Matka málo přibere, jak velké bude mimi po narození?

jasminy
6. říj 2010

Měřím 158 cm, jsem v 36. tt a přibrala jsem jen 6 kg. Podle všech UZ je mimi v pořádku, jeho váha také odpovídá. Přibrala jste některá přibližně stejně? Jak velké se vám narodilo mimčo? Díky

dagvi
6. říj 2010

ahoj já taky přibrala jenom 6kg a Karolínka vážila při narození 3663g takže žádný drobek z porodnice jsem šla o 3kg lehčí než před těhu 🙂.

sebestka
6. říj 2010

Já jsem taky přibrala kolem 6 kg, malá měla 3350g a 50 cm.

marinka
6. říj 2010

Ahojky, já mám teda o 10 cm víc, ale při prvním těhu jsem přibrala 8 kg a při druhém 7 kg. A první cácorka měla 3,2 kg a druhá 2,7 kg, ale narodila se o 14 dní dřív, kdyby byla v termínu, tak by taky ty tři kilečka měla 😉

spagatice
6. říj 2010

Ahoj, já nejsem drobek, ale přibrala jsem 1 kg a prcek měl 2,94 g, neboj, na tvé váze nezáleží 😉

rebeca321
6. říj 2010

Ahoji!Měřím 158cm,počas celýho těhu jsem nabrala 9kg a malá měla 3600g.....

mmmk
6. říj 2010

Mam 162 cm, pribrala jsem 7 kg a syn mel 3640g.

luci_enka
6. říj 2010

Ahoj 🙂 ja merim 170 cm, pribrala jsem 11 kg a mala mela 2960 g 😉

apollo11
7. říj 2010

Já jsem teda přibrala 12 kg, takže v normě, ale doktorka mi říkala, že na přírůstku opravdu nezáleží, pokud nejsi extrémně hubená - a pokud to není méně než 4 kg, tak je to naprosto ok 😉

aguaverde
7. říj 2010

meřím 169cm na začátku těhu sem hubla 😅 v 34tt sem nahoře měla cca 5kg no a rodila sem v 37tt a to sem nahoře měla cca 12kg 😀 Chár měla 2630g a já z porodky šla o kilo lehčí než před těhu 😅

slunickoseznam.cz
7. říj 2010

Já jsem měla v při příjmu k porodu -2 kg a po příjezdu z porodnice -13 kg a nakonec jsem kojením zhubla -17 kg takže jsem měla měsíc po porodu o 17 kg míň než před těhotenstvím a malá když se narodila měla 4410 g a 55 cm takže vše co potřebovala si brala ze mně a je úplně v pořádku,buď ráda že nemáš velký váhový přírustek pokud je miminko v pořádku a roste tak je to oki 😉

len.z
7. říj 2010

Slunicko tak tomu moc nevěřim, že by někdo měl při porodu - 2 kg..tim chceš říct, že jsi za celé těhotenství nepřibrala deko a 2 kg shodila?v tom případě nechápu, jak mohlo tvé dítě něco vážit, zvlášť teda 4,5 kg. Takže si logicky musela vážit alespoň o ty 4,5 kg více.......což byla váha miminka.. 😉 😅

misicka85
7. říj 2010

u prvního těhu: Před těhu 55kg, před porodem 64kg, při odchodu z porodnice 50kg, dcerka měla 3450g
druhé těhu: před těhu 50kg, před porodem 60kg, při odchodu z porodnice 46kg, syn měl 3700g
takže teď po druhém dítěti mám o 9kg menší váhu než před prvním těhu, u mě je asi těhotenství a porod dobrá dieta,ještě že už další děti neplánuju 😀

Jinak kamarádce bylo ze začátku těhu až do 25tt tak blbě,že zhubla 10kg,už jí chtěli dát na kapačky,nakonec teda začala přibírat,ale i tak šla k porodu vlastně se stejnou váhou jako měla za začátku těhotenství...

geliva
7. říj 2010

bud v klidu, já měřím přibližně stejně, normálně vážím těsně pod 50kg, a během těhotenství jsem přibrala asi 7kg.
rodila jsem teda předčasně v 34 tt, ale dvojčata.

medvidek
7. říj 2010

Ahoj, měřím stejně a při prvním těhotenství jsem přibrala 7-8 kg, rodila jsem v termínu a Karolínka vážila 3020g a 50 cm. Všechno jsem měla ve vodě (před odjezdem do porodnice jsem málem vyplavila koupelnu, tolik vody ze mě vyteklo), takže když jsem odcházela z porodnice, měla jsme pouze 1-2 kg nahoře a ty jsem shodila za chvíli. Teď čekáme druhé, jsem na začátku čtvrtého měsíce a zatím jsem nepřibrala ani kg. Přepokládám, že budu mít obdobné těhotenství.

makinecka
7. říj 2010

já v těhotenství zhubla 2 kila,měla jsem těhu cukrovku a miminko mělo 2820g narozené v 38+0 😉

mijav
7. říj 2010

Ahoj, tak já jsem přibrala 7,5 kg a malý měl při porodu 2,59 a 46 cm. Do teď jsme měli problémy s jeho přibíráním, ale snad už je to v pořádku. Teď v 6 týdnech má konečně alespoň 3,11 kg.

dadka2
7. říj 2010

Kamarádka měla to samé u druhého mimča, jen 6 kg, břicho měla ale velké a malý byl taky váhově ok.

andelka
7. říj 2010

Měřím 160cm, malý se narodil ve 40tt, do té doby jsem přibrala 7,5 kg, z čehož nejvíc v posledních 6 týdnech. Po narození mělDany 3 220g, v porodnici jsem nechala nakonec 12 kg a pořád mám o 6kg méně než před těhotenstvím. Ale je fakt, že jsem měla zásoby 😅 takže malej by nestrádal ani kdybych přibrala ještě méně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru