicho a ještě mají extra na prsa.
Ze své strany můžu doporučit, na prsa - je to takový gel - takže nemastné... a na břicho ten krém taky není mastný, dobře se roztírá. Nemám vůbec žádné strie ani na prsou (a že se mi fakt hoooodně zvětšily) ani na břiše. 😀

vojtisek2007
18. kvě 2011

já měla vždy koupený ElastiQ na strie - mazala jsem od začátku těhu - vždy mi vydržela ta tuba akorát na tři měsíce 🙂 a strii nemám ani jednu a že jsem přibrala dost....

katyxq
18. kvě 2011

Já zatím mažu břicho a prsa už cca měsíc masážním olejíčkem Muttisol Extra od OriginalATOK. Jestli funguje? Tak to zatím nemůžu posoudit, ale krásně se vstřebává (jasně, kůže je po namazání na omak mastná, ale jen trošku, rozhodně ne tolik, aby olejíček dělal na oblečení mastné fleky), hezky přírodně voní a kůže je po něm pěkně vláčná. Tak doufám, že to k něčemu bude 😉

dana3262
18. kvě 2011

Ja pouzivala a pouzivam synderman. Je to zakladova mast, da se koupit v lekarne asi za 60kc. Je to konzistenci a barvou podobny medu. Takova hutna mastna mast, ale ja jsem furt jak troud, tak mi to vyhovuje. Strie nemam zadne.

kachen
25. kvě 2011

Za me Bonella, maji v lekarne za cca 100Kc. Zatim nemam jedinou strii. Jen doufam, ze jsem to ted nezakrikla.

lukava
25. kvě 2011

Dnes jsem vypotrebovala lahvicku olejicku od Welledy, moc hezky voni a rychle se vstrebava. Jsem v osmem mesici a zadne strie zatim nemam. Jeste mam olejik Hadka ale ten mi tak hezky nevoni a taky je dobry Saloos, ten uz mi taky dosel : ( ...tyhle prirodni olejicky jsou sice drazsi nez kremy z lekarny nebo drogerie, ale zdalo se mi, ze funguji lip a mazat si prsa chemii nechci kvuli kojeni

nasekuratko
25. kvě 2011

tak ja doporucuju olejicek od Eucerin, je drazsi, ale dlooouho vydrzi, krasne voni, nadherne se vstrebava. A i kdyz jsem vyzkousela i Weledu nebo treba krem od Dermacolu nebo krem Mamastrie. Tak tomu olejicku se nic podle me nevyrovna.... Jsem na konci pateho mesice a strie zatim zadne... mazu si bricho i prsa kazdy den po sprse.
Ja s tim teda mazu i nohy, protoze na nohy mi nezabira nic a mam tam extremne vysusenou pokozku. I kdyz se namazu tim olejem, tak rano se mi slupuje kuze. ☹
Ale brisko i prsa mam krasne hladke. Jsem maximalne spokojena...

nasekuratko
25. kvě 2011

jeste jsem zapomnela rict, ze mazu od prvniho dne, kdy jsem mela potvrzene, ze jsem tehotna. Mne zacaly rust prsa uz od pateho mesice a hrozne bolely, takze ty jsem si mazala hlavne... a samozrejme i brisko.

tehuli
5. čer 2011

mažu olejíčkem podobným jako weleda, značky HIPP z DMka🙂 a pupík a nožky krásnééé ale pod bradavky mám malou strii, protože ty jsem poctivě nemazala:( ale měsíc je mažu a další nemám🙂 a ta co tam byla je krásně světlounká🙂

bbn
6. čer 2011

Při prvním těhotenství jsem používala olejíček od weledy, neobjevila se ani jedna strie, bříško jak před těhu. Teď jsem v dm narazila na olejíček od Alverde, byl hned vedle weledy, složení téměř stejné, cena poloviční a ještě lepší dávkovač. Rozhodla jsem se pro Alverde i proto, že kosmetiku od nich používám i běžně, včetně dekorativní, a jsem s ní mooooc spokojená.

nasekuratko
6. čer 2011

holky, tak ja jsem se po welede osypala, takze pro me to byly zbytecne vyhozene penize. Ale jinak jsem na ten jejich olejicek slysela jen samou chvalu! 😉

spaghi
9. čer 2011

doporučuji Elancyl (ekonomické balení), zakoupen v lékarně, sice je drahý, mažu od prvního měsíce těhu a jsem max. spokojená, příjemně voní, hned se vstřebává, občas se mi i před těhu objevily strije na bocích, takže mažu i boky, teď nemám nikde ani jizvičku.... uvidíme, jak to bude pokračovat při zvětšování břicha... prsa nemažu, ta mám pořád stejná 😀

karol84
20. čer 2011

zhruba od konce 1. trimestru jsem mazala střídavě těhotenským olejíčkem od saloosu a krémy elasti q a mamastrie - celé těhotenství se neobjevila žádná strie. kůže popraskala až po porodu, když jsem se kvůl jizvě po sekci nemohla mazat 😒 nejpříjemnější byl krém mamastrie - výborně se vstřebával, olejíček byl taky moc příjemný. ale asi je jedno, čím se kdo maže - hlavní je vydržet kůži pravidelně a často promazávat

karol84
20. čer 2011

@janashka a prsa promazávat čímkoliv mastným - olejíčkem, vazelínou, bepanthenem...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru