Který den v týdnu a hodinu přišla kontrola z OSSZ při PN?

miranda77
6. led 2013

Který den v týdnu a hodinu na Vás přišla kontrola z OSSZ při neschopence - rizikovém těhotenství?

hhanca
6. led 2013

Den si nepamatuji, ale bylo to kolem 11 hod. A za 3 měsíce přišla kontrola jednou.

leenulka89
6. led 2013

Mě za celou dobu neschopenky, tj.za 6 a půl měsíce, nepřišla kontrola ani jednou... Ale jinak může přijít kdykoliv, přes týden i přes víkend, ráno, v poledne i večer... samozřejmě podle vycházek...

mysplys
6. led 2013

mě za půl roku také ani jednou, ale můžou přijít opravdu kdykoliv a slyšela jsem i o tom, že s oblibou chodí třeba 5 minut před začátkem vycházek nebo 5 minut po jejich konci ... záleží na kontrolorovi a jak chtějí lidi dusit ...

sendoska
7. led 2013

Taky mi za 4 měsíce nepřišli zatím ani jednou.... ale náhoda je blbec. a přijdou zrovna když to nebudu čekat!!!!!

luciksima
13. led 2013

mě přišla kontrola ani ne po měsíci co jsem byla doma...bylo to v pátek kolem 12h.

kami1984
13. led 2013

Prisla mi v patek ve 12,05,mela jsem do 12hod vychazku,bylo to jednou, myslim,ze 2mesic,co jsem marodila,pak uz dalsich 5nic...

zvalentova
13. led 2013

za celou dobu mého rizikového těhotenství, tj. 8 měs. nepřišla ani jednou. Kolegyně měla kontrolu hned 2x. Záleží na lokalitě, často chodí tzv. na oznámení.

marca22
13. led 2013

Mě nepřišla ani jednou.

alyssa1
13. led 2013

Mně nepřišla taky ani jednou, celkem jsem byla doma cca 5 nebo 6 týdnů.

veruska007
13. led 2013

Mně nepřišla, známým dorazila v sobotu mezi 17 a 18h večer.

gebi
18. led 2013

mne prišla kontrola vo štvrtok o pol jednej, pritom od 13.00hod mám povolené vychádzky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru