Menší nehoda autem v těhotenství. Máte zkušenost?

balisek
8. led 2012

Přeji všem krásný večer, moc vás prosím o radu:( Dnes jsme byli s manželem navečer ve měste a když jsme odjížděli z prakoviště tak manžel přehlídl betonový sloup a napral to do něj,jenže ještě k tomu parádně dupl na brzu.Jsem ve 23.tt a bříško se mi přitom zamačklo dovnitř..Malej kope, mě nic není ale mám z toho fakt blbej pocit:( Nedávno mi dr. povídal,že prý se pak těhulka musí hlídat 24 hodin, zda nekrvácí nebo neteče plodovka, že to stejně hned nepozná,tak nevím, co teď dělat:(Máte někdo podobnou zkušenost?Díky moc za rady.

nektarine
2. črc 2016

Já měla autonehodu v 12tt. auto bylo totálně našrot k odpisu, ale do břicha přímo jsem se neuhodila. Byla jsem všude pořezaná, modřiny, a měla jsem jakoby namožené svaly, všechno mě šíleně bolelo a pořádně se nemohla hýbat ještě 2 týdny. Měla jsem nějaký lehčí šok, sanitka mě odvezla, vyloučili pohmatem zlomeniny a šla jsem rovnou na gyn. utz. rentgen se nedělal...... V tu chvíli šlo vidět, že srdíčko tluče a všchno je o.k. nicméně jsem se sbalila a za 2 dny šla na kontrolu mimo objednání k mojí gynekoložce, abych se ujistila, a bylo to o.k., taky mi řekla, že kdyby se to mělo pokazit následkem té nehody, tak už by se to stalo. Takže si určitě zajeďte na kontrolu ještě dnes a v týdnu ke svému gyn.... S největší pravděpodobností bude vše v pořádku, ale pro klid... To každý pochopí...

nektarine
2. črc 2016

@azalka123 viz výše 😉

azalka123
2. črc 2016

@nektarine děkuju, muj dr.ma dovolenou, tak říkal, že kdyby něco tak pohotovost, takže tam pojedu 🙂

alcar
3. črc 2016

@azalka123 tak jak jsi dopadla, je vsechno ok? 🙂

azalka123
3. črc 2016

@alcar ahoj, vše v pořádku. Tak mi spadl kámen ze srdce, a dr říkal že to bude holka 🙂 tak mám radost

alcar
3. črc 2016

@azalka123 tak super! 🙂 Gratuluji k holcicce a hlavne at uz je vse ok a pozor na silnicich! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru