Který den po oplodnění už byl vidět gestační váček?

ekuklova
28. říj 2012

Zajímá mě, kdy se mám objednat, abych tam nešla zbytečně. Jsem dnes 13 DPO. Děkuji

eficenka
28. říj 2012

já sem 13DPO našla taky // na testu a k doktorovi sem šla 21DPO a stejně skoro nic nebylo vidět...
nejlepší je počkat na 6tt nebo 7tt , to už by mělo být i srdíčko 😉

smudlinka2019
28. říj 2012

já jsem našla v neděli ducha a v úterý mi měla přijít ms.Ta nepřišla a duch sílil.Šla jsem tedy ve čtvrtek k doktorce.Ta mi řekla,že to s velkou pravděpodobností podle sliznice vypadá na těhotenství a za týden už tam váček byl 🙂 já tam šla takhle brzo,protože jsme se snažili už dva a půl roku a byla jsem hrozně nedočkavá 🙂

elvira
28. říj 2012

Byla jsem u doktora 6+0 - už byl i náznak srdíčka. Ale spousta holek ještě srdíčko nemělo - může být o několik dní později - a pak jsou to zbytečné nervy. Za mě - šla bych až v 7.- 8. týdnu, dřív ne, pokud nenastanou problémy. 🙂

mpavlinka
28. říj 2012

Já ještě před 5+0 a byl gestační váček 4,7 mm 😉 Na srdíčko jdu za tři týdny.

ckei
28. říj 2012

Já byla 19DPO u lékaře (musela jsem, jinak bych šla určitě déle) a byla vidět jenom dutinka. Určitě bych vyčkala déle 😉

hhanca
28. říj 2012

Já byla v 6tt ... což bylo 23 DPO ...a srdíčko ještě nebylo, jen krásná dutinka 🙂

peroli
28. říj 2012

u mě byl vidět už ve druhém týdnu.. 😅 🙂 šla jsem na běžnou prohlídku, s tím že se o miminko snažíme (to že jsme s tím začali před 14 dny jsem už ale neřekla 😅 😀 ).. mudra jen tak pro jistotu koukla, jestli tam už něco není a ono bylo.. 😵 ani jsem nevěřila že to půjde až tak rychle 🙂 to bylo u staršího syna..
u mladšího jsem šla na stejnou prohlídku 3 týdny po a zase tam byl.. 🙂

marlenee
29. říj 2012

já bych šla příště pro svůj vlastní klid až po 8tt.Dr mě strašil zamlklým těhu srdíčko bylo vidět dle MS 8tt+0 dle UTZ 6tt+6 (prostě jen později založené těhu,ale ty nervy to nikomu nepřeji)
Držím palečky 🙂

ruzicka77
4. srp 2016

Ahoj holky, potrebovala bych poradit. Jsem 28 dni po transferu zmrazeneho jednoho embrya. Tehotenstvi se z krve potvrdilo, minuly tyden ve ctvrtek jsem byla na ultrazvuku, bylo videt malinke srdicko, ale zatim bez odezvy. Tento tyden mi prijde, ze mi splasklo bricho. Myslite, ze hrozi konec nebo se nic nedeje? Kdy bude videt srdicko s odezvou? Dalsi ultrazvuk mam pristi tyden ve ctvrtek a hrozne se bojim. Uz je to druhy pokus a jednu kyretaz mam za sebou. Zadne priznaky nemam, vubec zadne. Diky vsem za vas nazor.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru