Má někdo zkušenost s bolestí podbřišku navečer?

prdecek
19. dub 2012

ahojky holky,
už druhý den mě navečer trápí taková divná bolest v podřišku, není to pořád, ale když se něják třeba pohnu. Ani jeden den jsem nezvedala nic těžkého a nedělala nic namáhavého. Není to obrovská bolest, ale taková, kterou neznám. Je možné že, se roztahuje děloha nebo tak něco? Nebo to může být z únavy? Mám strach, aby bylo vše ok. Nebo může to být ze zvracení? Ale zvracím pouze ráno a tyto obtíže se objevují spíš navečer.

zazulka
19. dub 2012

Já jsem cítila pobolívání při zahnizďování a jojo, určitě se v průběhu celýho těhotenství rozpíná děloha a napínají se nějaký ty vazy, který ji podpírají, jedno k druhýmu 😉

vlnka81
19. dub 2012

ja som to mala na zaciatku tiez - Dr povedala ze sa roztahuje maternica (deloha), teraz v 30tt sa mi to objavilo opat. Hlavne vela oddychuj a ked budes o Dr tak jej o tom povedz. Mozno ti da nejake vitaminy.

luciebx
19. dub 2012

opravdu je to v tehu bezne.. ale pokud te to zneklidnuje tak si brnkni dr a optej se ji ... a je mozny ze sis treba nejak blbe skripla nerv

lulii
19. dub 2012

Já jsem na začátku 11.tt a bolest podbřišku mám téměř od začátku, vždycky krom pár dní. Taky jsem se ze začátku bála, teď mám naopak "jistotu", že vím, že se tam něco děje, jiný příznaky totiž skoro nemám 😉

liska06
19. dub 2012

jo tak tohle znám, já měla skříplou dělohu, ale bříško mě bolelo téměř celý den začalo to tím že jsem nemohla sedět, hrozně to řezalo, no a dr, mi dal magnesko a beru ho do teď, hodně pomáhá, já měla naprosto klidový režim jinak mi hrozila nemocnice, ale ted je to fakt lepší občas ještě pobolívá, ale to už jsou spíš poslíčci, jinak už je to fajn, řekni to dr a on ti řekne hlavně nesmíš mít depku 😀 🙂

svoba
20. dub 2012

V těhotenství je to prý běžné. Já to měla taky. Víc odpočívej!

majinka1981
20. dub 2012

Já měla na začátku takový bolesti v podbřišku, nejdřív vlevo pak další den vpravo. Měla jsem pocit, že mě někdo zevnitř rve. Měla jsem pocit, že umřu i vleže 😀 Ale je to prý normální, pracují vazy a roztahuje se děloha. Já byla předtím štíhlá a cvičila jsem na břicho, takže ty pevný břišní svaly nechtěli moc spolupracovat. I na ultrazvuku mi říkali že mám pevný břicho a co teprve na odběru plodový vody. To jsem si přišla že mám kůži jak slonice 😀

kremilekavochomurka
20. dub 2012

Jak už píší ostatní, tohle je prý v těhotenství běžné. Taky mě z počátku hodně pobolívalo v podbříšku, a i teď, když jsem víc unavená, tak k večeru podbříšek cítím. Pokud by byly bolesti nějak velké, asi bych si zašla k doktorovi, ale jinak bych doporučila hlavně se moc nepřepínat a co nejvíce odpočívat... Určitě to bude dobrý.😉

nasekuratko
20. dub 2012

já měla bolesti celé těhotenství. Někdy mě to budilo v noci a kroutila jsem se v bolestech, ale je to normální. Jen někdo to ani nepocítí a někdo má bolesti velké. Ale co mi pomohlo, tak jsem pila magnesium a jedla hodne banany-to pomahalo! 😉

missymici
21. dub 2012

V zacatcich tehu jsem mela bolesti v podbrisku take,...podobne jako u mesickach.Bylo me receno ze je to ok,....i ted me nekdy takhle poboliva,....Muze to byt hormonama....
Ja myslim ze je to v norme,pokud ti vb poradne nic nenasli,...

rejocka
24. dub 2012

ahoj aj ja mávam skôr na večer také bolesti,to ako sa maternica rozťahuje,niekedy to mám z námahy,ale niekedy aj len tak,tak oddychujem a dávam si magne B6,2x denne a posteľ mám trošku nadvihnutú-to mi v predošlých tehu poradili v nemocnici,tak sa neboj je to normálne pokiaľ sú neni bolesti krčovité.

cicikaci
25. dub 2012

Zdravím Vás všechny, jsem tady nová a ráda bych se zeptala jestli má některá z vás podobnou zkušenost jako já, nebo alespoň Vaše názory.
Ha neberu. S přítelem se nijak nechráníme a většinou provozujeme tzv. přerušovanou soulož (zní to hrozně). Vždy v "neplodných dnech" po menstruaci si ale přítel pozor nedává....zkrátka dle nálady.
Ms mám pravidelně po 33 dnech. Tento měsíc jsem ale v polovině cyklu asi 4 dny špinila, a nyní mám 3dny opožděnou ms. K tomu mě bolí levá ledvina a břicho na levé straně (jakoby močové cesty). Tak se nemůžu rozhoupat zda jít na gynekologii, nebo na urologii , ale zřejmě tam i tam. Zítra ráno udělám testík.
Máte některá zkušenosti s bolestmi břicha v začátku těhu?
díky, všem těhulkám držím palečky

deniska2
25. dub 2012

ahojte hoky poterbovala by som radu nakupila som si ovulačne testiky a som testovala s priatelom sme sa tulili 14.4. 15.4. a to som mala n a ovulačnom teste // dva rovnake paličky potom ešte toho 17.4. a to som mala testovaciu silnejšiu paličku než kontrolnu takže to znamen a že ovulacia nastane 24 hod alebo 48 hod, a od včera citim talky v pošve ako keby som tam mala tapon a ma to tlači von neviete čo to može byt mal niekto taketo pociti každu chvilu citim ako keby mi niečo vypadlo z pošvi ☹ ale bolesti nemam žiadne ani pri moženi nič tak neviem čo to može byt dne sosm si robila test a nič jedna / ale je ešte velmi skoro moja meštruacija ma prist až 3,5. čo to moe byt a mam husty vytok taky bieli zatim žiadne priznaky okrem tohoto 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru