Máte po Clostilbegytu jedno mimi nebo dvojčata?

asaka
18. črc 2011

Ahoj holky, snažím se zjistit, jak moc časté je vícečetné těhotenství po léčbě clostilbegytem, myslim v reálu, ne nějaké papírové statistiky 🙂 diky za odpovědi....

ivavec
18. črc 2011

Ahoj já čekám jedno🙂

amelie001
18. črc 2011

Já mám jedno,díky bohu🙂

crca
18. črc 2011

Já ho nebrala a mám dvě 😀 😉

lucifer1987
18. črc 2011

Máme jen jedno 🙂. Sice jsem si přála dvojčátka, abych si to odbyla najednou, ale teď jsem ráda, že se starám jen o jednu a můžu se jí plně věnovat!!!

jasekd
18. črc 2011

Ahoj, prvni dite mam po Clostilu a je jen jedno 🙂 Ja mela ovarialni cystu, hodne dlouho jsme se ji nemohla zbavit, Agolutin injekce, Utrogestan... A kdyz jsem se ji zbavila, tak jsem brala Clostilbegyt, nastesti jen jeden cyklus, pac mi bylo zle op nem a nechtela bych to absolvovat 3x za sebou.... Pamatuju si, ze kdyz jsem sla na UZ, ze mi Dr. rikala, ze tam mam 2 folikuly, ze mame naslapnuto na dvojcata 😀 Ale to bylo tusim jeste pred Clostilem, po prasknuti te cysty, ale presne se nepamatuju. S Clostilem pak vyslo dite hned napoprvy (teda dost jsme se snazili 😀 )Ze jsme si pak vlastni neopatrnosti udelali skoro dvojcata (protoze ja prece mit dite normalne nemuzu, myslel si manzel 😅 ), je vec jina 😀 A to jsem se sakra bala, aby tentokrat nebyly dve, i kdyz mimino vzniklo naprosto prirozene a v rodine dvojky nemame, za prve je to prece jen rizikove tehot. a za druhe ke klukovi rocnimu jeste dvojky, to bych visela... Nastesti opet jen jedno 🙂

cajori17
18. črc 2011

taky čekáme jedno 🙂

madlenka29
18. črc 2011

u nás jedno🙂

spagatice
18. črc 2011

Já jsem brala clostík před prvním otěhotnění. Čekali jsme dvojčata, ale jednovaječná, takže za to prášky nemohly 😀 , bohužel přišel syndrom mizejícího dvojčete 😔 a máme z toho jedno zlobidlo 🙂 . Druhé těhotenství přišlo nečekaně samo bez prášků a tentokrát jeden plod 😉

bejatka333
25. srp 2011

já jsem otěhotněla po Clostíkovi ve druhém cyklu, dnes mám 8 měsíční dvojčátka

jasminy
26. srp 2011

My máme jedno 😀

veruska007
26. srp 2011

Jedno, i kdyz jsme si prali dvojcatka 😉

raza
26. srp 2011

prosím vás, viem, že to sem asi nepatrí, ale mohol by mi niekto prosím objasniť, či môžem o užívanie clostilu požiadať doktorku sama? môže mi to pomôcť s ovulkou? ja totiž neviem, či ju mám ...

ladybugie
26. srp 2011

@ raza - já doktorku požádala a ona napsala, nebyl problém. Je ale fakt, že jsem měla velmi špatné a nepravidelné cykly, takže při další návštěvě by mi ho stejně psala sama od sebe. Ono záleží, z jakého důvodu ho chceš napsat. Tím chci říct, že pokud tam nemáš nějakou "poruchu" a chceš ho jen tak, aby vám to 100% vyšlo, tak to ti ho asi nenapíše ☹

Jinak já z prvního těhu Clostík a Utroš a jedno zlobidlo. Druhé těhu přes antibaby a dvojčátka 😀

z359
26. srp 2011

já brala Clomhexal, ale to je prý to samé a utrogestan a po 2.měs braní mám dvojčátka, ale já jsme sama z dvojčat, takže jsem měla i rodinnou zátěž :o), jak se tomu říká :o)

miskadis
30. srp 2011

Jedno dítě🙂

hal1000
3. únor 2012

MY ČAKÁME DVOJVAJEČNÁ DVOJČATA A V RODINĚ JE NIKDO NEMÁ. ROK JSME NEMOHLA OTĚHOTNĚT A NASADILA JSME CLOSTIL A BYLO TO HNED PRVNÍ MĚSÍC. NĚCO NA TOM BUDE.

chlebenka
3. únor 2012

Já Clostík, injekce- Pregnyl, potom Utroš a jedna maličká rošťanda 😉

tercina
4. únor 2012

Po Clostíku mám jednoho raubíře 🙂

olicek
4. únor 2012

🙂 1 dítě 😉

mery83
4. únor 2012

Mám jednu 🙂

veronika.m
4. únor 2012

Já poprvé s clostilem jedno a ted po druhé dvojčátka takže je to 50 na 50

olik2013
29. led 2013

Ahoj, kolik cyklů jste musely absolvovat (Clostylbegit) než jste otěhotněly? Vyšlo Vám to třeba hned při první stimulaci? A kolik dní po píchnutí pregnolu jste měly styk? Děkuji za odpověď.

ladenka
29. led 2013

jedno

hudala
29. led 2013

Jedno 🙂

terkao
29. led 2013

jedno

krizovam
26. únor 2013

Tak to jste mě uklidnili, protože jsem taky hned první cyklus s clostíkem těhu a docela se bojím, bohatě nám stačí jedno.

lucyvivien
13. bře 2013

čakám po nom jedno 🙂

michelle1
18. dub 2013

po prvním clostilu jedno, po druhé dvojčata 😀

miky
18. dub 2013

čekáme po něm jedno

sunny1sis
22. zář 2013

Ahoj, ja som sa liecila clostilom a mame jedno male babadlo. 😀 😀 😀 Ale doktor na UTZ kontrole videl 4 vajicka, takze ma pekne postrasil s viacnasobnymi babetkami. Vraj aby neboli 4. HAHAHA 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru