Maliník - jak vypadá?

brigule
9. led 2013

Včera jsem si koupila maliník, abych se dala do pití... nikdy před tím jsem to neviděla. Není to pytlíkový čaj, ale "sypaný". Když jsem otevřela krabici, dost jsem se zděsila - není to žádný sypký čaj, ale taková hmota co drží pohromadě, připomíná mi to čaj, ve kterém se usídlil hmyz (moli nebo jiná havěť) a tím jak tam sídlí a produkují něco jako pavučiny, tak ten čaj drží pohromadě. Vypadá to dost nechutně, ale v lékárně mi řekli že prej je to normální. Taky váš maliník vypadá takhle? Na krabici je dále napsáno, že se má dát do šálku 2 čajové lžičky, ale když tou lžičkou čaj naberu, mám na lžičce 5cm vysokej kopec, tak nevím, kolik je tedy dávkování ☹

kalipso
9. led 2013

@brigule ano, takhle maliník opravdu vypadá 😉 já jsem to vždy lžičkou "ukrojila" do malého kopečku a bylo, žádný problém.

rosa171
9. led 2013

ja piju od megafyt-caj z listu maliniku porcovany ako klasicky caj stoji 39kc mozno skus ten,kupujem ho v lekarne,myslim ze se ti bude lepe pit 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru