Měly jste chutě na slané a maso a čekaly jste holku?

marbo
25. čer 2011

ahoj, před těhu jsem jedla samé zdravé věci, nic nezdravého mi ani nechutnalo, maso jsem taky moc nemusela a te´d se můžu utlouct po všem co je nezdravé, kořeněné a po masu. měla jste některá tyhle chutě, když jste čekaly holčičku?

ronyx
30. črc 2011

Mě chutnalo maso a slané věci víc než sladké i před těhotenstvím.Tak nevím 😀 Nějak na sobě nepociťuju zvláštní chutě 😎

hanickacb
30. črc 2011

Tak já při prvnim těhu jedla hodně tatranky,pomeranče,broskve-byl to kluk,u druheho-maso,byla to holka a u třetího oříšky,párky,klobásy a je to kluk

veverka83
1. srp 2011

Tak já poprvé banány a pak to přešlo na tatranky a siesty,klidně čtyři za den, maso mi smrdělo a byl to klučík a teď jím strašně slané, o půl noci jsem schopná futrovat samotný salám a to jsem ho dřív skoro nejedla.a tortila z McDonalda...bezkonkurenčí

veruska007
1. srp 2011

V prvním těhotenství jsem maso nemohla vidět ani na obrázku, čekali jsme kluka.
Teď se po mase můžu utlouct. Zase to bude kluk 😀

zanet2009
1. srp 2011

Já jsem v obou těhu taky byla spíš na maso, MCdonald, KFC a sladké vůbec a máme dvě holky 😀

kasparci
1. srp 2011

Já jsem hlavně v začátku měla chuť na všechno nezdravý🙂 Bylo mi blbě, ale třeba plátek tlačenky s cibulí a octem mi udělal moc dobře🙂 A vůbec nepiju - ale co jsem těhotná, tak mám na alkohol děsnou chuť🙂 Sladký nemusím vůbec - a to jsem měla před těhu ráda. A budeme mít cácorku;)

emryo
17. srp 2015

Ja mám chute tak na tlacenku s cibuli.kysele a utopence jinak jim vse 🙂 nevim co budeme met

dorotakanciova
25. dub 2022

Dobry den chci se zeptat sem ve 4 mesici a mam chute na sladke dokonce semi zda i ze sladkym je mozne ze cekam holku? protoze bych sito hrozne prala a co se tyce slaneho a masa nejim děkují zá odpovět

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru