Mám malé těhotenské bříško, ale velký špek nad ním

te_zz
6. bře 2019

Ahoj maminky, chtěla bych se vás zeptat, je to asi hloupost, ale jestli někdo z vás máte taky takovou zkušenost, že v 17TT máte malé těhotenské bříško, ale nad ním se vám klene druhé břicho - tam kde je žaludek. Takže nemáte krásné kulaté bříško, které je v dolní polovině ale malé bříško dole a jedno větší nahoře - břicho je v podstatě rozdělené na dvě poloviny.

makronka222
6. bře 2019

Zalezi jaky proporce si mela predtim. Hodne zenskych ma takovy ten dvojšpek, dite mas tedy dole a jestli nad tim byla nejaka dalsi tukova vrstva atp, tak s tou asi nic neudelas. Nebude to videt az v dobe, co bricho bude velke 6-7mesic

te_zz
autor
6. bře 2019

@makronka222 děkuji moc za odpověď 🙂 Je pravda, že jsem se spekama bojovala a před otěhotněním jsem tam mela špiček jak nahoře, tak i dole...

svetlluska
6. bře 2019

@te_zz mam to stejne,proporce jsem mela jiz pred otehotnenim.Nyni jsem v 6.mesici a bricho se pomalu zacina sjednocovat,ale jeste porad to neni uplne ono.Vyhoda byla,ze okoli do toho 5.mesice nepoznalo,ze jsem tehotna.

te_zz
autor
7. bře 2019

@svetlluska tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama 🙂 ale taky věřím, že se mi to bříško ještě zakulatí 🙂 To máš pravdu, každý se mě ptá, jestli nejsem náhodu těhotná a když řeknu, že ano, tak si každý oddychne, protože si myslí, že jsem přibrala, tak aby se mě nedotkli 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru