Krvácení v těhotenství. Máte zkušenost?

verena
19. lis 2007

Ahoj, jsem teď asi v desátém týdnu těhotenství, zatím vše probíhalo normálně. Včera večer jsem ale v jednu chvíli zaznamenala slabounké krvácení, ale pak už to nepokračovalo a dnes vše v pohodě. Nic mě nebolí. Nemůžu se dovolat doktorovi, abych se zeptala, zda je to normální. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

paolin
19. lis 2007

cetla jsem, ze v obdobi menzes muze dojit ke slabemu krvaceni. pokud te neboli brisko nebo zada, tak to asi nic nebylo. ale urcite bych zasla k tomu doktorovi. pravdepodobne te posle na UZV, jestli je vse v poradku.

michaelac
19. lis 2007

ahoj vereno, i to se může stát, já pro jistotu šla hned k doktorovi a ten mě uklidnil, že je vše v pořádku, že tam vše pracuje takže slabé krvácení je možné. Jestli se ale necítíš jistá, zajdi si k doktorovi, aspoň pro "ten" pocit. Hodně štěstí. M.

nemo1985
19. lis 2007

Ahojky, já přišla o mimi v 8tt(zamlklý potrat)mě to začalo právě taky takovým slabým krvácením, byla jsem 3dny v nemocnici, dávali mi nějaké léky 3x denně. Vše bylo ok i před odjezdem domů, ale za 2dny jsem začala krvácet,tak znovu do nemocnice a doktor mi řekl, že plůdek odumřel, ted v prosinci se můžeme znovu snažit. Papám kys. listovou a vitamín B6 😒

pavlina05
19. lis 2007

verena jak píšou holky, slabounké krvácení se může objevit. Pokud nemáš bolesti a křeče, tak snad nic vážného nehrozí. Ale přesto bych ihned zašla k dr.!!!!
Já měla počátek těhu také v pořádku a v 11 tt jsem začala lehce špinit, pak slabě krvácet a přes noc se to strašně rozjelo! Další den jsem ležela v nemocnici a o mimi jsme přišli!!!!!!!! ☹
Teď jsem opět těhu a sleduju se maximálně§ Nic bych nepodceňovala!!!!

paolin
19. lis 2007

ja frcela do nemocnice v 5.tt se silnych krvacenim a bolesti zad a briska. rekli mi, ze do tri hodin potratim. nakonec se stal maly zazrak naseho maleho zazraku a mimi se porad drzi. krvacela jsem jeste v 7.tt opet s bolestmi a trochu ted o vikendu. byla jsem na kontrole na gynde, tak to bylo asi vysetrenim.
sestra lezela v nemocnici se spinenim az slabym krvcenim v 6.tt, ale nic to nebylo. proste se to pry nekdy stava, kdyz se mimco uchycuje. tad ma 14 dni holcicku 🙂

verena
autor
19. lis 2007

No já tam pořád zkouším volat a nikdo mi to nebere, přitom mají ordinační hodiny. Snad to nic nebude, ale na netu toho taky moc povzbudivého není. Uklidňuju se, že to bylo jen trošinku a pak přestalo 😖

holidayinn
19. lis 2007

ahoj vereno: konecne nekdo otevrel toto tema. Zatim se niceho neobavej pokud nemas silne bolesti jako pri menzes a nekrvacis cely den ci noc s kousky delozni sliznice, mozma ted i plodu.

Ja mam uz od zacatku "nefyziologicke tehotenstvi". Prvni skoncilo potratem - mela jsem obrovske bolesti a silne krvaceni den / noc. Ted od 6 tt jsem mela slabe spineni neustale a jednou silne jasne cervene krvaceni s kousky delozni sliznice pouze 2 hodiny, byl to nasledek hematomu, ktery se vstrebal. Do 11 tt jsem mela slaboulinke spineni obcas kapicka krve, UTZ byl v poradku, a z nemocnice me vyhodili, co tam otravuji, takze to pricitam k rozrustajici se deloze a zmenam, protoze zadne jine probelmy ve srovnani s prvnim potratem jsem nezaznamenala. Nyni jsem ve 13 tt a temer tyden bez jakkykoliv problemu, UTZ v poradku a pekne kynu. Dr. ti daji stejne jenom asccorutin a naridi klidovy rezim. Jeden pan Dr. mi v nemocnici rekl: co se ma vyloucit se vylouci a zadnemu potratu se bohuzel nezabrani. Takze zadne nervy, dojdi si jen k Dr. na kontrolni UTZ a kdyz se bude mimi vyvijet spravnym smerem, tak tehu ma zkratka dopadnout. Ja uz precetla takovych recenzi a diskuzi, ze nema smysl se nad necim nervovat a muzeme byt radi, ze priroda za nas vse vyresi. Drzim palce a dej brzy vedet. 😎 😀

paolin
19. lis 2007

a nechces si zavolat do nemocnice na gynekologickou ambulanci? treba tam, kam budes chtit chodit na UZV.

pavlina05
19. lis 2007

Přsně jak píše holidayinn pokud to tam má být tak bude. Příroda ví co dělá....

holidayinn
19. lis 2007

Vereno - pokud nekrvacis hodne nema smysl nikam jezdit, protoze oni nic nezjisti. Ja uz jsem na bulovku jezdit prestala, akorat jsem tam vzdy cekala 4 hodiny s nervama. Lepsi je obvodni lekar, tedy pokud ma vybavenou ordinaci 😀

holidayinn
19. lis 2007

Pavlino souhlasim, muzeme byt radi ze do 12 tt priroda vylouci defektni plody.

pavlina05
19. lis 2007

b|ohužel je to tak .Já to beru tak, že moje miminko by bylo nemocné, tak je lepší, že to ta příroda umí zařídit......

verena
autor
19. lis 2007

Můj gynekolog ultrazvuk má, tak by stačilo asi jít k němu. Pochybuju, že by se teď se mnou v nemocnici někdo bavil, ani nemám těhot. průkazku, tak bych si počkala v čekárně tři hoďky, to mi je jasný. Vzhledem k tomu, že už nekrvácím, tak bych spíš chtěla nějakou kontrolu, zda je vše OK. Pokud ne, asi s tím stejně nikdo nic neudělá..

makinkar
19. lis 2007

Ahojky holky, to je super,ze konecne nedko otevrel toto tema..... ja o miminko prisla v 8tt ( prestalo busit srdicko...), zajimave je, ze jsem nemela zadne bolesti ani tak....jen jsem trosicku zacala mit silny vytok v 5tt a tak me doktor pro jistotu nechal doma v klidu , v 6tt a 7tt vse rostlo tak jak ma a najednou v 8tt umrelo... ☹ ☹ Takze Vereno, ja si myslim,ze opravdu nema smysl nikam jezdit,akorat se pouze budes nervovat vic a vic.....jak rikaji holky co se ma stat, stane se a my to nijak neovlivnime... ☹ ☹

pavlina05
19. lis 2007

verena já mám ze špitálem samé nagat. zkušenosti. Když mě tam dr. poslala si lehnou s krvácením v 11tt, tak na chodmě, kde byla spousta lidí, tak sestra na mě zařvala, jo vy si to chcete nechat vzít???!!!!!! Myslela jsem, že se uřvu k smrti!!! ☹ ☹ ☹

paolin
19. lis 2007

pokud prijdes do nemocnice akutne, tak te nikdo nevyhodi. mozna jsem mela stesti, ale byli ke mne mili. byla jsem tam v 5.tt. stresujici to bylo fakt hrozne 😒 brecela jsem celou noc na pokoji. a pak ta neustala vsetreni krve a UZV...a porad nikdo nic nevedel, nebyl si jisty. neuveritelnych 14 dni.. ☹ nastesti jsem chodila domu na propustku, protoze mam starsi dite a kdo by ho asi tak hlidal, ze...
vereno, jestli ma doktor UZV, tak mu volej o 106! 🙂

verena
autor
19. lis 2007

Tak jsem se konečně dovolala na tu gyndu, mám přijít zítra ráno, to tam je můj doktor (ale prý nerad vidí, když mu tam chodí těhotné mimo těhot. amb...). No tak dám vědět, jak jsem dopadla, snad bude vše v pohodě, teď se cítím ok. Ale radši dneska nebudu nikudy běhat, ať se neuženu 🙂

paolin
19. lis 2007

tak drzime pesticky!

pavlina05
19. lis 2007

verena držím pěstičky a šetři se§ 😎

makinkar
19. lis 2007

Verena : drzim moc palecky 🙂 🙂 a dej vedet jak si dopadla....

pavlina05
20. lis 2007

verena tak co???? Už ty pěstičky můžu pustit????

verena
autor
20. lis 2007

Ahoj, tak vše dopadlo skvěle. Doktor říkal, že slabé krvácení se může objevit, děloha je přecitlivělá a prokrvená, tak prý po námaze nebo sexu k tomu může dojít. Pak je třeba ještě chvilku hnědý výtok, jak ta krev odchází. Prohlížel mě a prý jsem úplně v pořádku, ani ten výtok mi nenašel. Aspoň jsem zase viděla mimi, je moc roztomilé, jako malý méďa 🙂 a dostala jsem další fotku 🙂 Takže pokud tohle bude číst někdo s podobnými problémy, tak nebojte, slabé krvácení je prý normální, i když lepší je fakt si k dr. zajít, hodně to uklidní 🙂

makinkar
20. lis 2007

Tak to jsem moc rada Verena, ze vse dopadlo dobre.... 🙂 a kolilkatem tydnu ze jsi? urcite souhlasim,ze pokud priojde krvaceni je lepsi zi zajit k lekari at vis na cem jsi....tak moc moc drzim pesticky at je vse v poradku a tak jak ma byt.... 😀 🙂

verena
autor
20. lis 2007

tak teď prý jsem 11. tt + 1 den

paolin
20. lis 2007

ahoj! tak supr! 😀

verena
autor
20. lis 2007

Tak děkuju všem za podporu, jsem ráda, že to takhle dopadlo 🙂

pavlina05
20. lis 2007

verena no sláva! To jsem ráda, že to tak dopadlo§ Gratuluji ke zdravému méďovi 😀

holidayinn
20. lis 2007

ahoj vereno, kdyztak kdykoliv napis i "pres interni postu", protoze me nekdy prijde, ze zde na foru vseobecne se resi kraviny, jak se holky nudi. Takze ja radsi chodim na diskuzi gennetu. www.gennet.cz, kde si zadas svuj problem a vyjede ti primo dotaz s radou nebo muzes panum Dr. poslat info a oni ti do druheho dne odpovi. Je dobre, ze se toto tema otevrelo, nicmene se uz resilo v breznu 07 v potratech, ale ne ve zdarnych tehotenstvich. Drzim vsem palce. 😎

lulinka005
16. únor 2011

Ahoj, prosím o radu. Od pátku dodnes každé ráno pozitivní těh. test, ale včera mě začalo bolet břicho jako před MS a měla jsem špinění a dnes ráno jsem měla kalhotky od krve, ne moc, ale byla červená jako při MS, ale moc jí nebylo. Nicméně test byl i dnes ráno pozitivní. K doktorce jdu až příští týden. Prosím uklidněte mě někdo, že je to normální nebo mě klepne.. 😢

cabalkova
16. únor 2011

@lulinka005 Luli, nemusi to nic znamenat, ale rozhodne koukej mazat k doktorce uz dnes, napise ti ascorutin na zastaveni krvaceni a klid doma... pokud je mimi dobre zabydlene, tak se nic nedeje, ale bude opravdu lepsi, kdyz te uvidi doktorka... rozhodne to nenechavej jen tak. A moc drzim palce!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru