Ledňátka 2019

tsasenka
8. kvě 2018

Ahoj,
taky čekáte miminko v lednu? Pojďme ty krásné chvilky prožívat spolu 🙂

radullah
20. kvě 2018

@priefi No me se to taky nezdalo, pac prave nepocituju zadny svedeni ani paleni. Ster mi delala, tycinka byla uplne ruda :/ pry ze krvaci snad jen cipek. Dala mi na to predpis na globule na zavadeni, od ty doby musim zatukat, ze uz nespinim.

radullah
20. kvě 2018

@kesinka2406 ja mam naklusat za 10 dni v pondeli, ze pry uz by srdicko melo byt videt. Tak snad to neni na prdolku moc rychle. Me prave rekla jen, ze je to malinke, asi paty tyden. Tak snad uz tam bude. Taky drzim palecky! Tech 14 dnu bude pekne dlouhych, vid? 🙂

krive
20. kvě 2018

Ahoj holky, můžu se přidat 17.5 objeveny // ale už v pondělí 14.5 nedorazila MS. Takže dnes dle MS 5+0. Na konci února jsem prodělala ZT a 15.3 jsem musela na revizi, takže se nové miminko povedlo po první proběhnuté MS. Tak jsem zvědavá a zároveň mám trochu strach, ale věřím že to bude v pořádku 😊

kristinandbaby
20. kvě 2018

Ahoj holky, taky se pridam. Uz mam doma lednacka 2016 😊Podle MS jsem 5+4tt, ale vcera jsem jela kvuli spineni do nemocnice. Na utz byla jen dutinka. Vim, ze ovulace byla pozdeji, 17DC, , tak snad to bude ok a mimi se v patek na kontrole objevi. Jsem z toho docela nervozni, jednou uz jsem zamlkle tehotenstvi prodelala.

krive
20. kvě 2018

@kristinandbaby též jsem po ZT teď v únoru, tak mám strach, dle MS 5+0tt, ale tentokrát by měl termín sedět jelikož ovu byla 30.4 a ten večer byl i sex, takže by to mělo být max rozdíl 1 dne. Ale první syn byl nejdřív o 4 dny mladší pak to sedělo a od 30tt byl o 2 dny starší 😊 držím palce!

kristinandbaby
20. kvě 2018

@krive Taky drzim! Me znervoznuje to spineni, to neznam 🤷🏼‍♀️

krive
20. kvě 2018

@kristinandbaby to chápu, mě tedy nic není, stejně jako u syna kdyby mi nevynechala MS tak nevím (i když teď už jsem tak 3 dny před MS prostě věděla). Taky držím palce a dej vědět! Já se snad 4.6 nedočkám 😊

danyseq
20. kvě 2018

Holky už pociťujete některá nevolnosti? Ja jsem dnes 6+2 ale žaludek mám pořád jak na vodě :-/

krive
20. kvě 2018

@danyseq já jsem tedy 5+0tt a zatím nic, občas cítím žaludek ale nic velkýho, takže doufám, že mi bude i dál dobře stejně jako u syna 😊

radullah
21. kvě 2018

@danyseq ja jsem dnes 6+3 a je mi porad tezko, jako bych se prejedla necim mastnym. Ale neni to nic hroznyho a kdyz porad neco ujidam, skoro o tom nevim. Jinak je mi fajn 🙂

radullah
21. kvě 2018

@kristinandbaby ja jsem ted v patek taky zaspinila a jelikoz ani ja to od dcery neznam, letela jsem jeste ten den k dr, abych o vikendu neplasila na pohotovosti. Pry krvacim z cipku kvuli pocinajici kvasince. Dostala jsem globule na noc na zavadeni a musim zatukat, ze zatim dobry, bez spineni. Ale uz jsem to ten patek regulerne orvala 😃

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
ange_de_la_morte
21. kvě 2018

Holky velmi opatrně bych se k vám chtěla přidat - 3 dny bliju ( ne po ráno ale celodenně) - včera mně holky v práci nahlodaly ať si udělám test - dnes měla dorazit MS - ta nedorazila a na TT 2 čárky 😀

danyseq
21. kvě 2018

@krive jeee to závidím

danyseq
21. kvě 2018

@radullah no tak to mám dost podobně jen mám chvíle kdy do sebe nic nedostanu :-/

krive
21. kvě 2018

@danyseq tak ono to může ještě přijít, jsem těhotná krátce, ale doufám, že to nepřijde 😁 každopádně přeju aby Ti bylo líp 😊

krive
21. kvě 2018

@ange_de_la_morte jeee tak gratuluju! ❤️

kristinandbaby
21. kvě 2018

@radullah No mne na pohotovosti nic nezjistili 🤷🏼‍♀️Tak uvidime v patek...taky jsem bulela
A nevolnosti mam podobne jako ty a teda nemam absolutne chut na sladky. Se synem mi bylo hrozne zle...tak uvidime

tsasenka
autor
21. kvě 2018

@lazuli35 Držím palečky, aby to všechno dobře dopadlo. Třeba je mimi ještě malé a proto to nejde pořádně určit. Všechno bude v pořádku, uvidíš 🙂
@danyseq Já dneska 5+3 a ráno jsem měla co dělat, abych to rozdýchala. Minule mi začaly nevolnosti od 6 tt, tak jsem zvědavá, jak to bude teď. A to první to už si přesně nepamatuji. Přece je to jen 9 let, ale málem jsem zvracela i při porodu.

tsasenka
autor
21. kvě 2018

Holky, co chodíte na kontrolu, kdy vám zjistili srdíčko? Nebo, máte už i průkazku? Já jsem teprve 5+3 podle MS a myslím, že je to teda brzy. Mám doma 2leťáčka, tak tam nechci zbytečně jezdit víckrát a zajišťovat hlídání.

absintka19
21. kvě 2018

@tsasenka min tyden pockej. V tom 7-8tt by uz melo s jistotou tlouct 🍀

lazuli35
21. kvě 2018

@tsasenka děkuji 😘 já doufám, že si to umístění mimi ještě dobře rozmyslí a bude to vše v pořádku. Nezbývá mi než doufat 😊 na ko jdu dnes a taky jsem 5+3 😉

horvathova3
21. kvě 2018

@tsasenka aktivně jsem běžela na kontrolu 5+3 a viděl akorát tehotenskou sliznici. Takže jsem odcházela nešťastná. Dnes jsem sice 6+5 a na další kontrolu jdu 9+1. To už by tam mělo být vše vidět. A budu vědět 100% závěr ☺️ furt si říkám, že se příští čtvrtek už uvidíme.

horvathova3
21. kvě 2018

@priefi já jsem 6+5 ale je mi pořád stejně. Zima a cítím hrozně pachů ale na žaludek mi nevadí snad nic. Včera jsem se s manželem ladovala šlehačkou s jahodami, na to nachos s barbecue omáčkou 😂. Takže doufám, že je vše v pořádku. Přece jenom na první kontrole jsme nic neviděli 😒 Možná to je tím, že nebyvam celkově ani nemocná nic, takže to tělo nějak zvládá jinak. Manžel mi včera řekl, že mi stejně nic být nemůže. Říkám ale já jsem 6+5 a on se tak podíval. A říká, ty jo nechceš to nějak brzdit? To budeš snad už příští měsíc rodit ne? 😂 (Žil v představě nejakych 3+1)

krive
21. kvě 2018

@tsasenka já jsem 5+1tt a jdu na kontrolu 4.6 a to bych měla být 7+1tt a mělo už by být srdíčko 🙂 a průkazku jsem u syna dostala ve 12tt, takže počítám, že to tak bude i teď 🙂

kesinka2406
21. kvě 2018

@radullah tak uprimne nekonecne dlouhé...

ange_de_la_morte
21. kvě 2018

@horvathova3 : buď ráda že ti blbě není 😀 mi s prvním nebylo špatně vůbec, snad jen po grilované zelenině, ale teď ... co to jako je ? Myslela jsem si že blít se má až později a ne dřív než si udělám test 🙂

radullah
21. kvě 2018

@kristinandbaby taky nemam vubec chut na sladke, u me dost neobvykly jev :D Ale zato takovy salat s balkanem a olivama, nebo tlacenka polita octem...hmmm :D

kristinandbaby
21. kvě 2018

@radullah Ja nemam chut vubec na nic. Ale pritom mi nevadi si to ve finale dat. Ale zas kdyz si to dam, tak je mi po vsem tezko😂😂😂😂

krive
21. kvě 2018

@kristinandbaby já mám furt na něco chuť a přitom nevím na co :D pak si něco najdu sním to, je mi dobře a za chvíli mám zas na něco chuť :D