Mění se po ovulaci čípek na tvrdý, nebo zůstává měkký?

macelka
20. pro 2010

Jsem tu nova a obcas tady procitam temata.Snazime se o druhe mimi uz 9 mesicu.BT nemerim.Spis kontroluju delozni cipek.Vsude ctu, ze cipek ma byt v tehu tvrdy a dlouhy, ale jak to je kdyz se mi pri ovulaci podari otehotnet?Meni se hned po ovulaci cipek na tvrdy a dlouhy nebo zustava nahore a mekky?Jsem 21 den cyklu a cipek mam stale nahore a mekky.Cyklus mam 27 dni.Je mozne ze by se to podarilo..znaci to tehu?nebo musi byt fakt tvrdy a dlouhy?tohle nejak nemuzu dohledat?

marmla
21. pro 2010

Já jsem zjišťovala jestli ovuluju tímto způsobem, čípek byl pootevřený na špičku prstu a že jsem otěhotněla jsem poznala podle hlenu který se mi začal tvořit. Nikdy jsem neměla problém s výtokem, ale toho bylo moc a musela jsem za den mít i 4 slipovky, prý je to normální. Čípek byl pak tuhý a dlouhý

lalial
21. pro 2010

Neexistuje žádný univerzální stav čípku po oplodnění. Jsme přece každá jiná, nefungujeme na chlup stejně. Vyčkávej a uvidíš. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru