Maminky trpící na bolesti krční páteře, nosíte děti?

honeymom
23. bře 2016

Dobrý den maminky,
čekám miminko a moc ráda bych malou již od narození měla co nejvíc na svém těla. Chci ji šátkovat a nosit. Bohužel již od 15 let trpím častými blokádami a násled.migrénami kvůli vychýlenému obratlu krč.páteře. Nevím tedy, zda je to dobrý nápad a prosím o vaše zkušenosti, pokud máte, příp.jak nosíte, jak často, polohu, do kolika kg jste zvládali nosit. Doktorka na mně samozřejmě kouká jako na blázna, když se o nošení zmíním,...
Děkuji L.

veruska007
23. bře 2016

@honeymom Měla jsem přelomenou krční páteř po bouračce v autobuse, mám skříplou míchu, strašili mě ochrnutím, mrtvením prstů... jako záda mě bolí, ne že by ne. Ale na střídačku s kočárkem jsem nosila všechny tři děti, v šátku, babyvaku (ten dlouhodobě teda moc nelze kvůli zádům) i nosítku podobném manduce. V pohodě.

honeymom
autor
23. bře 2016

@veruska007 tak to je pro mne povzbudivé. Také to mám z autonehody. Babyvak jsem zavrhla, to by byla tutovka, asi vyzkoušíme šátek a uvidíme jak to půjde☺ děkuji

veruska007
24. bře 2016

@honeymom Nejlepší na nošení bylo to ergonomické nosítko.

akankeo
24. bře 2016

@honeymom mam problemy s pateri od mala, nemam dvojite zakriveni atd a nejvic mi vyhovuje satek. Kdyz se ho naucic dobre vazat, tak se vaha rozlozi po cele pateri, nosila sem deti i kdyz uz byly vetsi nad 10kg a bez problemu. Z ergonomickych me bolela zada, krosnu na dite mit nemuzu vubec.