Líbily jste se samy sobě v těhotenství?

indien
21. srp 2013

Asi mám zvláštní otázku, ale přesto mě zajímá Vaše odpověď. Já těhotná nejsem a ještě mám nějaký čas, ale zajímá mě jak jste vypadaly, jestli jste se samy sobě líbily...a okolí..Kolik jste kg přibraly jestli to šlo lehce dolů nebo nikoli..a jak Vám bylo prostě🙂

anetka1701
21. srp 2013

Měla jsem štěstí - u obou holek jsem skoro nic nepřibrala - naopak, za začátku jsem hubla :oD takže jsem se u první dcery vdávala ve třetím měsíci a vypadala nejlíp za posledních pět let :oD

anduska.x
21. srp 2013

Ze zacatku mi hrozne vadilo,ze na brisku neni poznat,ze je tehotensky,ze si lidi budou myslet,ze jsem spekata😀...pak jak brisko rostlo,tak jsem se sama sobe moc libila.Za tehotenstvi jsem pribrala 20 kg,nastesti to neslo vubec do obliceje.V porodnici jsem nechala 9 kg.Ted- skoro 5 mesicu po porodu mi zbyvaj 2 kg(vymlouvam se,ze to je v mliku😀)...

sheima
21. srp 2013

Narcisticky přiznávám ,že líbila... 😉 ..poprvé jsem přibrala 15 kg,podruhé 13 kg,a teď mám nahoře 9 kg..vždy jsem se vrátila dokonce pod výchozí váhu.....vlasy mi v těhu zhoustly a byly krásně lesklé..to samé nehtíky....nejlepší stav vždy v těhu 🙂

jenny.kay
21. srp 2013

U první dcery jsem se sebou byla spokojená. Zůstala jsem hubená, naopak mi ještě něco "vyžrala" ze správných partií, takže jsem měla akorát bříško a jinak nejlepší postavu za dlouhou dobu. Druhé dítko teď vyžírání mých tukových zásobiček flákalo, ale přibírám zase celkem málo, takže to se mnou není až tak zlé 🙂 Zase se cítím výrazně lépe než v prvním rizikovém těhotenství (ťuk ťuk)

berynka
21. srp 2013

Já jsem spokojená byla 😉 , sice jsem jednou přibrala 15kg a pak 17kg, ale cítila jsem se v pohodě. Snažila jsem se o sebe dbát, možná víc než normálně 😀 . Taky jsem měla super pleť a nepadaly mi vlasy. Po prvním těhotenství jsem do půl roku zhubla hodně, teď mám pár kilo ještě nahoře, ale kojím, takže jídlo neřešim 🙂

berynka
21. srp 2013

Týden před porodem na výletě 😉

indien
autor
21. srp 2013

krásná

lv
21. srp 2013

ja jsem se sama sobemoc nelibila, pribrala jsem 17kg a 22kg , byla jsem monstrum, velryba a nemotora v jednom, mela jsem parkrat za den pocit, ze to je uzasny zazrak, mit v sobe dite, uzivala si s laskou pohyby,ale v 90% tehotensti ne, nesnasela jsem to a beru to jako nutne zlo, co jsem musela pretrpetb

luciliamord
22. srp 2013

teď mám necelý měsíc do porodu, nabrala jsem cca 16 kg, ale kromě vypouklého břicha to není vidět. Jen mě vytáčí vystouplý pupík 😀 ale jinak jsem spokojená a dokonce se nestydím ani fotit holej pupek ani nohy, což jsem dřív nedovolila 🙂

prcek91
22. srp 2013

upřímně se sama sobě nelíbím nikdy ani nemusím být těhotná ale s pupkem si připadám hezčí.. jak to vnímá okolí nevím moc se tady neukazuju..jen jedna paní říkala že mi to těhotenské bříško moc sluší..:D

yllakh
22. srp 2013

když jsem byla těhotná, tak jsem se sama sobě moc líbila 🙂 asi tím pocitem štěstí, každý mě rozmazloval, šetřil, chválil atd 🙂 teď když se podívám zpět, byla to hrůza 😀 přibrala jsem 21kg, byla jsem nateklá, neohrabaná, měla jsem naducaný tváře, celulitidu 😀 10kilo jsem nechala v porodnici, další vykojila nebo vypotila u cvičení, do kterého jsem se dala každý den..zatím ještě mám hore 4 kila, ale díky cvičení a trochu i stravě (občas si něco šíleně nezdravého dám 🙂 ) vypadám už jako před těhu, ale je to dřina 🙂

maybe72
22. srp 2013

... kdyby záleželo jen na mojí maličkosti, jsem těhotná celý život, opravdu velmi intenzivně jsem si to užívala, moc se mi to líbilo, líbila jsem se sama sobě a bříška mě vůbec neomezovala (přibrala jsem jen 7 a 8 kg, takže paráda...) 😉

bonavoxa
22. srp 2013

Tak já přibrala 20 kilo a dalších 10 kilo po porodu, protože naše malá je malý čert a nedá na chvilku spočnout, takže muj stravovací režim veškerý žádný. Jím, kdy je zrovna čas, co je zrovna po ruce a z hladu i velké množství. A jako těhotná jsem se nesnášela..jsem malá, veškerý tuk se mi vrazil do zadku, břicho mi vypadalo jako špek do 7. měsíce. Už jsme se těšila, až těhotná nebudu. Začaly mi padat vlasy, vyrazily se mi beďary... pul roku po porodu to není zatíjm o moc lepší :(

prcek91
22. srp 2013

@bonavoxa taky se mi udělali bedary tolik jsem jich neměla celou pubertu.. 🙂

fiallinka
22. srp 2013

Jo, líbilo se mi to (teda poprvé s dvojčaty nic moc, ale podruhé ok) - jsem dost při těle, takže to byla krásná příležitost, jak se za to břicho konečně nestydět a užít si to, líbil se mi i zájem a pozornost okolí, ohleduplnost... hezké to bylo (pokud neberu v úvahu všechny komplikace). Ale kila po druhém těhotenství ne a ne shodit...

monyliny
22. srp 2013

Já sice přibrala okolo 20kg,ale cítila jsem se dobře a spokojeně.U syna se mi dokonce zlepšila pleť,vlasy a ano,můžu říct,že jsem se sama sobě líbila 😉 Ale za to teď-bléééé 😀

bonavoxa
22. srp 2013

@prcek91 Me se to zatím všechno drží :( Bedary, mastné vlasy i kila.

duracell79
22. srp 2013

Ano, líbila, prostě jsem vše brala tak, že to k tomu patří 😀. Z 60 kg jsem se dostala na 80 kg 😎 Bříško jsem měla ale malé. Jediné, co mě štvalo, bylo to, že jsem byla jak struhadlo - čelo, lícní kosti, dekolt a lopatky a hrozně rychle se mi mastily vlasy 😝. V porodnici jsem nechala 10 kg. Kojením a zdravým stravováním jsem přišla o dalších cca 17kg, takže jsem oproti malé, která byla cvalda, vypadala dost vyzáble. Těhotenství jsem si ale fakt užívala. Přepnula jsem na nějaký živočišný level a snažila se co nejvíce přibrat... 😀 Jedla jsem a pila tučné a zdravé věci a vyplatilo se, kdybych neměla v záloze 10 kg, tak nevím, co by ze mě zbylo 🤐. Akoráte mi po 6měs. začaly hrozně padat vlasy, teď už je to lepší (po 18měs.), ale poráte vlasy nemám husté, jako předtím. Pleť se zlepšila a na zádech mám len malé jizvičky, které mizí. Když se malá odstavila, tak se mi povedlo přibrat 3kg, takže vypadám alespoň trochu normálně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru