Měly jste chutě na slané a maso a čekaly jste holku?

marbo
25. čer 2011

ahoj, před těhu jsem jedla samé zdravé věci, nic nezdravého mi ani nechutnalo, maso jsem taky moc nemusela a te´d se můžu utlouct po všem co je nezdravé, kořeněné a po masu. měla jste některá tyhle chutě, když jste čekaly holčičku?

janaj0
25. čer 2011

Ano, já to takle měla. Vůbec mi nechutnalo sladké a dávala jsem přednost masu 😉

camelinka
25. čer 2011

ja bych mohla zit jen o sladkym a cekam holku 😀

kolca
25. čer 2011

Ahojky,

já měla chuť na maso, na slané a na kyselé a je z toho kluk 😉

apollo11
25. čer 2011

Maso ne, slane jo, holka 🙂

gabrielaa
25. čer 2011

maso můžu pořád, já v těhu ujížděla na nakládaným hermelínu 😀 😀

petra.vavra
25. čer 2011

Maso hovězí a věřím, že v prvním těhu jsem snědla první půlku krávy a v druhém tu druhou. Měla jsem železa víc než má chlap a nebyly moje naměřené hodnoty ani v tabulkách a rodilo se mi jedna báseň. Takže já maso doporučuju. 😉

usounek25
25. čer 2011

ahoj, já normálně maso a uzeniny taky moc nemusím, jak jednou za čas si samozřejmě dám, ale ne denně, jako třeba můj chlap. Ale když jsem čekala Adama tak jsem měla velké chutě na maso - hlavně steaky apod. Sladké mám ráda normálně, ale v těhu jsem opravdu ujížděla spíš na těch slanějších pokrmech.

sussanah
25. čer 2011

ja maso v podstate nejim vubec, ale v tehu me prepadne obcas chut na parek nebo neco podobne uzasne zdraveho. Ale hlavne jedu ve sladkem a slanem, pripadne jejich kombinacich 🙂

coxa
25. čer 2011

Ahoj, já měla děsné chutě na polévky - vývary, musela jsem je mít alespoň obden a byl z toho kluk. 😉

peroli
25. čer 2011

U dcery jsem mívala strašné chutě na blumy a broskve, u prvního syna jsem se mohla utlouct po twisteru z KFC a Lidlovských mexických čipsech s těmi pálivými dipy 😅 😅 (po žlutým sýrovým a zeleným - nějaký guacamale nebo co to je) a u druhýho syna jsem zase nedovedla odolat zelňačce a segedinu 😅 😅 😀 😀

fiallinka
25. čer 2011

Jo, přesně to jsem měla u obou dětí (kluk a holka), měla jsem strašnou chuť na maso, na naprosto nezdravé věci z Mekáče, apod., přestože to normálně moc nejím 🙂. Ale přešlo to někdy v půlce těhu a chuť na čokoládu se vrátila 🙂.

lentilka28
25. čer 2011

Tak to já plácám všechno možný, ať je to sladký, slaný, kořeněný, akorát ke kyselému jsem ještě nedošla....na kyselý okurky teda chuť nemám 😀 I když k obědu si sem tam k masu vezmu.....ještě nevím co čekáme🙂

crca
25. čer 2011

Při čekání dětí mě bylo šoufl do 17tt,ale co mě nevadilo byl broskvový kompot,v červenci jsem si zavařila 8 sklenic a v září co jsem otěhotněla,tak do týdne byli pryč 😀 a teda taky maso-hovězí steak,nebo prostě flák masa a hovězí játra na minutku 😅 a mám teda páreček 😀 Pak se to taky cca v tom 20-25tt trochu zklidnilo a teda neměla jsem žádné ty kyselé chutě a pod a matlání jednoho přes druhé 😅 Jen na tom mase jsem ujížděla a broskvovém kompotu.A mám doma broskvičky ve znamení Býka-že by náhoda?? 😀

hansed
7. črc 2011

Tak já se futrovala masem, řízky, KFC kyblíčky, čím ostřejší tím lepší 😀 , slané hranolky...a máme holčičku 😀

misanda
7. črc 2011

Tak já maso extra nevyhledávám, jenom takový to prasácký alá KFC a tak 😀 A čekám jak holčičku, tak chlapečka...myslim, že podle chutí se to určit nedá... 🙂

anicka164
7. črc 2011

Čekali jsme kluka a mohla jsem se utlouct po chipsech a všem slaným. Teď to mám stejně, tak asi zase kluk 🙂
Ze začátku mi bylo pořád zle, musela jsem jíst, abych neblila, ale na nic jsem neměla chuť. Pak se to přehouplo, nevolnosti ustoupily a vystřídaly je dost šílený chutě - jednak na to slaný, ale i třeba na křídu, nechápu 🙂

bocinka
7. črc 2011

souhlasím s Hansed, já čekala holčičku a každý mi říkal, že to bude kluk, když jsem žrala - doslova - jen maso, slaný, křupky a milovala jsem KFC, a byl to záhul, ho mít aspoň třikrát do týdne, jelikož ho máme 60 km.... 😀 😀 😀 😀 a taky nakládaný cibulky....

mrsblack
7. črc 2011

tak já čekala kluka a stala se ze mě vegetariánka - maso jsem vůbec nemusela, ani mi to nechutnalo ani nevonělo 😀

klarinetek
8. črc 2011

já jsem čekala malou a musím říct že MASO mi přímo SMRDĚLO. Musela jsem vařit jen pro svého, ale já za celých 9 měsíců nejëdla maso vůbec, akorát salám nebo něco, ale MASO to jsem málem zvracela jen jsem ho cítila. Neměla jsem žádné chutě, ani na sladké...stačil mi relativně pomeranč na celý den, nebo jeden jogurt...pak jsem hodně začla jíst ovoce a zeleninu...takže se ze mě stak defakto vegetarián...ale malá je zdravá a to je hlavní. Ale je fatk, že z masa se mi zvedal kufr...

kristi
8. črc 2011

jo, normálně maso a čím víc pálivý to bylo, tím líp. žádnou souvislost to ale fakt nemá 😀

kaci1
8. črc 2011

Já jím pořád stejně,ale přidala jsem hodně sladkého. Nejvíce hroznové víno a čokoláda. Jo a jako první jsem dala dvě sklenice kysaného zelí! Taky mam chuť na alkohol! Nejsem žádnej piják,ale vidím třeba v TV reklamu a mam plnou hubu slin 😀 Občas si teda dopřeju decku pivka, nebo vínka.
Jinak mimčo hodně reaguje na jídlo. Jakmile začnu jíst něco co mi hodně chutná, tak mímo se může v břichu zbláznit stejně jako já 😀

dendaz
8. črc 2011

S Vaneskou jsem "ujížděla" na gulášové polévce a kung-pau... 😀

andy80
8. črc 2011

Při Jiříkovi jsem se krmila převážně ovocem, hlavně hroznovým vínem, dokázala jsem sníst 1,5kg hroznového vína na posezení 😀 . S Anežkou jsem ujížděla na čokoládě a je fakt, že i na mase, jak jsem prošla kolem masny, už mi tekly sliny 😀 , hlavně uzené bych si dala, ale moc jsem ho nejedla, není to nic dobrého. Ale kuřecí nebo hovězí plátek na grilu, mňam.

jenny.kay
8. črc 2011

Moje mamka, když čekala mě, tak ujížděla na špeku (předtím by ho nevzala do pusy). Já ho taky baštím, předevčírem jsem zblajzla půlkilový stejk jak nic a včera paní doktorka řekla, že prý na 90 % je v bříšku holčička. Takže u nás je to dané rodově, holčičky v těhotenství vyžadují maso, kluci zeleninku (v reálu je to pak jinak, já si dám maso, když na něj mám chuť a zeleninu baštím pořád, brácha se zeleniny nedotkne a masa "žere" kila 🙂 )

babulinkab
8. črc 2011

tak chuť na slané i maso jsem měla, když jsem čekala holčičku, ovšem před cca 4 roky jsem měla stejné chutě, když jsem čekala chlapečka 😀 😀

princessp
28. črc 2011

u prvniho tehu to bylo same ...pomerance, jablka....okurky....banany....a Subway..docela zdrava vyziva a byl z toho kluk.....ted zeru jako kun...vysaju co se da -pate pres devate....nepribiram a nevim co cekame...bude to prekvapko 😀

garfieldka
28. črc 2011

no tak já ujížděla na chlebu s paštikou a zajídala to jablečnou přesnídávkou 😀 , jahody se šlehačkou, lentilkové McFlury, kakao 3xdenně, řízečky. Ale vůbec sem neměla chuť na kyselou okurku, tak sem jí schválně ochutnala a vůbec mi teda nešmakovala 😝 a máme dvojčátka holčičky 😀

anidomi
28. črc 2011

slany,koreneny,maso,hranole,smazak,cola,kafe jen jedno-jinak mimo cvicilo celou noc,topinky atd.. Sladky jen obcas,ale ve velkym-3 palacinky s tvarohem a ovocem nebo 4 vetrniky,ujizdela jsem na mars tycinkach.. Ale kysely moc ne-pom.dzus a caj s citronem byly pro me vstupenkou na zachod. A i ted se malej po dzusu osypal. Takze tak a mam krasnyho kloucka ;)

estrellita
29. črc 2011

tak ja mela chut na slane, maso, palive a pak nejlepe v kombinaci se sladkym, ze jsem se jako dorazila a mame kluka 😀 si myslim, ze to moc spojitost nema 🙂

lsx
29. črc 2011

Já jsem měla ujetý chutě na žvýkačky a zubní pastu. Při žvýkaní žvýkačky jsem se musela držet, abych ji nesnědla. Pak na konci těhu mi zubařka zjistila velký kaz, musela mi vytrhávat nervy, jestli to má spojitost nevím, ale po porodu to rázem přestalo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru