Máte po Clostilbegytu jedno mimi nebo dvojčata?

asaka
18. črc 2011

Ahoj holky, snažím se zjistit, jak moc časté je vícečetné těhotenství po léčbě clostilbegytem, myslim v reálu, ne nějaké papírové statistiky 🙂 diky za odpovědi....

fifa79
31. říj 2013

taky jedno

copinka
31. říj 2013

Po každé jen jedno 🙂

lolelole
31. říj 2013

my máme 2x po jednom miminku 😉 U druhého dr taky strasila, že můžé být vicečetné těhu

klaire22
31. říj 2013

já jedno 🙂

kokoska.l
31. říj 2013

Ahoj 🙂 2x 1 dítě holčička a pak chlapeček 🙂 ale po samotném Clostilu nic museli mi pak ještě p´íchnout injekci na vyvolání ovulace po Clotilu mi pouze narostla vajíčka 🙂

evcabil
28. říj 2015

Ahoj, ja cekam jedno 🙂

marticcelli
28. říj 2015

Ahoj, po clostiku cekam dvojcatka 🙂

admalena84
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
venuss
23. bře 2017

já jsem brala clostilbegyt a hned první měsíc se zadařilo a jsou z toh jednovaječná dvojčatka, nevím, jestli je to clostikem, ale manžel má v rodině dvojčata a já přes koleno taky. Ted mám brát znovu, ale mám strach z těch dvojčátek, byl to celkem záhul...

luska__
23. bře 2017

já čekám jedno 🙂

monulec
23. bře 2017

Já jedno naštěstí a čučím že Clostik něco takového může způsobit...to mi dr. neřekla - dost důležitá věc bych řekla - brala jsem ho celkem dlouho....

luska__
23. bře 2017

@monulec to bylo první,co mi řekl. ale jelikož tě maj kontrolovat, tak vidí kolik folíků tam je..

venuss
23. bře 2017

Me na to taky nikdo neupozornil, ale holky bych uz nedala.🙂

luca105
16. dub 2017

Brala jsem clostik a zabral hned 2 měsíc, čekáme 1 miminko

anciky88
2. čer 2021

@asaka hezky večer já mám celkem 3 dětičky a ten náš poslední raubir je Clostikove mimi 🙂 teď chceme ještě jedno a poslední ;) a také mám za sebou dobrany Clostibelgyth tak uvidíme zda bude jedno nebo dvě 🙂 :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru