Ledňátka 2019

Ahoj,
taky čekáte miminko v lednu? Pojďme ty krásné chvilky prožívat spolu 🙂
horvathova3
Dnes ve 13:10
@ange_de_la_morte kdyz já bych i chtěla, aby mi nebylo dobře. Aspoň by to bylo vic reálné. zase z okolí vím, že ani to není záruka šťastného konce.
cerlada
Dnes ve 13:31
Ahoj holky, tak se k vám taky přidám. Dnes jsem 6+2 (tuším), ale od doby kdy jsem to zjistila, je mi šíleně. Nejspíš mě čeká to samé, co u syna. Zvracení a zvracení a zvracení 😕 Na kontrolu jdu příští týden. Už se těším 🙂
tsasenkaautor
Dnes v 15:02
Ja jsem byla v prvnim tehu u doktora hned.Bohuzel jsem 2 tydny od vynechani MS potratila,musela jsem chodit porad.Na krev na srdicko a pak zase na krev,dokud neklesla hladina hcg na 0. Ale dalsi tehu jsem si pockala a nepotrebovala jsem hlidani.
priefi
Dnes v 15:15
@horvathova3 u syna jsem byla akorat extremne unavena a zimnice jsem mela taky, ale tehdy jsem to oduvodnovala nachlazeni, ktere jsem lapla. Nevolnosti mi zacaly az v 8tt, a to mi bylo jo spatne. Dokonce i v praci jsem musela s pravdou ven a vzit si volno. Jak jsem.se po tydnu vratila, nedala jsem rohlik z ruky, to bylo to jedine, co jsem.zvladla snist. Takze jeste porad to muze na Tebe prijit pozdeji 😉

Začni psát odpověď...

Odešli