Látkové pleny, je tu nějaká maminka z Havlíčkova Brodu?

betysekodjansu
16. led 2014

Dobrý den, najde se tady nějaká ochotná maminka z Havlíčkova Brodu, která látkuje a podělila by se se mnou o zkušenosti? Děkuji Bětka

aronek
20. led 2014

@betysekodjansu Ahoj, koukám, že na havlíčkobrodsku se asi nelátkuje 😕 Takže nevím jak moc pomůžu, ale látkuji už druhé dítě, takže pokud budeš mít nějaký dotaz, snad budu vědět 😉 Nejsem tedy přímo z Havlíčkova Brodu, ale jezdila jsem tam s klukama na plavání do Žabiček 😉

adamina78
30. pro 2014

@aronek
ahoj. byla by jsi tak hodná prosím a poradila mi trošku s látkováním? nemám s tím žádné zkušenosti, čekáme dvojčátka a nevím ani, co si pořídit pro začátek pro novorozenátka.mohla by jsi mi s tím prosím trošku pomoci ?díky moc Monča

aronek
30. pro 2014

@adamina78 ahoj, pokud budu vědět, tak určitě, myslím, že to teď řešili i na diskusi o dvojčátkách 2014, takže možná tam by věděly kolik je toho na dvojčátka potřeba. Já měla patnáct plen, troje svrchňáčky a dokupovala jsem jen separačky. PO látkování na druhém mi svrchňáčky ke konci již propouštěly, takže na třetí budu obnovovat, tedy našiji si, sehnala jsem PUL 😉