Kupovaly jste na konci těhot. něco ošetřujícímu Dr.?

kami1984
20. kvě 2011

Ahoj kočky,
zajímalo by mě, zda jste něco kupovaly na konci těhotenství svému/své ošetřující/mu lékaři?? Mám úžasnou doktorku i sestřičky jsou vždy perfektní a ráda bych jim něco dala za péči, kterou měli se mnou a malým. Napadla mě nějaká lepší čokoláda a kytka - dnes jsem na poradně zjistila, že mají rády orchidee.
Jak jste to měly Vy?? dát x nedát, případně co..
Moc děkuji za návrhy🙂

zuhur
10. led 2014

Já jsem své lékařce nedávala, přestože je senzační. Ale bohužel se v době mého těhotenství často nechávala zaskakovat jiným lékařem - nebyl špatný, ale nebyla jsem na něj zvyklá. V porodnici jsem po prvním porodu nedávala nic - péče byla dobrá, ale měla jsem smůlu i na protivný personál. Po druhém porodu ve stejné porodnici jsem byla mnohem spokojenější a jak na "ženský" tak na "dětský" jsem dávala velký kornout různých oříšků v čokoládě, aby si mohli dát opravdu všichni, protože v bonboniéře je jen pár kousků a pak se kolikrát ani na všechny nedostane.
Každopádně si myslím, že i ústní poděkování radost udělá, protože už to dnes vůbec není samozřejmostí.

anetahozakova1
15. led 2014

Určitě bych poděkovala a dala popřípadě nějakou lahvinku a kytku 🙂 Můj muž nesl bonboniery do porodnice za to že se tam o mě a špunta tak dobře staraly atd... 🙂

sammaelka
15. led 2014

Já jsem svojí doktorce koupila, je úžasná a skvěle se o mě starala, donesla jsem jí to ale až na kontrolu o šestinedělí. Zjistila jsem si, že má ráda bílé víno, takže jsem jí koupila lepší vínko do dárkové taštičky a velkou čokoládu.

pejtho
15. led 2014

Já jsem po obou porodech dávala bonboniéry na oddělení šestinedělí, aby se všichni podělili 🙂
Ale svému doktorovi jsem nic nedávala. Přiznám se, že mě to ani nenapadlo, i když si teď říkám, že bych tím nic nezkazila. Ale zase k němu chodím stále i netěhotná a to už bych mu mohla poděkovat i za to, že mě vezme na pravidelnou prohlídku, udělá stěry a bůh ví co ještě 🙂 Zatímco sestry a doktoři na oddělení jsem tam měla opravdu při porodu a starali se o mě a o děti při těch prvních chvílích a už je pak neuvidím, takže bonbošku dostali.
Ale jak říkám-doktorovi mě to nenapadlo a kdybych asi měla být těhotná ještě někdy, tak bych na základě tohoto dotazu popřemýšlela a něco bych mu tam možná donesla 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru